YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ARJANTİN: Superliga

01:00Patronato - Velez Sarsfield 3:3
03:15Belgrano - Tigre 1:2

ARJANTİN: Primer B Nacional

23:00Almagro - Central Cordoba 1:3
03:05Arsenal Sarandi - Nueva Chicago 2:0
04:00Club Atletico Mitre - Deportivo Moron 1:0

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

23:00Comunicaciones - Deportivo Espanol 2:1
23:00Justo Jose de Urquiza - Acassuso 0:1
23:00Sacachispas - CA Estudiantes 0:1
23:00Colegiales - Dep. Riestra -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

23:00Argentino de Quilmes - Berazategui 2:0
23:00Club Lujan - El Porvenir 1:0
23:00Laferrere - Excursionistas 1:0
23:00Dock Sud - Central Cordoba -:-

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

23:00Atlas - Argentino de Rosario 2:2
23:00Def. de Cambaceres - Lugano 1:0
23:00Deportivo Muniz - Puerto Nuevo 2:1
23:00Central Ballester - Liniers -:-
23:00CSR Espanol - Claypole -:-

ARJANTİN: Torneo Federal A

23:00Alvarado - Sol de Mayo 1:0
23:00Deportivo Roca - Sansinena 0:1
23:00Ferro Gen.Pico - Deportivo Madryn 2:1
23:00Villa Mitre - Independiente de Neuquen 3:1
03:30Estudiantes Rio Cuarto - Desamparados 1:0

ASYA: AFF Suzuki Kupası - Playofflar

15:45Malaysia - Vietnam -:-

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Grup Aşaması

20:55Galatasaray - FC Porto -:-
20:55Schalke - Lok. Moscow -:-
23:00Barcelona - Tottenham -:-
23:00Club Brugge - Atl. Madrid -:-
23:00Crvena zvezda - PSG -:-
23:00Inter - PSV -:-
23:00Liverpool - Napoli -:-
23:00Monaco - Dortmund -:-

AVRUPA: UEFA Youth League - Grup Aşaması

14:00Galatasaray U19 - FC Porto U19 -:-
16:00Inter U19 - PSV U19 -:-
16:00Liverpool U19 - Napoli U19 -:-
16:00Monaco U19 - Dortmund U19 -:-
16:00Schalke U19 - Lok. Moscow U19 -:-
18:00Barcelona U19 - Tottenham U19 -:-
18:00Club Brugge U19 - Atl. Madrid U19 -:-
18:00Crvena zvezda U19 - PSG U19 -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

03:30Blooming - Nacional Potosi 3:1

BOTSWANA: Premier League

19:00Sankoyo Bush Bucks - Centre Chiefs -:-
20:00Sharps Shooting Stars - BR Highlanders -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

22:30St Josephs - Lynx -:-

DÜNYA: Arab Club Champions Cup

22:00Raja Casablanca - Ismaily -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

12:00Almanya U18 - Sırbistan U18 -:-
13:00Türkiye U18 - Bosna Hersek U18 -:-
17:00Hırvatistan U18 - Karadağ U18 -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

45'PS Tira (Ina) - PSIM Yogyakarta (Ina) 0:0

EKVATOR: Serie A - Güneyamerika Kupası – Playofflar

20:00Mushuc Runa - Aucas -:-

GALLER: FA Kupası

22:45Flint - Bala Town -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

20:30Cape Town City - Chippa United -:-
20:30Free State Stars - Orlando -:-
20:30Mamelodi - Baroka -:-
20:30Polokwane - Highlands -:-

HİNDİSTAN: ISL

17:00Pune City - Goa -:-

HİNDİSTAN: 1. Lig

15'Real Kashmir - Lajong 0:0

HOLLANDA: Reserve League

20:30Jong Cambuur - Jong De Graafschap -:-

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

21:30Ajax K - Heerenveen K -:-
21:30Den Haag K - Achilles 29 K -:-
21:30PEC Zwolle K - Excelsior/Barendrecht K -:-
21:30Twente K - VV Alkmaar K -:-

