Futbol » Dün » Bitmiş
KUZEY & ORTA AMERİKA: Dünya Kupası - Elemeler - İlk etap
02:00Turks & Caicos - Anguilla 1:2penABD: NISA
00:00ErtelendiGeorgia Lions - Irvine Zeta -:-00:00ErtelendiMichigan Stars - Capo -:-
00:00ErtelendiMaryland Bobcats - LA Force -:-
00:00ErtelendiSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
ALMANYA: Regionalliga North
20:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0ALMANYA: Regionalliga Nordost
20:30Meuselwitz - Babelsberg 0:021:00Chemie Leipzig - Cottbus 3:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
21:30Eddersheim - Hanau 2:0ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
21:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
21:00Pforzheim - Backnang 3:0ALMANYA: Oberliga Niederrhein
21:30Frintrop - Schonnebeck 2:321:30Sonsbeck - Homberg 1:1
22:00Kleve - TVD Velbert 4:1
ANGOLA: Girabola League
18:00ErtelendiPetro - Primeiro de Agosto -:-ARJANTİN: Primera B - Apertura
01:00Midland - Argentino de Merlo 0:121:30Laferrere - Flandria 1:1
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:121:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2
21:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0
21:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3
21:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1
21:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1
21:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0
21:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1
ARJANTİN: Copa Argentina
23:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:021:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
21:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
21:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
21:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
ARNAVUTLUK: First Division
16:00Apolonia Fier - Tomori Berat 2:116:00Besa - Luzi 4:1
16:00Burreli - Bylis 1:0
16:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
16:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
03:00United FC - Atl. Deportivo 14:0ASYA: WAFF Championship U23
23:00Avustralya U23 - Güney Kore U23 2:3penASYA: WAFF Championship U23 - 5.lik-8.lik
23:00Irak U23 - Ürdün U23 1:3AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
20:45Lyon K - Benfica K 4:123:00Chelsea K - Ajax K 1:1
AVUSTRALYA: A-League Women
08:00Canberra K - Sydney K 1:0BELÇİKA: National Division 1
22:00Saint Eloois - Thes Sport 1:1BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
21:00Club Brugge II K - Alken K 4:021:00RFC Liege K - Leuven II K 0:5
22:00St. Liege II K - Westerlo K 1:3
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
17:00BSK Banja Luka - Omarska 5:217:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
17:00Kozara - Nevesinje 5:0
17:00Kozarska Dubica - Ljubic Prnjavor 1:0
17:00Laktasi - Sutjeska Foca 3:0
17:00Leotar - Zeljeznicar Banja Luka 2:1
17:00Mrkonjic Grad - Famos Vojkovici 1:0
17:00Slavija - Prijedor 1:1
21:00Modrica - Romanija Pale 2:0
BREZİLYA: Acreano - İlk etap
00:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:202:00Humaita - Placido de Castro 1:0
BREZİLYA: Amapaense
02:00Santana EC - Independente AP 1:1BREZİLYA: Cearense 2
02:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:022:00Itapipoca - Pacajus 3:2
BREZİLYA: Gaucho - Playofflar
03:00Gremio - SER Caxias 3:2BREZİLYA: Maranhense
21:30ErtelendiChapadinha - Sampaio Correa -:-BREZİLYA: Rondoniense
22:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BREZİLYA: Roraimense - İlk etap
02:00Real Sao Luiz - GAS 1:204:00River-RR - Progresso 4:0
BREZİLYA: Copa Alagoas - Playofflar
02:00Murici AL - CSA 0:3BREZİLYA: Copa Rio U20
16:00Flamengo U20 - Madureira U20 3:221:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
21:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
21:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
21:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BREZİLYA: Baiano U20
21:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:221:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
21:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BREZİLYA: Capixaba U20
21:00ErtelendiCTE Colatina U20 - Jaguare U20 -:-BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00Avai Kindermann K - America Mineiro K 1:3BULGARİSTAN: Third League - South-East
16:00Rodopa Smolyan - Atletik Kuklen 3:0ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
17:00Varnsdorf - Lisen 1:1DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
23:00Fransa - Şili 3:223:00Mısır - Hırvatistan 2:4
23:00Yeni Zelanda - Tunus 0:1pen
23:30İspanya - Brezilya 3:3
00:00İptal edildiArjantin - Nijerya -:-
00:00Cezayir - Güney Afrika 3:3
00:00Cezayir U20 - Moritanya U20 3:1
00:00Fas U18 - Gürcistan U18 2:2
00:00Mali - Nijerya 2:0
00:30Fas U20 - ABD U19 1:0
01:00Fas - Moritanya 0:0
01:00Nijer - Burkina Faso 1:1
01:00Togo - Libya 1:1
02:30Paraguay U23 - Dominik Cumhuriyeti U23 1:2
04:00El Salvador - Honduras 1:1
04:00Nikaragua - Küba 0:1
04:30Peru - Dominik Cumhuriyeti 4:1
05:45Arjantin - Kosta Rika 3:1
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
15:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:116:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
16:30Stjordals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
17:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
17:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
20:00Madla IL (Nor) - Sandnes 2 (Nor) 5:3
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
18:00İsveç U16 K - Portekiz U16 K 4:020:00Fransa U16 K - Japonya U16 K 1:3
20:00Meksika U16 K - Hollanda U16 K 1:2
EKVADOR: Serie B
03:00San Antonio - Cuniburo 1:023:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:0
23:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:15Jocoro - FAS 1:300:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
00:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
00:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
ENDONEZYA: Liga 1
16:30Arema - Persebaya 0:116:30Dewa United - Persita 4:1
GALLER: Cymru South
22:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0GALLER: Premier Women - Düşme Grubu
22:45Cardiff Met. K - Barry K 2:022:45TNS K - Pontypridd K 4:0
GALLER: Premier Women - Şampiyona Playoffları
22:45Aberystwyth K - Wrexham K 0:222:45Cardiff City K - Swansea K 4:0
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
00:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:0HIRVATİSTAN: Prva NL
18:30Orijent - Vukovar 1991 0:0HİNDİSTAN: I-League 2
12:30Sudeva Delhi - Dempo 0:0IRAK: Süper Lig
21:30Al Kahraba - Baghdad 1:0İNGİLTERE: Women's National League North
22:45Huddersfield K - Halifax K 0:0İRAN: Division 1
18:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:118:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0
18:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1
18:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0
18:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
18:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
18:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
18:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2
18:45Saipa - Astara 0:1
İSKOÇYA: Highland League
23:00Buckie Thistle - Brechin 2:1İSKOÇYA: Lowland League
22:45ErtelendiCivil Service Strollers - East Kilbride -:-İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5
22:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
22:00Caudal Deportivo - Barcia 2:2İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
19:00Naval Reinosa - Tropezon 1:222:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
21:30Anaitasuna FT - CD Vitoria 0:222:00Derio - Pasaia 1:0
22:00Urduliz - San Ignacio 2:1
23:00Anorga - Leioa 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
20:15Silla CF - Patacona 3:4İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
19:00Sevilla C - Conil 1:1İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
21:00Platges de Calvia - Soller 5:122:00Arenal - Mallorca B 0:3
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
22:30Herbania - Gran Tarajal 0:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
21:00Lerines - CD Cantolagua 1:121:30Pena - Oberena 1:1
21:45Pamplona - Subiza 1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
21:30Almudevar - Atletico Monzon 3:1İSVİÇRE: Promotion League
22:00Biel - Bavois 4:0İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
22:00Portalban - Coffrane 1:1İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
22:15Langenthal - Dietikon 1:2İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
22:00Freienbach - Grasshopper II 1:1İTALYA: Serie D - Group E
17:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:0İZLANDA: Lig Kupası - Playofflar
22:15Breidablik - Akranes 4:1JAPONYA: WE League Women
08:00Urawa K - Albirex Niigata K 2:0KAMERUN: Elite One - Düşme Grubu
17:00Fovu Baham - Avion Academy 3:2KAMERUN: Elite Two - Düşme Grubu
17:00ErtelendiFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-17:00ErtelendiFoncha - AS Fap -:-
17:00ErtelendiLeopard de Douala - Isohsa -:-
17:00ErtelendiUnisport Bafang - Renaissance -:-
KAMERUN: Elite Two - Şampiyona Playoffları
17:00ErtelendiAigle Moungo - Eding Sport -:-17:00ErtelendiBafmeng United - Feutcheu -:-
17:00ErtelendiPanthere - Bafoussam -:-
17:00ErtelendiTonnerre - Dragon de Yaounde -:-
KATAR: QFA Cup - Playofflar
21:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:2penKENYA: Super League
12:00Kibera - Dimba Patriots 0:2KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
00:00Bucaramanga - Aguilas 1:0KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:30Huila - Quindio 1:000:00Real Cartagena - Barranquilla 1:1
04:05Bogota - Tigres 0:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
16:30ErtelendiMotema Pembe - AC Kuya -:-KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:118:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
02:00Zeledon - Sporting San Jose 1:203:00AD Santos - Guanacasteca 0:0
04:30Liberia - Alajuelense 0:4
00:00Grecia - Puntarenas FC 0:1
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship
23:00Bangor FC - Institute 0:1MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura
04:05Cancun - Tapatio 1:106:05Alebrijes Oaxaca - Tepatitlan de Morelos 1:0
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
02:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
18:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
14:30Shortan Guzor - Dostlik Tashkent 2:0POLONYA: Polish Cup Women
15:30R. Rzeszow K - Slask K 0:316:00UKS SMS Lodz K - Stomilanki Olsztyn K 1:0pen
17:00Bielawa K - Gdansk K 0:1
19:00Katowice K - Leczna K 2:1
ROMANYA: Romanian Cup Women
16:00Vasas Odorhei K - Rapid Bucuresti K 4:2SENEGAL: Ligue 1
19:30Diambars - Pikine 0:0SİERRA LEONE: Premier League
19:30ErtelendiBo Rangers - Kholifa Stars -:-19:30ErtelendiKahunla - Ports Authority -:-
19:30ErtelendiLuawa - Old Edwardians -:-
19:30ErtelendiSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00Bernolakovo - MSK Senec 0:218:00D. Luzna - Tomasov 4:1
18:00Inter Bratislava - Nova Dedinka 4:0
18:00NSK 1922 Bratislava - Rohoznik 0:4
18:00Pezinok - Domino 0:0
18:00Rovinka - Modra 3:2
18:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
18:00Vrakuna Bratislava - Rusovce 2:2
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
21:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1ŞİLİ: Primera Division Women
22:30Everton K - Colo Colo K 0:4TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00Sando - Prison Service 2:1UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
13:00Shakhtar K - Kolos Kovalivka K 1:2URUGUAY: Primera Division - Apertura
22:00Progreso - Rampla Juniors 4:2YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
14:00Ermionidas-Ermis - Ellas Syrou 0:2Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.