Futbol » Bugün » Bitmiş
ABD: MLS Next Pro
01:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:302:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
03:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
ABD: USL League One
02:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:1ABD: NISA
00:00ErtelendiClub de Lyon - Capo -:-00:00ErtelendiMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
02:00Rosario - Barracas Central 1:203:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
ARJANTİN: Torneo Federal
03:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:0ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
23:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 2:1ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
02:00Belgrano K - Gimnasia L.P. K 2:0AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
23:00PSG K - Hacken K 3:0AVUSTRALYA: A-League Women
09:00Adelaide K - Newcastle K 0:8BOLİVYA: Division Profesional - Apertura
03:00Blooming - Aurora 1:0BREZİLYA: Amapaense
02:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BREZİLYA: Mineiro - 5.lik-8.lik
02:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BREZİLYA: Paraense - Playofflar
02:00Tuna Luso - Remo 1:2BREZİLYA: Paulista - Playofflar
03:35Palmeiras - Novorizontino 1:0ÇİN: Super League Women
10:00Shaanxi Changan K - Yongchuan Chashan K 0:0DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
16:00İptal edildiIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00LDU Quito - Imbabura 5:0EKVADOR: Serie B
00:30Chacaritas - Manta 1:0FAS: Coupe du Trone
01:00Maghreb Fez - Tanger 3:2pen01:00Marrakech - Agadir 1:2
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
23:00Municipal - Coban Imperial 2:100:45Guastatoya - Coatepeque 0:0
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U17 - Final grubu
00:00Brezilya U17 K - Kolombiya U17 K 2:202:30Ekvador U17 K - Paraguay U17 K 1:0
GÜNEY KORE: WK League Women
10:00Boeun Sangmu K - Incheon Hyundai Steel K 0:0HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00America des Cayes - Racing Haitien 5:023:00Real Hope - Ouanaminthe 0:1
İNGİLTERE: Southern League South Division
23:00Walton & Hersham - Harrow 4:4İNGİLTERE: Premier League 2
15:00ErtelendiCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00CD Marino - Atl. Victoria 2:0MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura
04:05Atl. Morelia - Venados 3:406:05Dorados - Atlante 0:3
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
06:00Monterrey K - Tijuana K 3:1MORİTANYA: Ligue 1
01:30Ksar - Entou 1:103:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos 1:204:00A. Lima - Los Chankas 3:0
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiSLIFA - Bhantal -:-19:15ErtelendiWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
ŞİLİ: Primera División
00:00A. Italiano - Coquimbo 0:102:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:3
ŞİLİ: Segunda Division
01:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0URUGUAY: Copa Uruguay
02:30ErtelendiRiver Plate - Defensor Sp. -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:0Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.