İNGİLTERE: Premier League

23:00Everton - Watford 2:2

İNGİLTERE: League One

22:45Portsmouth - Charlton -:-

İNGİLTERE: National League North

22:45Spennymoor - Stockport -:-

İNGİLTERE: National League South

22:30Bath - Billericay -:-
22:45Oxford City - East Thurrock -:-
22:45Slough - Truro -:-
22:45Weston-super-Mare - Chelmsford -:-

İNGİLTERE: Southern League Central Division

22:45Banbury - Stourbridge -:-
22:45Stratford - Tamworth -:-

İNGİLTERE: Southern League South Division

22:45Hendon - Met. Police -:-
22:45Merthyr T - Poole -:-
22:45Staines - Dorchester -:-
22:45Weymouth - Gosport -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

22:45AFC Hornchurch - Potters Bar -:-
22:45Corinthian-Casuals - Tonbridge -:-
22:45Merstham - Leatherhead -:-
22:45Wingate & Finchley - Harlow -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

16:00Burnley U23 - Leeds U23 -:-

İNGİLTERE: EFL Trophy - Playofflar

22:00Rochdale - Oldham -:-

İNGİLTERE: FA Kupası

22:45Bradford City - Peterborough -:-
22:45Newport - Wrexham -:-
22:45Sunderland - Walsall -:-

İNGİLTERE: FA Trophy

22:45Guiseley - Lancaster -:-

İNGİLTERE: Premier League International Cup

22:00Southampton U23 - West Ham U23 -:-

İSKOÇYA: Premiership

22:45Aberdeen - Livingston -:-

İSKOÇYA: League Two

22:45Edinburgh City - Peterhead -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Ath. Bilbao - Girona 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

22:00Subiza - Pamplona -:-

İTALYA: Serie B

23:00Salernitana - Brescia 1:3

İTALYA: Serie C - Group B

16:30Gubbio - L.R. Vicenza -:-
21:00Rimini - Monza -:-
22:30Fano - Vis Pesaro -:-
22:30FeralpiSalo - Imolese -:-
22:30Fermana - Triestina -:-
22:30Giana Erminio - Renate -:-
22:30Ravenna - Virtus Verona -:-
22:30Teramo - Pordenone -:-

JAMAİKA: Premier League

04:35Arnett Gardens - Humble Lions 3:0

KATAR: Premier Lig

18:30Al-Sadd - Al-Duhail -:-

KUZEY İRLANDA: Irish League Cup

22:45Crusaders - Ballymena -:-
22:45Dungannon - Linfield -:-

MISIR: Premier Lig

18:00Wadi Degla - El Entag El Harby -:-
19:00ErtelendiSmouha - El Masry -:-

PAKİSTAN: Premier League

10:00Karachi Port Trust - Pakistan Air Force -:-
13:00Afghan FC - Pakistan Army -:-
13:00National Bank of Pakistan - Muslim -:-
14:00ErtelendiAshraf Sugar - WAPDA -:-

PERU: Segunda Division - Terfi Grupları

00:00Cienciano - Alianza Huanuco -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:15Feirense - Maritimo 1:1

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

18:00Sporting U23 - Academica U23 -:-

RUANDA: National Football league

16:30Etincelles - Police -:-
16:30Kirehe - Musanze -:-
16:30Kiyovu - Gicumbi -:-
16:30Mukura Victory Sports - Espoir -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

15:05Al-Kawkab - Damac -:-
15:15Al-Washm - Al Jabalain -:-
15:25Al Orubah - Al-Shoalah -:-
15:25Al Taee - Al Khaleej -:-
17:30Al Jeel - Al-Nahda -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Mbao - African Lyon -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

16:00Kairouanaise - Club Africain -:-

UGANDA: Premier League

16:00Express FC - Kampala City -:-
16:30BUL - Onduparaka FC -:-
16:30Maroons - Nyamityobora -:-
16:30Mbarara City - Tooro United -:-
16:30Ndejje University - Villa -:-
16:30Paidha Black Angels - Jinja -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan