Futbol » 05.05.2024 » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
16:30Union Berlin - Bochum 3:418:30Frankfurt - Leverkusen 1:5
20:30Heidenheim - Mainz 1:1
İNGİLTERE: Premier League
16:00Brighton - Aston Villa 1:016:00Chelsea - West Ham 5:0
18:30Liverpool - Tottenham 4:2
İSPANYA: LaLiga
15:00Osasuna - Betis 0:217:15Celta Vigo - Villarreal 3:2
19:30Valencia - Alaves 0:1
22:00Sevilla - Granada 3:0
22:00Vallecano - Almeria 0:1
İTALYA: Serie A
13:30Cagliari - Lecce 1:116:00Empoli - Frosinone 0:0
16:00Verona - Fiorentina 2:1
19:00AC Milan - Genoa 3:3
21:45AS Roma - Juventus 1:1
TÜRKİYE: Süper Lig
16:00Başakşehir - Kasımpaşa 4:119:00Galatasaray - Sivasspor 6:1
19:00Gaziantep FK - Hatayspor 1:1
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
16:00Altay - Adanaspor 0:216:00Bandırmaspor - Keçiörengücü 2:1
16:00Bodrumspor - Kocaelispor 3:0
16:00Çorum - Şanlıurfaspor 1:1
16:00Gençlerbirliği - Giresunspor 1:0
16:00Manisa FK - Boluspor 1:0
16:00Sakaryaspor - Tuzlaspor 0:2
16:00Ümraniyespor - Erzurumspor 2:0
ABD: MLS
02:30Atlanta Utd - Minnesota 1:202:30Charlotte - Portland Timbers 2:0
02:30DC United - Philadelphia Union 2:2
02:30Inter Miami - New York Red Bulls 6:2
02:30Orlando City - Cincinnati 0:1
02:30San Jose Earthquakes - Los Angeles FC 3:1
02:30Toronto FC - FC Dallas 3:1
03:30Chicago Fire - New England Revolution 0:1
03:30Houston Dynamo - St. Louis City 0:0
03:30Nashville SC - CF Montreal 4:1
04:30Real Salt Lake - Sporting Kansas City 1:0
05:30Vancouver Whitecaps - Austin FC 0:0
23:00New York City - Colorado Rapids 0:2
ABD: USL Championship
23:00Memphis - Tampa Bay 4:101:30Charleston - Hartford Athletic 1:0
02:00Loudoun - Detroit 0:0
02:00North Carolina - Rhode Island 0:0
02:00Pittsburgh - Miami FC 1:0
02:30Birmingham - FC Tulsa 2:2
03:30San Antonio - Oakland Roots 2:2
04:00Colorado Springs - El Paso 2:0
05:00Monterey Bay - Indy Eleven 0:1
05:30Las Vegas Lights - New Mexico 1:2
05:30Phoenix Rising - Sacramento Republic 1:1
ABD: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - Crown Legacy 2:100:00Chattanooga - Orlando City B 2:1pen
22:00Philadelphia II - Huntsville 2:0
22:00Toronto FC II - Columbus Crew 2 1:2pen
ABD: USL League One
02:00Forward Madison - Greenville 3:203:00Union Omaha - Tormenta 4:2
ABD: USL League Two
02:00ErtelendiMotown 2 - Manhattan -:-05:00Academica SC - Project 51O 1:2
05:00Coachella - Capo II 0:3
ABD: NISA
02:00Michigan Stars - Maryland Bobcats 2:005:00LA Force - Irvine Zeta 1:0
ABD: NWSL Women
02:30Gotham K - North Carolina Courage K 1:005:00Portland Thorns K - Washington K 2:1
20:00Houston Dash K - Kansas City Current K 1:1
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:30Elversberg - Hertha 4:214:30Hannover - Paderborn 3:2
14:30Wehen - Kiel 0:1
ALMANYA: 3. Liga
14:30Munster - Saarbrucken 4:117:30Hallescher - Unterhaching 0:1
20:30Ingolstadt - Mannheim 1:1
ALMANYA: Regionalliga North
15:00St. Pauli II - Bremer 1:216:00Lohne - Kiel II 1:1
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00Greifswald - Zwickau 4:214:00Luckenwalde - Hansa Rostock II 2:2
14:00Viktoria Berlin - Chemnitzer 2:0
17:00Lokomotive Leipzig - Chemie Leipzig 0:2
ALMANYA: Regionalliga Batı
15:00Paderborn II - SSVg Velbert 1:1ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00FSV Frankfurt - Eint. Frankfurt II 0:115:00Homburg - Mainz II 1:2
15:00Stuttgart II - Aalen 1:0
15:00Walldorf - Stuttgarter Kickers 3:2
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Furstenwalde - Rostocker FC 0:415:00Hertha Zehlendorf - Makkabi Berlin 1:1
15:00RSV Eintracht - Sparta Lichtenberg 1:3
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Bautzen - Grimma 3:315:00Einheit Rudolstadt - Halberstadt 3:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Eichede - Bordesholm 4:016:00Eckernforder SV - Lubeck II 1:3
ALMANYA: Oberliga Bremen
16:00Komet Arsten - Leher 1:316:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen 5:2
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
16:00Heeslinger - Vorsfelde 3:116:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bornreihe 2:1
16:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder 3:2
17:00Arminia Hannover - Meppen II 0:1
ALMANYA: Oberliga Westfalen
16:00Bovinghausen - Finnentrop/Bamenohl 3:216:00Clarholz - Wattenscheid 2:2
16:00Eintracht Rheine - Brunninghausen 1:2
16:00Westfalia Rhynern - Erkenschwick 0:1
16:30Ennepetal - Siegen 1:3
16:30Schermbeck 2020 - Sprockhovel 3:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
16:00Viktoria Griesheim - Weidenhausen 1:5ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
16:00Morlautern - Mechtersheim 3:3ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
14:00Garching - Nordlingen 2:6ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
16:00Bergisch Gladbach - Konigsdorf 3:016:00Freialdenhoven - Bonn-Endenich 08 1:3
16:00Siegburger - Germania Teveren 2:3
16:15Frechen - Eintracht Hohkeppel 0:3
16:30Fortuna Koln II - Porz 2:6
16:30VfL Vichttal - Hurth 5:2
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
16:00Baumberg - Hilden 1:116:00Homberg - Germania Ratingen 2:0
16:00TVD Velbert - Meerbusch 2:2
16:30Buderich - Schonnebeck 2:3
16:30SC St.Tonis - Frintrop 3:1
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
12:00Hertha U19 - VfL Osnabruck U19 2:1ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
12:00Munich 1860 U19 - Mainz U19 1:214:00Hoffenheim U19 - Stuttgart U19 3:2
15:00Kaiserslautern U19 - Fürth U19 0:3
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
12:00B. Monchengladbach U19 - Leverkusen U19 2:112:00Bochum U19 - Duisburg U19 0:4
12:00Dortmund U19 - Schalke U19 3:0
14:00Bielefeld U19 - Wuppertaler U19 2:1
14:00Düsseldorf U19 - Verl U19 2:1
14:00Koln U19 - Paderborn U19 1:4
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
15:00Freiburg K - SGS Essen K 0:119:30Bremen K - Duisburg K 4:2
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
12:00Bayern II K - Sand K 2:212:00Frankfurt II K - Meppen K 0:1
12:00Gutersloh K - Jena K 1:4
12:00Hamburger SV K - Potsdam K 1:1
12:00Hoffenheim II K - Mönchengladbach K 3:1
12:00Wolfsburg II K - Andernach K 2:1
15:00Weinberg K - Ingolstadt K 3:1
ANDORRA: Primera Divisió
12:00Ordino - Atletic America 1:014:30Penya - Esperanca 3:2
17:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:2
19:30Inter Escaldes - Carroi 6:0
ANGOLA: Girabola League
17:30Desportivo Huila - Santa Rita 1:018:00Wiliete - Primeiro de Agosto 0:0
ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - Empire FC 2:301:00John Hughes - Parham 1:3
03:00Old Road - Green City 2:0
23:00SAP - Swetes 1:5
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional - Playofflar
21:30Estudiantes - Velez Sarsfield 2:1penARJANTİN: Primera Nacional
23:35Aldosivi - Temperley 1:101:40San Martin Tucuman - All Boys 0:0
21:30Chacarita Juniors - Tristan Suarez 1:2
22:00Gimnasia y Tiro - Nueva Chicago 2:0
23:00Ferro - Gimnasia Jujuy 2:0
ARJANTİN: Torneo Federal
23:00Union Sunchales - Crucero del Norte 0:202:30Boca Unidos - Juventud Antoniana 1:0
04:00Sarmiento de La Banda - San Martin Formosa 1:0
17:009 de Julio Rafaela - El Linqueno 2:1
17:00Kimberley - Sol de Mayo 1:1
21:30Olimpo - Germinal 0:1
21:30Sansinena - Circulo Deportivo 1:1
22:00Cipolletti - Villa Mitre 0:1
22:00Gutierrez Mendoza - San Martin Mendoza 1:0
22:00Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar 2:1
23:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. 6:1
ARJANTİN: Primera B - Apertura
23:00Midland - UAI Urquiza 5:118:30Deportivo Armenio - Flandria 2:0
21:30Deportivo Merlo - Sacachispas 1:0
21:30Laferrere - Excursionistas 2:3
21:30Liniers - Sportivo Italiano 2:0
21:30Villa Dalmine - Argentino de Merlo 0:0
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Club Lujan - Claypole 0:021:30Deportivo Muniz - Central Cordoba 2:3
21:30General Lamadrid - Puerto Nuevo 1:1
21:30Justo Jose de Urquiza - CSR Espanol 1:0
21:30Sportivo Barracas - Central Ballester 1:2
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Belgrano Zarate - Juventud de Bernal 2:1ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
17:00Independiente K - Huracan K 2:018:00Boca Juniors K - Racing Club K 1:1
21:00Banfield K - San Luis K 0:1
21:00Belgrano K - Excursionistas K 6:0
23:00ErtelendiGimnasia L.P. K - River Plate K -:-
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
23:00Santa Fe - Jong Aruba 2:2ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
01:30Deportivo Nacional - River Plate 2:103:30Dakota - Britannia 4:0
ASYA: AFC Kupası - Playofflar
19:00Al Ahed (Leb) - Central Coast Mariners (Aus) 0:1AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
14:00İngiltere U17 K - Norveç U17 K 3:016:30İsveç U17 K - Fransa U17 K 2:3
AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar
10:00Melbourne Victory - Melbourne City 2:1penAVUSTRALYA: NPL ACT
08:00Canberra Croatia - O'Connor Knights 1:308:00Gungahlin - Yoogali 4:0
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30Weston Workers - Lake Macquarie 6:1AVUSTRALYA: NPL NSW
08:00Sydney Utd - WS Wanderers U23 3:208:00Wollongong Wolves - Central Coast Mariners U23 5:1
10:30Sydney FC U23 - APIA Leichhardt 1:7
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30Wallsend Red Devils - Cessnock City Hornets 2:4AVUSTRALYA: Victoria Premier League
06:00Melbourne City U21 - Eastern Lions 3:1AVUSTURYA: Bundesliga - Şampiyona Playoffları
15:30A. Klagenfurt - LASK 0:215:30Sturm Graz - Hartberg 1:1
18:00SK Rapid - Salzburg 2:0
AVUSTURYA: 2. Liga
11:30First Vienna - Ried 2:1AVUSTURYA: Regionalliga Central
11:30ASK Klagenfurt - Wolfsberger (Am) 1:1AVUSTURYA: Regionalliga Batı
16:00Altach U21 - Motz/Silz 5:216:00Wolfurt - Kufstein 0:3
AVUSTURYA: Karnten
16:00Kottmannsdorf - ATSV Wolfsberger 2:018:00A. Klagenfurt (Am) - KAC 1909 1:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
12:00Langenrohr - St. Polten (Am) 2:2AVUSTURYA: Salzburg
18:00TSU Bramberg - Union Henndorf 6:0AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
11:30Tirol (Am) - SK St. Johann 7:0AVUSTURYA: Vorarlberg
17:00Andelsbuch - Lochau 1:217:00Nenzing - Brauerei Egg 4:1
AVUSTURYA: Wien
11:30WAF Brigittenau - Red Star-Penzing 0:1AVUSTURYA: Bundesliga Women
11:30Dornbirn K - St. Polten K 1:112:00Neulengbach K - Innsbruck K 1:2
13:45First Vienna K - Austria Vienna K 2:1
14:00Kleinmunchen K - Sturm K 2:2
AZERBAYCAN: Premier Lig
15:30Turan - Zira 1:218:00Araz - Sabah Baku 0:1
BAE: BAE Pro Ligi
17:05Hatta - Ajman 0:019:45Al-Jazira - Bani Yas 1:0
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
17:00Lommel SK - Deinze 1:120:15Kortrijk - Eupen 1:0
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
17:00Leuven - St. Liege 3:1BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
14:30Antwerp - Club Brugge 1:219:30Royale Union SG - Anderlecht 0:0
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00Acren - Rebecquoise 6:516:00Binche - Stade Vervietois 4:1
16:00Meux - Warnant 5:0
16:00Royal Union SG 2 - Renaissance Mons 1:3
16:00Stockay-Warfusee - Hamoir 4:0
16:00Tubize - La Louviere 2:0
16:00Verlaine - Ganshoren 2:2
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
16:00Aalst - Gullegem 1:316:00Cercle Brugge 2 - Olsa Brakel 2:1
16:00Dikkelvenne - Oostkamp 1:2
16:00KRC Gent - Torhout 0:2
16:00Merelbeke - Voorde Appelterre 2:3
16:00Petegem - Mandel United 3:0
16:00Waregem 2 - KRC Harelbeke 1:2
16:00Wetteren - Ninove 1:2
16:00Zelzate - Oudenaarde 1:3
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B
16:00Bocholter - Houtvenne 1:116:00City Pirates - Londerzeel 2:1
16:00Diegem - Belisia Bilzen 3:4
16:00Hasselt - Hades 3:1
16:00K. Berchem Sport - Lille 1:1
16:00KRC Mechelen - FC Lebbeke 0:1
16:00KV Mechelen 2 - Overijse 6:4
16:00Lyra-Lierse Berlaar - Wezel Sport 1:1
16:00Tongeren - Boom 1:2
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Buffles du Borgou - Real Sport 1:118:00Hodio - Bembereke 1:1
18:00Pantheres - Abeilles 0:0
18:00Soleil - Dynamo Parakou 3:0
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00AS Cotonou - FC Loto 0:018:00AS Sobemap - Bani Ganse 2:2
18:00Ayema - Cavaliers 0:0
18:00Coton FC - Dynamo Abomey 3:1
18:00Damissa - Dragons 1:0
18:00Takunnin - JS Pobe 1:0
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura-Playofflar
22:00SA Bulo Bulo - Universitario de Vinto 1:1BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00TOSK Tesanj - Celik Zenica 2:0BREZİLYA: Serie A
00:30Bragantino - Flamengo 1:103:00Corinthians - Fortaleza 0:0
03:00ErtelendiCruzeiro - Internacional -:-
22:00Athletico-PR - Vasco 1:0
22:00ErtelendiGremio - Criciuma -:-
22:00Vitoria - Sao Paulo 1:3
00:30Botafogo RJ - Bahia 1:2
00:30Cuiaba - Palmeiras 0:2
BREZİLYA: Serie B
23:00Chapecoense-SC - America MG 2:200:00Vila Nova - Operario 1:0
03:00Ituano - Novorizontino 1:3
22:00Brusque - Goias 0:2
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00Confianca - Tombense 0:223:00ErtelendiNautico - Ypiranga FC -:-
01:30ErtelendiEC Sao Jose - Volta Redonda -:-
01:30Floresta EC - Ferroviaria 1:4
22:30Botafogo PB - Remo 1:0
22:30Figueirense - Aparecidense 2:0
BREZİLYA: Serie D
23:00ASA - Petrolina 1:023:00Ipatinga - Itabuna 2:3
23:00Pouso Alegre - Sao Jose EC 3:0
23:00Tocantinopolis - Cameta 1:0
23:30ErtelendiHercilio Luz - Avenida -:-
23:30Sao Raimundo RR - Manauara 0:1
00:00Agua Santa - Maringa FC 2:1
01:00Rio Branco - Princesa do Solimoes 0:0
01:00Uniao Rondonopolis - Capital FC 0:0
22:00Anapolis - Mixto 1:1
22:00ErtelendiBrasil de Pelotas - Barra FC -:-
22:00Cascavel - Cianorte 1:2
22:00Itabaiana - CSE 3:1
22:00Potiguar de Mossoró - Maracana 1:2
22:00Retro - Juazeirense 1:0
22:00Treze - Sousa 2:0
22:30Manaus - Humaita 1:0
22:30Porto Velho - Trem 2:1
23:00Costa Rica - Inter de Limeira 0:3
23:00CRAC - Brasiliense 1:0
00:00America-RN - Atletico-CE 3:0
BREZİLYA: Gaucho 2
21:00ErtelendiGaucho - GE Gloria -:-21:00ErtelendiGE Bage - Futvida -:-
21:00ErtelendiInter Santa Maria - Sao Gabriel -:-
22:00ErtelendiEsportivo - Brasil Farroupilha -:-
23:00ErtelendiFrederiquense - EC Cruzeiro -:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30ASEEV - Trindade 1:221:30Inhumas - Anapolina 0:2
BREZİLYA: Matogrossense 2
01:00Juara - Santa Cruz MT 3:023:00Sinop FC - Sport Sinop 2:0
BREZİLYA: Mineiro 2
21:30URT - Boa 1:1BREZİLYA: Paranaense 2
00:30Patriotas - Laranja Mecanica 2:017:00Rio Branco PR - Paranavai-PR 1:0
22:00AA Iguacu - Apucarana SC 1:2
22:00Foz do Iguacu - Gremio Maringa 7:0
BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
00:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:1BREZİLYA: Baiano U20
21:00Alagoinhas U20 - Catuense U20 1:221:00Conquista FC U20 - Jequie U20 0:2
BREZİLYA: Brasiliense U20
15:30Ceilandia U20 - Capital DF U20 0:821:00Legiao U20 - Luziania U20 1:2
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Real Noroeste U20 - Porto Vitoria U20 0:3BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
21:00America PE U20 - Sport Recife U20 1:221:00Santa Cruz U20 - Nautico U20 1:1
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00Sao Paulo K - Atletico-MG K 6:023:00Bragantino K - Real Brasilia K 1:0
00:00ErtelendiInternacional K - Ferroviaria K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
00:00Mixto K - Minas ICESP K 1:021:00Sao Jose K - Taubate K 0:0
22:00Bahia K - Athletico-PR K 4:1
22:00JC K - Fortaleza K 2:1
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
01:00Paraiso EC K - Vila Nova K 0:121:00Acaua K - Vitoria K 0:5
21:00Pinda Ferroviaria K - Vasco K 0:3
21:30ErtelendiBrasil de Farroupilha K - Coritiba K -:-
00:00Rio Negro K - Porto Velho K 4:2
BURKİNA FASO: Premier League
19:00ASEC Koudougou - Vitesse 0:119:00ASF Dioulasso - Kadiogo 1:0
19:00Kozaf - Sporting Cascades 0:0
19:00Majestic - USFA 1:0
19:00Salitas - Royal 2:2
BURUNDİ: Primus League
16:00Bumamuru - Magara Young Boys 6:1CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30Magpies - Lincoln 0:3CEZAYİR: Cezayir Kupası
23:00ErtelendiMC Alger - Belouizdad -:-ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45ErtelendiAiglons - AS Psi -:-17:45ErtelendiElect Sport - Gazelle -:-
17:45ErtelendiStars J. Talents - AS Farcha -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Konferans Ligi - Playofflar
16:00Hradec Kralove - Sigma Olomouc 3:116:00Teplice - Liberec 2:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
16:00Plzen - Mlada Boleslav 3:019:00Slovacko - Sparta Prag 2:4
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11:15Sigma Olomouc B - Taborsko 1:011:15Zizkov - Vyskov 3:2
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15Bohemians 1905 B - Slavia Prag B 2:111:15Dukla Prag B - Admira Prague 1:1
11:30Plzen B - Vltavin 3:1
18:00Taborsko akademie - Ceske Budejovice B 3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15Chlumec nad Cidlinou - Mlada Boleslav B 1:211:15Liberec B - Hradec Kralove B 3:1
18:00Brozany - Jablonec B 1:0
18:00Zapy - Kolin 3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15Slovacko B - Unicov 0:011:30Zlin B - Hodonin 0:2
12:00Zlinsko - Znojmo 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:30Domazlice B - Petrin Plzen 0:1ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
18:00Caslav - Velke Hamry 3:218:00Trutnov - Slavia HK 0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
16:00Humpolec - Lanzhot 3:217:30Pelhrimov - Tasovice 2:1
17:30Slavoj Polna - Sperice 3:2
17:30Stara Rise - Brno B 0:3
17:30Velka Bites - Velke Mezirici 4:1
17:30Zdar na Sazavou - Breclav 0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:30Holesov - Sternberk 2:317:30Vsechovice - Prerov 5:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15Havirov - Bilovec 3:016:00Krnov - Polanka nad Odrou 0:6
17:30Frenstat p. R. - Vitkovice 1:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
11:30Trebon - Jankov 5:016:00Trebetice - Tyn nad Vltavou 1:1
18:00Junior Strakonice - Olesnik 0:2
18:00Milevsko - Drazice 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:00Bosonohy - Kurim 0:718:00Kunstat - Sparta Brno 2:0
18:00Rajecko - Pohorelice 1:0
18:00Rajhradice - Rousinov 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:00Karlovy Vary B - Loko K. Vary 4:218:00Ostrov B - Marianske Lazne B 3:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
14:30Dobruska - Nachod 0:515:00Chlumec nad Cidlinou B - Solnice 1:4
15:00Rychnov n. Kneznou - Jicin 1:0
18:00Cerveny Kostelec - Libcany 2:1
18:00Horice - Ceska Skalice 3:1
18:00Police nad Metuji - Jaromer 5:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30Skalice u C.Lipy - Novy Bor 2:218:00Visnova - Lomnice nad Popelkou 4:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
17:30Pusta Polom - Moravan Oldrisov 4:017:30Vresina - Stonava 4:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
17:30Bohunovice - Brodek u Prerova 1:617:30Cechovice - Belotin 1:2
17:30Konice - Zabreh 2:2
17:30Medlov - Dolany 1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00Ceska Trebova - Lanskroun 1:118:00Hermanuv Mestec - Horni Redice 1:2
18:00Tremosnice - Prosetin 4:4
18:00Vysoke Myto B - Lazne Bohdanec 3:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
11:30Holysov - Nepomuk 1:018:30Myto - Plzen-Cernice 1:1
18:30Zruc - Stribro 5:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
18:00Poricany - Porici n. S. 1:018:00Sedlcany - Mnichovohradistsky SK 2:1
18:00Sokolec - Velim 2:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
16:00Kadan - Litomericko 2:3penÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
11:30Sapeli Polna - Chotebor 0:217:00Zirovnice - Pacov 3:1
17:30Ledec nad Sazavou - Nove Mesto na Morave B 4:2
17:30Nova Ves - Okrisky 2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:30Borsice - Morkovice 1:117:30Napajedla - Hrachovec 2:0
17:30Nevsova - Osvetimany 1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
15:00Hradec Kralove K - Prague Raptors K 0:5ÇİN: Super Ligi
10:30Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 2:313:00Shanghai Shenhua - Zhejiang Professional 4:0
14:00Meizhou Hakka - Cangzhou 1:1
14:35Beijing Guoan - Chengdu Rongcheng 2:1
14:35Wuhan Three Towns - Qingdao Hainiu 1:0
15:00Shenzhen Xinpengcheng - Shanghai Port 0:6
ÇİN: Jia Ligi
10:00Liaoning Tieren - Shijiazhuang Gongfu 0:210:30Shanghai Jiading Huilong - Guangxi Pingguo Haliao 1:1
14:30Nanjing City - Jiangxi Lushan 2:1
ÇİN: Yi Ligi
10:00Langfang Glory City - Shaanxi Union 1:010:30Shandong Taishan B - Xian Ronghai 3:0
11:00Ganzhou Ruishi - Guangdong GZ-Power 0:2
11:00Hubei Istar - Rizhao Yuqi 1:0
14:30Nantong Haimen - Dalian Kuncheng 1:1
ÇİN: Super League Women
10:00Changchun Dazhong K - Jiangsu Suning K 1:010:00Henan Songshan Longmen K - Zhejiang K 0:0
10:00Shanghai RCB K - Beijing Beikong K 1:0
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
15:00Hvidovre IF - Viborg 0:115:00Lyngby - Randers 2:1
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00Silkeborg - FC Copenhagen 0:319:00Midtjylland - Brondby 3:2
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
15:00Helsingor - Horsens 0:117:00Koge - Hillerod 1:1
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
16:00Aalborg - Hobro 2:3DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
15:00Brabrand - Thisted 1:1DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
14:00Holstebro - Vejgaard 3:1DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
14:00Koge K - Nordsjaelland K 0:1DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Delfines Del Este - San Cristobal 3:001:00Universidad O&M - Atlantico 0:0
23:00Atletico Pantoja - Cibao 1:2
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
17:00Jamaika U17 - Trinidad ve Tobago U17 2:123:00Saint Vincent ve Grenadinler - Dominika 2:0
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30Mushuc Runa - LDU Quito 0:102:00Delfin - Barcelona SC 1:3
21:00Aucas - Libertad 2:0
23:30Ind. del Valle - Dep. Cuenca 1:0
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:15Dragon - Metapan 3:100:15FAS - Aguila 0:0
00:15Fuerte San Francisco - 11 Deportivo 2:0
00:15Municipal Limeno - Alianza FC 1:3
00:15Platense Municipal - Luis Angel Firpo 1:2
00:15Santa Tecla - Jocoro 3:4
ERMENİSTAN: First League
15:00Alashkert 2 - BKMA 2 3:315:00Noah 2 - Pyunik 2 3:1
ESTONYA: Meistr ligi
14:30Flora - Levadia 1:0ESTONYA: Esiliiga
12:30Paide Linnameeskond U21 - Harju JK Laagri 2:8ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00Tabasalu K - Tammeka Tartu K 5:019:00Tallina Kalev K - FC Ararat K 3:2
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swallows 2:316:00Nsingizini Hotspurs - Green Mamba 2:1
16:00Royal Leopards - Young Buffaloes 0:0
ETİYOPYA: Premier League
15:00Defence Force - Wolkite Ketema 3:118:00St. George - Hawassa 1:2
FAROE ADALARI: Premier League
17:00Fuglafjordur - Skala Itrottarfelag 1:219:00HB Torshavn - B36 Torshavn 2:1
FAS: Botola 2
19:00Chabab Benguerir - Difaa El Jadidi 0:019:00Marrakech - Stade Marocain 3:0
19:00Raja Beni Mellal - Meknes 1:0
19:00Sale - USM Oujda 1:2
FİJİ: Premier League
05:00Lautoka - Tailevu Naitasiri 2:105:00Nadi - Suva 1:2
05:00Nadroga - Nasinu 1:2
06:00Navua - Labasa 2:3
06:00Rewa - Ba 2:1
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30ASI d'Abengourou - Racing d'Abidjan 1:219:00Academie de FAD - Sporting Gagnoa 1:0
19:00San Pedro - Stade d'Abidjan 0:1
21:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra 2:0
FİLİPİNLER: PFL
10:00Kaya - Cebu FC 1:010:00United City - Don Bosco Garelli 7:0
12:30Stallion - One Taguig 3:3
15:00Maharlika - Philippine Air Force 4:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
16:00Gnistan - Haka 0:318:30Mariehamn - Inter Turku 3:1
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
18:30Mikkeli - PK-35 0:0FİNLANDİYA: Ykkonen
16:00OLS Oulu - Jazz Pori 4:0FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
14:00Ilves 2 - Inter Turku 2 2:418:30TPV - VJS 2:2
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
16:00GBK Kokkola - Hercules 5:116:00JBK - TP-47 3:0
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
15:00KTP K - Ilves 2 K 3:018:00HJK Akatemia K - Lahti K 4:1
GAMBİYA: GFA League
19:30Falcons - Steve Biko 0:019:30Marimoo - Brikama U. 0:0
GANA: Premier Lig
18:00Asante Kotoko - Legon Cities 2:018:00Bibiani Gold Stars - Bechem United 1:1
18:00Bofoakwa Tano - Dreams 1:1
18:00Great Olympics - Medeama 0:1
18:00Heart Of Lions - Nsoatreman 1:0
18:00Tamale - Samartex 1:0
GANA: Division One League
18:00Ebusua Dwarfs - Pac Academy 2:018:00Elmina Sharks - Holy Stars 1:0
18:00Future Stars - King Faisal 1:0
18:00Hohoe United - Vision 2:0
18:00Koforidua - Kotoku Royals 4:1
18:00Na God - ADVSA 1:2
18:00New Edubiase - Nzema Kotoko 1:0
18:00Okwawu - Kings Palace 0:0
18:00Skyy - Venomous Vipers 2:1
18:00Soccer Intellectuals - Asekem 1:0
18:00Still Believe - Susubiribi 2:0
GİNE: Ligue 1
19:00Kaloum Star - Sequence 2:119:00Kamsar - Sangaredi 1:3
19:00Loubha - Ashanti GB 2:1
GRENADA: Premier Division
23:00ErtelendiCamerhogne - Hard Rock -:-23:00ErtelendiFontenoy - Hard Rock -:-
23:00ErtelendiHurricanes - SAB Spartans -:-
23:00ErtelendiMt. Rich - St. John's -:-
23:00ErtelendiQueens Park Rangers - Shamrock -:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
05:00Antigua - Deportivo Mixco 1:1pen23:30Municipal - Comunicaciones 3:0
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Baroka - Marumo Gallants 2:016:00Black Leopards - Pretoria U. 2:2
16:00Casric Stars - Platinum City 4:2
16:00JDR Stars - Orbit College 1:0
16:00Magesi - Milford FC 3:1
16:00Maritzburg Utd - Hungry Lions 2:0
16:00Pretoria Callies - Venda 0:3
16:00Upington City - NB La Masia 4:1
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
11:00Orlando U23 - Cape Town City U23 3:211:00Supersport U23 - Richards Bay U23 4:2
13:00TS Galaxy U23 - Mamelodi U23 0:1
GÜNEY AFRİKA: Kupası
16:00Stellenbosch - Mamelodi 1:2GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20 - Final grubu
00:00Paraguay U20 K - Kolombiya U20 K 1:1GÜNEY KORE: K League 1
08:00Suwon FC - Gangwon 1:210:30Gimcheon Sangmu - Incheon 2:2
GÜNEY KORE: K League 2
08:00Seongnam - Suwon Bluewings 2:110:30Jeonnam - Gyeongnam 1:3
GÜNEY KORE: K3 League
09:00Changwon - Mokpo 3:0HIRVATİSTAN: HNL
18:00Hajduk Split - Varazdin 0:120:30Rijeka - Din. Zagreb 1:2
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Zrinski Osjecko - Dugopolje 4:118:00Croatia Zmijavci - Bijelo Brdo 3:0
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Düşme Grubu
17:00Medimurje Cakovec K - Agram Zagreb K 1:017:00Zadar K - Gorica K 1:1
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Şampiyona Playoffları
13:30Dinamo Maksimir K - Osijek K 1:5HOLLANDA: Eredivisie
13:15Heracles - Waalwijk 0:513:15PSV - Sparta Rotterdam 4:2
15:30FC Volendam - Ajax 1:4
15:30Utrecht - Vitesse 1:0
17:45Alkmaar - Twente 2:1
21:00Feyenoord - Zwolle 5:0
HOLLANDA: Derde Divisie
15:00Gemert - FC Oss 5:115:30Meerssen - TEC 2:3
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
04:00Olimpia - Real Espana 3:1HONDURAS: Ulusal Lig - Düşme Grubu
00:00UPNFM - Vida 3:0HONG KONG: Premier League
10:00North District - Lee Man Warriors 0:410:00Resources Capital - Sham Shui Po 0:0
13:00Hong Kong Rangers - HK U23 5:0
IRAK: Stars League
15:45Al Naft - Naft Missan 0:215:45Al Talaba - Baghdad 3:2
18:00Duhok - Al-Hudod 0:0
18:00Erbil - Al Minaa 1:2
20:15Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh 1:0
İNGİLTERE: National League - Playofflar
17:00Bromley - Solihull Moors 3:2penİNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
15:00Liverpool U21 - Crystal Palace U21 3:2İNGİLTERE: Women’s Super League
16:00Liverpool K - Manchester Utd K 1:016:15Manchester City K - Arsenal K 1:2
17:00West Ham K - Leicester K 1:1
20:45Chelsea K - Bristol City K 8:0
İNGİLTERE: Women's National League North
16:00Burnley K - Derby K 0:216:00Halifax K - AFC Fylde K 6:1
16:00Huddersfield K - Stourbridge K 3:3
16:00Liverpool Feds K - Wolverhampton K 1:2
16:00Nottingham K - Stoke City LFC K 2:0
16:00West Brom K - Newcastle K 0:4
İNGİLTERE: Women's National League South
16:00Cardiff City Ladies K - Oxford Utd K 1:216:00Chatham K - Rugby Borough K 2:3
16:00Cheltenham K - Hashtag K 0:3
16:00Ipswich K - Billericay K 1:0
16:00Plymouth K - Milton Keynes K 1:2
16:00Portsmouth K - London Bees K 10:1
İRAN: Pro Lig
18:30Gol Gohar - Shams Azar Qazvin 0:0İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
15:00Rangers - Kilmarnock 4:1İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
15:00Spartans K - Dundee Utd K 0:016:00Montrose K - Motherwell K 1:1
18:00Hamilton K - Aberdeen K 3:3
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
15:00Hearts K - Partick Thistle K 3:218:10Glasgow City K - Hibernian K 2:2
İSPANYA: LaLiga2
15:00Eibar - Amorebieta 5:017:15Andorra - Albacete 0:1
17:15Espanyol - Gijon 0:0
19:30Eldense - Leganes 1:2
19:30Zaragoza - Burgos CF 1:3
22:00Tenerife - Ferrol 2:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
13:00Rayo Majadahonda - Osasuna B 2:217:00Cornella - Ponferradina 0:1
19:00Sabadell - Gimnastic 0:0
20:00Arenteiro - Lugo 1:3
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
13:00Algeciras - Baleares 1:013:00Ceuta - Antequera 2:0
13:00Malaga - Merida AD 1:1
13:00Melilla - San Fernando 1:0
13:00UD Ibiza - Real Madrid B 0:0
17:00Granada B - Cordoba 3:0
19:00CF Intercity - Huelva 1:3
21:00Linares - Atl. Madrid B 0:0
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Cayon - Langreo 1:213:00Coruxo - Torrelavega 1:1
13:00Guijuelo - Valladolid Promesas 0:2
13:00Marino de Luanco - Covadonga 3:0
13:00Pontevedra - Racing Club Villalbes 1:0
13:00Rayo Cantabria - Compostela 3:1
13:00Real Aviles - Ourense CF 0:2
13:00R. Oviedo B - Dep. Fabril 1:2
19:00Zamora - Arandina 4:1
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2
13:00Arenas Club - AD San Juan 1:113:00Barakaldo - Mutilvera 3:0
13:00Brea - Ath. Bilbao B 0:5
13:00Calahorra - Zaragoza B 4:3
13:00Gernika - Barbastro 0:1
13:00Naxara - Valle Egues 3:2
13:00Real Sociedad C - Izarra 2:1
13:00Tudelano - Alaves B 2:0
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3
13:00Alzira - Manresa 0:013:00Andratx - Sant Andreu 0:3
13:00CE Europa - Espanyol B 6:0
13:00Cerdanyola - Formentera 0:2
13:00Hercules - Lleida 2:1
13:00La Nucia - Badalona Futur 0:3
13:00Penya Indep. - Torrent 1:2
13:00Terrassa - Pena Deportiva 1:1
13:00Valencia B - Saguntino 0:0
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4
13:00Antoniano - Linense 2:013:00Betis B - CD Estepona 1:1
13:00Cartagena B - Racing Cartagena MM 2:0
13:00El Palo - Sevilla B 1:1
13:00La Union - Cadiz B 1:2
13:00Marbella - Aguilas FC 1:1
13:00Orihuela - San Roque 3:2
13:00UCAM Murcia - Velez 9:0
13:00Yeclano - Ciudad Real 0:1
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5
13:00Badajoz - Llerenense 2:313:00Cacereno - Numancia 5:0
13:00CF Talavera - Navalcarnero 0:1
13:00Gimnastica Segoviana - Illescas 1:0
13:00Guadalajara - Mensajero 6:2
13:00Montijo - Atl. Paso 0:2
13:00San Fernando - Getafe B 2:2
13:00Union Adarve - San Sebastian Reyes 0:2
13:00Ursaria - Villanovense 1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
18:00Arosa SC - Atletico Arteixo 2:118:00Bergantinos - Somozas 0:1
18:00Betanzos - Rapido de Bouzas 1:0
18:00Estradense - Arzua 2:0
18:00Polvorin - Barbadas-Bentraces 0:1
18:00Pontevedra B - Alondras 2:0
18:00Sarriana - Viveiro 0:1
18:00Silva SD - Gran Pena 0:2
18:00UD Ourense - Paiosaco 3:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Aviles Stadium - Lealtad 0:113:00Llanes - Lenense 0:0
13:00Luarca - Gijon Industrial 2:3
19:00Caudal Deportivo - Basico Urraca 2:1
19:00L'Entregu - Tuilla 1:2
19:30Real Titanico - Condal 1:0
20:00CD Colunga - Union Club Ceares 1:2
20:30Llanera - Praviano 4:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
19:00Atletico Mineros - Castro 1:119:00CD Colindres - Naval Reinosa 2:2
19:00Escobedo - Guarnizo 2:1
19:00Revilla - Bezana 1:3
19:00Siete Villas - Atletico Albericia 0:2
19:00Solares - UC Cartes 3:2
19:00Torina - Velarde 0:0
19:00Tropezon - Laredo 2:1
19:00Vimenor - UD Samano 2:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
19:00Anaitasuna FT - Anorga 2:119:00Aurrera Ondarroa - Basconia 1:2
19:00Beasain - Leioa 3:1
19:00Derio - Alaves C 1:1
19:00Pasaia - Urduliz 3:1
19:00Portugalete - SD Deusto 0:1
19:00San Ignacio - Durango 2:2
19:00Touring KE - Lagun Onak 2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
13:30FC L'escala - Prat 3:513:30Girona B - Rapitenca 4:2
13:30Grama - Badalona 2:2
13:30Montanesa - Mollerussa 3:2
13:30Peralada - L'Hospitalet 1:2
13:30Pobla Mafumet - Castelldefels 2:0
13:30San Cristobal CP - Vilassar de Mar 1:0
13:30UE Tona - Reus FCR 2:2
13:30Vilafranca - Olot 1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
18:00Silla CF - Roda 0:319:00Atzeneta - Patacona 1:2
19:00Burriana - Jove 0:2
19:00Ilicitano - Castellon B 3:0
19:00Levante B - Gandia 0:0
19:00Ontinyent 1931 - Acero 2:2
19:00Rayo Ibense - Villarreal C 1:6
19:00Torrellano - Castellonense 1:0
19:00Utiel - Soneja 3:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
12:00AD Torrejon - Parla 1:012:00Alcorcon B - Leganes B 0:0
12:00Canillas - Villanueva 2:0
12:00CD Mostoles - Collado Villalba 1:1
12:00Paracuellos Antamira - Trival Valderas 0:0
12:00Pozuelo de Alarcon - Las Rozas 2:2
12:00Real Madrid C - Galapagar 3:0
12:00RSD Alcala - Vallecano B 1:3
12:00Tres Cantos - Colonia M. 2:3
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
18:00Almazan - Colegios Diocesanos 1:118:00Laguna - Becerril 3:2
18:00Leonesa B - Atl. Astorga 1:2
18:30Bembibre - Mirandes B 3:1
18:30Villaralbo - Santa Marta Tormes 2:1
19:00Palencia CF - Palencia CA 0:2
19:00Real Avila - La Virgen 3:1
19:00Salamanca - Ponferradina B 3:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
13:00CD Torreperogil - Ejido 1:113:00Huetor Tajar - Arenas Armilla 2:4
13:00Huetor Vega - Rincon 1:3
13:00Jaen - Torremolinos 2:1
13:00Malaga City - Torredonjimeno 3:2
13:00Mancha - Almeria B 2:2
13:00Motril - Maracena 1:1
13:00Torre del Mar - Malaga B 0:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Cabecense - Ayamonte 1:113:00Cartaya - Coria C.F. 3:2
13:00CD Utrera - Xerez D.F.C. 1:3
13:00Ceuta B - Ciudad de Lucena 1:1
13:00Conil - La Palma 1:2
13:00Cordoba B - Atletico Espeleno 3:3
13:00Pozoblanco - Bollullos 4:1
13:00Puente Genil - Sevilla C 2:1
13:00Xerez CD - CD Gerena 2:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Poblense - Manacor 1:013:00Portmany - Ibiza Islas Pitiusas 1:2
17:30Binissalem - Llosetense 1:0
18:00Arenal - Alcudia 2:2
18:30Constancia - Santanyi 1:1
19:00Inter Manacor - Platges de Calvia 0:2
19:30Collerense - Soller 4:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
13:00CD Buzanada - Las Palmas B 3:113:00CD Marino - Panaderia 2:1
13:00Gran Tarajal - Atl. Victoria 2:2
13:00Herbania - Villa Santa Brigida 2:1
13:00San Bartolome - La Cuadra 1:0
13:00Santa Ursula - Arucas 1:1
13:00Tamaraceite - Lanzarote 0:3
13:00Teror - Ibarra 1:0
13:00Yaiza - Tenerife B 1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
13:00EG El Palmar CF - Caravaca 0:213:00Plus Ultra - Real Murcia B 1:2
13:00Pulpileno - CAP Ciudad de Murcia 1:0
18:00Ciudad Cieza - Lorca Deportiva 2:1
20:00Bullense - CD Algar 5:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
13:00Arroyo - Pueblonuevo 0:213:00CD Coria - Villafranca 1:0
13:00Olivenza - Moralo 1:4
13:30CD Calamonte - Azuaga 0:0
14:00Don Alvaro - RCP Valverdeno 0:1
18:00Trujillo - Fuente de Cantos 1:0
19:00Jaraiz - Don Benito 0:2
19:00Jerez CF - Castuera 2:1
20:00Montehermoso - Diocesano 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
19:00Beti Onak - Cirbonero 3:219:00Burlades - Cortes 0:2
19:00Ezcabarte - Beti Kozkor 2:1
19:00Huarte - CD Ardoi 0:4
19:00Oberena - Bidezarra 0:0
19:00Pamplona - CD Cantolagua 1:0
19:00Txantrea - Pena 0:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
18:00Oyonesa - Racing Rioja 2:118:00UD Logrones B - Varea 3:0
18:30Arnedo - Alfaro 0:2
18:30Berceo - Pena Balsamaiso 3:2
18:30Comillas - Vianes 3:0
18:30River Ebro - Calahorra B 1:3
19:00Casalarreina - Tedeon 4:3
19:00CCD Alberite - Haro Deportivo 1:3
19:30Anguiano - CDFC Calzada 6:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
18:30Belchite 97 - Fraga 2:018:30Binefar - Fuentes 1:0
18:30Borja - Atletico Monzon 1:2
18:30Calamocha - Almudevar 2:3
18:30Carinena - CF Illueca 1:2
18:30Caspe - Ebro 0:2
18:30Cuarte - Utrillas 4:0
18:30Ejea - Huesca B 3:3
18:30Epila - Tamarite 1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Albacete B - Torrijos 3:313:00Cazalegas - Villarrubia 0:2
13:00Conquense - Azuqueca 4:0
19:00Huracan de Balazote - Quintanar del Rey 0:0
19:00La Solana - Villacanas 0:0
19:00San Clemente - Tomelloso 4:0
19:00Toledo - Villarrobledo 1:0
20:00Puertollano C.F. - Socuellamos 1:1
İSPANYA: Liga F Women
13:00Levante K - Real Sociedad K 4:317:00Huelva K - Las Planas K 1:2
19:00Betis K - Sevilla K 1:1
21:30Madrid C. K - Real Madrid K 0:1
İSPANYA: Primera Federacion Women - Terfi Playofflar
13:00SE AEM K - Espanyol K 0:220:00Alhama K - CA Osasuna K 0:3
İSVEÇ: Allsvenskan
15:00Elfsborg - Malmo FF 3:115:00Västerås SK - Djurgarden 0:2
17:30AIK Stockholm - Norrkoping 6:2
17:30Hammarby - Värnamo 1:2
İSVEÇ: Superettan
16:00Östersund - Örebro 1:1İSVEÇ: 1. Lig - Norra
19:00Assyriska FF - Stockholm Internazionale 3:1İSVEÇ: 1. Lig - Södra
17:00Ariana - Lunds 3:1İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
15:00Gauthiod - Saffle SK 2:315:00Lidkoping - Kongahalla 0:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
14:00IK Franke - Viggbyholms 1:1İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
16:00IFK Trelleborg - IFK Berga 4:1İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
16:00Huddinge - Sleipner 1:2İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
14:00Lindome - Hittarp 0:017:00Bergdalens IK - Qviding 3:5
17:00Jonsereds - Astrio 0:2
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
16:00Hacken K - IF Brommapojkarna K 2:016:00Linköping K - Rosengard K 1:6
16:00Örebro K - Vittsjo K 0:1
16:00Pitea K - Kristianstad K 1:2
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
14:00Uppsala K - Umeå IK K 1:416:00Alingsas K - Lidkoping K 3:1
16:00Mallbacken K - Bollstanas K 0:0
17:00Kalmar K - Jitex K 3:3
17:00Sunnanå K - Sundsvall K 2:0
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
15:15Basel - Luzern 1:117:30Yverdon - Lausanne 3:1
İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
17:30Zurich - Young Boys 0:2İSVİÇRE: Promotion League
15:00St. Gallen II - Bulle 3:2İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
15:30Pully - Portalban 4:2İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
16:00Langenthal - Black Stars 1:4İTALYA: Serie B
16:00Brescia - Lecco 4:116:00Cittadella - Bari 1:1
16:00Cosenza - Spezia 2:2
16:00Modena - Como 0:0
16:00Palermo - Ascoli 2:2
16:00Parma - Cremonese 1:1
16:00Pisa - Sudtirol 2:2
16:00Sampdoria - Reggiana 1:0
16:00Ternana - Catanzaro 1:0
16:00Venezia - FeralpiSalo 2:1
İTALYA: Serie D - Group A
16:00Alcione Milano - Vado 1:116:00Borgosesia - Chieri 1:0
16:00Bra - Asti 2:0
16:00Chisola - Fezzanese 5:1
16:00Derthona FbC - Ligorna 0:0
16:00Gozzano - Citta di Varese 1:1
16:00Lavagnese - Albenga 1:2
16:00Pinerolo - Alba 0:2
16:00Vogherese - Ticino 2:1
17:00PDHA - Sanremese 1:3
İTALYA: Serie D - Group B
16:00Arconatese - Clivense 4:016:00Caravaggio - Desenzano 2:1
16:00Castellanzese - Brusaporto 3:3
16:00Ciserano-Bergamo - Legnano 1:3
16:00Folgore Caratese - Club Milano 0:0
16:00Real Calepina - Ponte San Pietro 3:0
16:00Tritium - Pro Palazzolo 2:4
16:00USD Casatese - Crema 0:1
16:00Varesina - Piacenza 2:2
16:00Villa Valle - Caldiero Terme 2:4
İTALYA: Serie D - Group C
16:00Adriese - Castegnato 5:216:00Bolzano - Campodarsego 1:1
16:00Breno - Chions 4:1
16:00Cjarlins Muzane - Luparense 1:0
16:00Este - Bassano 2:0
16:00Mestre - Dolomiti Bellunesi 1:1
16:00Portogruaro - Mori 9:0
16:00Treviso - Montecchio Maggiore 0:2
16:00Union Clodiense - Montebelluna 2:0
İTALYA: Serie D - Group D
16:00AC Carpi - Certaldo 5:116:00Aglianese Calcio - Forli 0:4
16:00Corticella - Prato 2:0
16:00İptal edildiLentigione - Pistoiese -:-
16:00Mezzolara - SCD Progresso 1:2
16:00Ravenna - Imolese 2:0
16:00Sammaurese - Sangiuliano City 3:1
16:00Sant'Angelo - Fanfulla 0:0
16:00Victor San Marino - San Donnino 3:2
İTALYA: Serie D - Group E
16:00Ghivizzano Borgo - Follonica Gavorrano 0:116:00Mobilieri Ponsacco - SC Cenaia 0:3
16:00Montevarchi - Grosseto 3:1
16:00Orvietana - Livorno 1:0
16:00Pianese - Tau 1:1
16:00Poggibonsi - Figline 4:1
16:00Real Forte Querceta - Seravezza Pozzi 1:2
16:00San Donato - Vivi Altotevere 1:1
16:00Trestina - Sangiovannese 3:1
İTALYA: Serie D - Group F
16:00Atletico Ascoli - United Riccione 4:216:00Campobasso - Termoli 1:1
16:00Fano - Real Monterotondo 5:2
16:00L Aquila - S. N. Notaresco 1:0
16:00Matese - Chieti 0:0
16:00Roma City - Vastogirardi 4:2
16:00Sora - Avezzano 1:2
16:00Tivoli Calcio - Fossombrone 1:0
16:00Vigor Senigallia - Sambenedettese 3:5
İTALYA: Serie D - Group G
16:00Boreale - Cynthialbalonga 3:316:00Budoni - Anzio Calcio 1924 2:2
16:00Gladiator - Trastevere Calcio 2:0
16:00Nocerina - Ischia 1:0
16:00Nuova Florida - Romana 0:3
16:00Ostia Mare - Atletico Uri 1:1
16:00Sarrabus Ogliastra - Cassino 1:2
18:00Cavese - San Marzano 2:1
İTALYA: Serie D - Group H
16:00Altamura - Matera 1:116:00Angri - Barletta 1:0
16:00Casarano - Bitonto 2:1
16:00Citta di Fasano - Paganese 3:2
16:00Fidelis Andria - Gelbison 2:1
16:00Gravina - Manfredonia 0:0
16:00Martina Calcio - Gallipoli 1:1
16:00Palmese 1914 - Rotonda 1:0
16:00Santa Maria Cilento - A.C.D. Nardo 0:3
İTALYA: Serie D - Group I
16:00Akragas - Portici 1906 1:016:00Canicatti - San Luca 4:2
16:00Castrovillari - Gioiese 0:2
16:00Real Casalnuovo - Siracusa 3:4
16:00Sancataldese - AS Acireale 0:1
16:00Trapani - S. Agata 4:2
16:00Vibonese - Licata 4:2
17:00Igea Virtus - Reggio Calabria 1:1
İTALYA: Super Cup (Serie C)
18:30Mantova - Cesena 1:2İTALYA: Primavera 1
12:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 1:216:00Bologna U19 - Atalanta U19 3:2
16:00Genoa U19 - Juventus U19 3:1
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
13:30Sampdoria K - Napoli K 2:016:00AC Milan K - Como K 1:0
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
13:30AS Roma K - Inter K 4:3İTALYA: Serie B Women
12:00Tavagnacco K - Arezzo K 0:416:00Bologna K - Brescia K 3:0
16:00Cesena K - Freedom K 2:2
16:00Chievo Verona K - RES Roma K 3:3
16:00Genoa K - Ravenna K 3:0
16:00Lazio K - Ternana K 1:1
16:00San Marino Academy K - Verona K 1:3
İZLANDA: Besta deild karla
19:00Akureyri - KR Reykjavik 1:120:00Stjarnan - Akranes 4:1
22:15Fram - Fylkir 2:1
22:15Kopavogur - Vikingur Reykjavik 3:1
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00Orca Kamogawa K - Ehime K 1:107:00Shizuoka Bonita K - Gunma K 2:0
KANADA: Canadian Premier League
02:00Pacific FC - York Utd 2:021:00Atl. Ottawa - Valour 2:0
KARADAĞ: Druga Liga
17:30Grbalj - Igalo 1:017:30Internacional - Lovcen 1:1
17:30Otrant - Kom Podgorica 3:0
18:00Berane - Bokelj 1:2
19:00FK Podgorica - Iskra 0:0
KATAR: QSL - Düşme Grubu
19:00Al Markhiya - Al-Shahaniya 1:3KAZAKİSTAN: Premier Lig
17:00Shakhter K. - Kaisar 0:0KENYA: Premier League
13:00Kakamega Homeboyz - Police FC 1:215:00Leopards - Bandari 1:0
KENYA: Super League
13:00Darajani Gogo - Silibwet 6:013:00Luanda Villa - Mara Sugar 1:2
15:00Kajiado - Mombasa Elite 2:2
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:00Abdish-Ata - Neftchi Kochkor-Ata 2:1KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü
01:00Pereira - Bucaramanga 1:003:15Junior - Millonarios 2:1
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Bogota - Barranquilla 1:023:00Real Cartagena - Orsomarso 1:2
23:00Real Cundinamarca - Leones 4:2
23:00U. Magdalena - Tigres 0:0
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30Dep. Cali K - La Equidad K 1:123:30Pasto K - Real Santander K 2:0
01:00Junior K - America de Cali K 2:6
00:00Alianza K - Atl. Nacional K 0:2
00:00Deportivo Pereira K - Cucuta K 2:1
KONGO: Ligue 1
16:00Diables Noirs - Cheminots 0:318:00Vegas - V. Club Mokanda 0:0
20:00Etoile du Congo - Otoho d'Oyo 1:0
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:00Sanga Balende - US Panda 2:117:00ErtelendiAC Rangers - Renaissance -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00Dauphins Noirs - Don Bosco 1:016:30St Eloi Lupopo - Maniema 1:1
KOSOVA: Superliga
16:00Drita - Fushe Kosova 3:116:00FC Ballkani - Dukagjini 3:0
16:00KF Llapi - Feronikeli 3:2
16:00Liria - Prishtina 0:1
16:00Malisheva - Gjilani 0:0
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
04:00Sporting San Jose - Alajuelense 1:104:00Zeledon - Herediano 1:0
20:00Cartagines - AD Santos 1:1
00:00Puntarenas FC - Saprissa 0:2
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
20:15ADR Jicaral - CS Uruguay 2:1KUVEYT: Premier Lig - Düşme Grubu
17:35Khaitan - Al Shabab 0:120:15Kazma SC - Al Jahra 7:3
KUZEY İRLANDA: Premiership Women
17:00Derry City K - Lisburn Rangers K 1:217:00Larne K - Lisburn Ladies K 1:2
18:00Glentoran K - Crusaders K 6:0
19:00Mid-Ulster K - Cliftonville K 0:5
LESOTHO: Premier League
16:00Bantu - Lioli 0:116:00Defence Force - Lifofane 3:0
16:00Linare - Lijabatho 2:2
16:00Naughty Boys - LCS 2:3
LETONYA: Virsliga
14:00Valmiera - RFS 2:016:00Auda - Riga FC 1:2
LETONYA: 1. Liga
16:00JFK Ventspils - FK Smiltene 2:017:00Tukums 2000 2 - Marupe 0:1
LETONYA: Kupası
19:30Union - Beitar/Riga Mariners 0:2LETONYA: 1. Liga Women
19:00Metta K - Iecava K 5:0LİTVANYA: I Lyga
14:00Siauliai 2 - Hegelmann Litauen 2 4:1LİTVANYA: Kupası
14:00Sirijus - Dziugas Telsiai 2:515:00FK Dembava - Babrungas 3:4
18:00AFK Vilnius - Klaipedos FM 1:2pen
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli 3:1LÜKSEMBURG: BGL Ligue
17:00Differdange - Victoria Rosport 2:217:00Dudelange - Union Titus Petange 3:0
17:00Jeunesse Esch - Hesperange 0:2
17:00Kaerjeng - Wiltz 2:2
17:00Marisca Mersch - Schifflange 2:0
17:00Mondercange - Fola 2:1
17:00Mondorf - Niedercorn 2:4
17:00UNA Strassen - Racing Luxembourg 1:1
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
17:00Kecskemeti - Paks 0:019:30Ferencvaros - Debrecen 5:1
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
18:00Budafoki - Szeged 1:018:00Győr - Pecsi 3:1
18:00Haladas - Kazincbarcika 1:3
18:00Kozarmisleny - BVSC-Zuglo 0:2
18:00Nyiregyhaza - Gyirmot 3:1
18:00Siofok - Csakvari 1:2
18:00Soroksar - Mosonmagyarovari TE 3:4
18:00Tiszakecske - Ajka 2:1
MACARİSTAN: NB III - Northeast
12:00Debrecen II - Kisvarda II 2:018:00Eger SE - Debreceni EAC 1:2
18:00Gyongyosi - DVTK II 1:6
18:00Karcagi - Ujpest II 3:1
18:00Putnok VSE - Tiszafuredi 3:4
18:00SBTC - Hatvan 0:1
18:00Senyo Carnifex - Cigand SE 1:2
18:00Tiszaujvaros - REAC 1:1
MACARİSTAN: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - Haladas Zanati 3:012:00Puskas Academy II - Győr II 0:2
18:00Balatonfuredi - Zalaegerszegi II 1:2
18:00Bicskei - Komaromi VSE 3:1
18:00Csornai - VLS Veszprem 0:2
18:00Dorogi - SC Sopron 2:0
18:00III. Keruleti TVE - Budaorsi 7:1
18:00Tatabanya - Kelen 4:0
MACARİSTAN: NB III - Southeast
12:00Szeged II - ESMTK Budapest 2:118:00Cegledi - Martfui 1:2
18:00Hodmezovasarhely FC - Honved II 2:1
18:00Korosladany MSK - Elore 2:1
18:00Monori - Kecskemeti II 2:0
18:00Penzugyor - Fuzesgyarmati SK 1:0
18:00Szolnoki - Bekescsaba 1:3
MACARİSTAN: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - Mohacsi 0:018:00Dunafoldvar - Szekszardi 3:2
18:00Erdi - Ivancsa 0:1
18:00Gardony Varosi - Ferencvaros II 1:2
18:00Kaposvar - Dunaujvaros PASE 2:0
18:00Nagykanizsa - Paks II 2:1
18:00PTE-PEAC - Majosi 2:2
18:00Szentlorinc - MTK II 3:0
MACARİSTAN: NB I Women
16:00Puskas Academy K - Győr K 1:419:00Budaorsi K - Astra Hungary K 4:1
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
13:00Chao Pak Kei - Lun Lok 9:015:00Benfica - Hang Sai 5:2
MALAVİ: Super League
15:30Civo Utd - FOMO 1:015:30Dedza Dynamos - MAFCO 3:0
15:30Kamuzu Barracks - Bangwe All Stars 1:0
15:30Karonga United - Creck Sporting 1:1
MALİ: Premiere Division
19:30Bakaridjan - Djoliba 1:219:30Black Stars - USFAS Bamako 2:0
21:30Binga - Real Bamako 0:0
MALTA: Challenge League - Ek maç
16:00St. Andrews - Luqa 1:0uzMAURİTİUS: Super League
14:00Petite Riviere - Savanne 1:117:00Cercle De Joachim - Riviere Du Rempart 5:0
MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
03:00Alacranes - Tritones Vallarta 6:003:00Gavilanes de Matamoros - Orgullo Reynosa 1:1
03:00Tecos - UA Zacatecas 2:0
04:00Irapuato - Aguacateros de Periban 2:0
04:00Tampico Madero - Inter Playa Del Carmen 2:1
MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
01:00Uruapan - Artesanos Metepec 1:003:00Ayense - Santiago 1:0
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
18:00Necaxa U23 - Juarez U23 1:0MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
02:00Pachuca K - Tigres K 1:103:00Monterrey K - Guadalajara K 0:1
04:06Santos Laguna K - Mazatlan FC K 3:2
06:10Juarez K - Club America K 1:1
MISIR: Premier Lig
19:00National Bank Egypt - Enppi 1:519:00Smouha - Zamalek 1:0
MISIR: League Cup - Playofflar
17:00ErtelendiEl Gaish - Ceramica Cleopatra -:-MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Bavarians - Khoromkhon 2:414:15Deren - Tuv Azarganuud 0:1
MORİTANYA: Ligue 1
19:15SNIM - Pompiers 3:420:00ASAC Concorde - Kaedi 2:1
22:50Ksar - Garde Nationale 1:1
MOZAMBİK: Mocambola
16:00Baia de Pemba - Ferroviario Maputo 1:016:00Ferroviario Beira - ENH Vilankulo 2:2
16:00Ferroviario Lichinga - Nacala 1:1
16:00Ferroviario Nampula - Black Bulls 1:2
NİJER: Super Ligue
18:15ASGNN - Nigelec 1:018:15Zumunta - Espoir 1:1
NİJERYA: NNL
17:00Crown - Inter Lagos 0:217:00Madiba - Edel 3:0
17:00Osun - Tradesafe 3:0
17:00Rovers FC - 1472 FC 3:0
17:00Solution - Warri Wolves 1:0
17:00Vandrezzer - Stormers 2:1
NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar
00:00Jalapa - Diriangen 0:204:00Ocotal - Esteli 0:2
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
02:00Ferretti U20 - Managua FC U20 0:3NORVEÇ: Eliteserien
18:00Bodo/Glimt - Strömsgodset 1:018:00Haugesund - KFUM Oslo 0:1
18:00Kristiansund - HamKam 1:1
18:00Odd - Fredrikstad 0:2
18:00Sandefjord - Molde 3:1
18:00Sarpsborg 08 - Lilleström 1:0
20:15Viking - Tromsø 2:1
NORVEÇ: Division 2, avd 1
15:00Brattvag - Arendal 3:216:15Jerv - Brann 2 2:1
16:30Eik-Tonsberg - Sotra 1:0
NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00Alta - Strømmen 2:217:00SK Gjovik-Lyn - Vålerenga 2 3:1
18:00Strindheim - Junkeren 4:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
16:00Åsane 2 - Ardal 5:3NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Fram - Start 2 2:0NORVEÇ: Division 3 - Group 3
14:00Baerum Sportsklubb - Frigg 1:315:00Mjondalen 2 - Flint 1:1
15:00Skeid 2 - Askollen 1:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
14:00Stabaek 2 - Rana FK 4:217:00Rosenborg 2 - Verdal 0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
16:00Hødd 2 - Traeff 0:416:30Aalesund 2 - Ready 1:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
14:00Skjervoy - Kongsvinger 2 2:015:00Sprint-Jeloy - Mjolner 1:1
15:30Honefoss - Bodo/Glimt 2 9:1
17:00Harstad - Fredrikstad 2 2:2
18:45Ulfstind - Innstrandens 5:5
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
15:30Brann K - Rosenborg K 2:1NORVEÇ: Division 1 Women
14:00Kil/Hemne K - Bodo/Glimt K 0:214:00Tromsø K - Avaldsnes K 2:1
ÖZBEKİSTAN: Super League
16:00Navbahor Namangan - Lok. Tashkent 4:016:30Bunyodkor - Termez Surkhon 0:2
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
02:30Tacuary - Sportivo Trinidense 0:000:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion 1:3
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Colegiales - 12 de Junio 2:317:00Independiente F.B.C. - Recoleta 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
23:30Carlos Mannucci - Deportivo Garcilaso 1:123:30Comerciantes Unidos - Union Comercio 3:1
19:00Sporting Cristal - Alianza Atl. 2:1
23:00Melgar - Sport Boys 2:1
PERU: Liga 2
23:00San Marcos - Juan Aurich 3:023:00Union Huaral - Llacuabamba 0:3
19:00Ayacucho - AD Cantolao 1:1
23:00Binacional - Moquegua 2:0
PERU: Liga Women
18:30Biavo K - Ayacucho K 2:021:00UNSAAC K - Carlos Mannucci K 1:0
23:30A. Lima K - Sporting Cristal K 2:1
POLONYA: Ekstraklasa
13:30Warta Poznan - Widzew Lodz 2:116:00Korona - Piast 1:1
18:30Legia - Radomiak Radom 0:3
POLONYA: Division 1
13:40Termalica B-B. - Polonia W. 2:216:00Plock - Motor Lublin 1:0
19:00Pruszkow - Chrobry Glogow 1:1
POLONYA: Division 2
17:00Zaglebie II - Pogon Siedlce 0:2POLONYA: III Liga - Group III
13:00Slask II - Polkowice 0:015:00Bielsko-Biala - Starowice Dolne 6:2
POLONYA: III Liga - Group IV
18:00Siarka Tarnobrzeg - Orleta Radzyn 3:0POLONYA: Central Youth League
13:00Sandecja U19 - Rakow Czestochowa U19 0:4POLONYA: Ekstraliga Women
12:45Pogon Szczecin K - UKS SMS Lodz K 0:013:00Slask K - Gdansk K 1:0
14:00Stomilanki Olsztyn K - Tczew K 2:0
16:00Czarni Sosnowiec K - Rekord Bielsko-Biala K 4:1
18:00Katowice K - UJ Krakow K 2:0
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30Farense - Estoril 3:220:00Arouca - Estrela 0:0
20:00Braga - Casa Pia 4:3
22:30Famalicao - Benfica 2:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00Penafiel - Maritimo 0:116:00Nacional - FC Porto B 4:0
17:30Vilaverdense - Torreense 0:1
20:00Benfica B - Ferreira 2:2
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
13:30Covilha - Alverca 0:2PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
19:00Limianos - Pevidem 2:119:00Santarem - Moncarapachense 2:1
19:00Setubal - SC Lusitania 3:1
19:00S. Joao Ver - Amarante 0:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00FC Porto U19 - Famalicao U19 2:218:00Farense U19 - Benfica U19 0:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
13:00Valadares Gaia K - Benfica K 0:113:00Vilaverdense K - Maritimo K 2:0
17:00Ouriense K - Sporting K 0:3
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
15:30Petrolul - Otelul 2:1ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:30CFR Cluj - Rapid Bucuresti 3:2RUANDA: Premier League
16:00Mukura Victory Sports - Gasogi United 2:116:00Rayon Sport - AS Kigali 4:2
RUSYA: Premier Ligi
16:30Din. Moskova - Sochi 3:219:00Pari NN - Sp. Moscow 0:0
RUSYA: FNL
14:00Tyumen - Akron Togliatti 0:218:00Kuban - Leningradets 0:2
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
12:00FK Novosibirsk - Veles Moscow 0:012:00Ufa - Rodina Moscow 2 3:1
15:00Krasnodar 2 - M. Lipetsk 1:0
17:30FK Chayka - Murom 3:1
18:00R. Volgograd - Chelyabinsk 1:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
12:00Sp. Moscow 2 - Chertanovo M. 4:014:00Saturn Ramenskoye - Din. Moscow 2 1:0
14:00Zenit 2 - Dynamo Petersburg 1:0
15:00Dynamo Vologda - Irkutsk 3:0
15:00Rodina Moscow U21 - Yenisey 2 3:0
16:00Luki-Energiya - Znamya Truda 1:1
16:30Baltika 2 - Tver 4:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
06:00Sakhalin - Ryazan 0:113:00Khimki 2 - FK Strogino Moscow 3:2
14:00Arsenal Tula 2 - Salyut-Belgorod 4:1
14:00Kompozit - Kvant 3:2
14:00Penza - Oryol 0:1
15:00Kolomna - Kosmos 1:3
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
17:00Rubin Kazan 2 - Sokol Kazan 0:1RUSYA: Supreme Division Women
16:00Rubin Kazan K - CSKA Moscow K 0:1SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:006 de Setembro - Alianca Nacional 1:118:00Agrosport - Inter Bom-Bom 1:3
18:00Operarios - UDAPB 3:1
SENEGAL: Ligue 1
20:00Casa - Pikine 0:020:00Guediawaye - Generation F. 0:1
20:00Jaraaf - Teungueth 3:0
20:00Sonacos - Mbour 1:0
20:00US Goree - Jamono Fatick 1:0
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBhantal - Kallon -:-19:15ErtelendiDiamond Stars - East End Lions -:-
19:15Kahunla - Diamond Stars 1:2
19:15ErtelendiSLIFA - Kahunla -:-
19:30Kallon - Mighty Blackpool 0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
18:30Podbrezova - Dun. Streda 0:3SLOVAKYA: 2.Lig
11:30Samorin - S. Bratislava B 3:2SLOVAKYA: 3. Liga - East
12:00Slavia TU Kosice - Lipany 2:018:001.FK Svidnik - Oravske Vesele 6:3
18:00Filakovo - Lubovna 1:1
18:00Stropkov - Snina 2:1
SLOVAKYA: 3. Liga - West
11:30Raca - Malacky 0:018:00Podkonice - Sered 1:3
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00Nova Dedinka - D. Luzna 1:118:00Rovinka - Ivanka pri Dunaji 1:3
SLOVAKYA: 4. liga - Central
17:30Lip. Stiavnica - Besenova 1:117:30Sokol Zubrohlava - K. Nove Mesto 3:2
SLOVAKYA: 4. liga - East
17:30Lok. Kosice - FK Cana 4:317:30Medzev - Sokol Lubotice 2:2
17:30Mladost Kalsa - Sabinov 0:2
17:30Raslavice - Pavlovce n. Uhom 2:5
17:30Velky Saris - Gerlachov 2:1
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:30Crystal - Trebatice 2:117:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Hurbanovo 1:0
17:30Gbely - Pata 2:2
17:30Stankovce - Levice 2:1
17:30Z. Moravce-Vrable B - Gabcikovo 1:0
SLOVENYA: Prva Liga
16:00Radomlje - Rogaska 1:018:30O. Ljubljana - Mura 0:0
SLOVENYA: 2.SNL
18:00Beltinci - Ilirija 1:218:00Primorje - Fuzinar 1:0
18:00Tolmin - NK Bistrica 4:1
SLOVENYA: 3. SNL - East
18:00Smartno - Drava 1:2SLOVENYA: 3. SNL - West
18:30Brda - Fama Vipava 1:318:30Skofja Loka - Ljubljana Svoboda 2:1
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Düşme Grubu
18:00Primorje K - Krim K 6:119:00Cerklje K - Drava K 3:0
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
18:00Radomlje K - Mura K 0:718:00ZNK Ljubljana K - Olimpija K 0:1
SOMALİ: National league
15:30Kigs - Mogadishu City 1:2ŞİLİ: Primera División
03:00U. Espanola - U. Catolica 1:219:30U. Calera - Nublense 2:1
22:00U. De Chile - Deportes Iquique 2:2
00:30Cobreloa - Everton 1:2
ŞİLİ: Primer B
00:30U. De Concepcion - San Felipe 2:103:00San Luis - Recoleta 1:0
19:30Antofagasta - Limache 1:2
00:30Rangers - Curico Unido 2:3
ŞİLİ: Segunda Division
03:00Provincial Ovalle - Concon National 1:122:00Deportes Rengo - Melipilla 2:1
00:30Trasandino - Dep. Concepcion 0:1
ŞİLİ: Primera Division Women
23:00Colo Colo K - U. Catolica K 3:018:00A. Italiano K - U. De Concepcion K 1:3
18:00Cobresal K - Palestino K 1:1
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
14:30Ravshan - Istaravshan 1:015:00Barkchi Hisor - Khujand 0:1
18:00CSKA Pomir Dushanbe - Vakhsh 1:0
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00Mashujaa - Young Africans 0:1TAYLAND: Thai League 1
13:30Khonkaen Utd. - Bangkok Utd 2:214:00Port MTI FC - Chonburi 2:0
15:00Prachuap - Lamphun Warrior 2:0
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
14:00Ayutthaya Utd - Rayong FC 2:1TAYVAN: Premier League
10:30Hang Yuen - Taichung 0:110:30Ming Chuan University - Taiwan Steel 0:3
13:30Taipower - Taipei Vikings 3:1
13:30Taiwan Shihu - AC Taipei 2:0
TOGO: Championnat National
17:00ErtelendiBinah - Barracuda -:-17:00ErtelendiDoumbe - Semassi -:-
17:00ErtelendiDynamic Togol. - Tambo -:-
17:00ErtelendiEntente II - ASC Kara -:-
17:00ErtelendiEspoir - Kara -:-
17:00ErtelendiGomido - Gbikinti Bassar -:-
17:00ErtelendiOTR - Gbohloe-Su -:-
17:00ErtelendiUnisport - Kakadl -:-
18:30Entente II - Unisport 4:1
18:30Kara - ASC Kara 0:0
18:30OTR - Doumbe 4:0
18:30Semassi - Espoir 1:0
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
00:301976 Phoenix FC - Police 3:3TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00Gafsa - Marsa 1:0TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00Stade Tunisien - Esperance Tunis 2:019:30Club Africain - CS Sfaxien 1:3
TUNUS: Ligue 2
17:00Ariana - Oued Ellil 3:117:00Espoir Rogba - ES Djerba 2:1
17:00Hamam-Sousse - Korba 3:1
17:00Jendouba Sport - Sporting Ben Arous 2:0
17:00Kalaa - Msaken 2:0
17:00Tabarka - Kairouanaise 0:0
TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi
14:00Adana İdmanyurduspor K - Fenerbahçe K 0:614:00Amed SK K - Karadeniz Ereğli Bld. K 2:2
14:00Ataşehir Bld. K - Hakkarigücü K 1:4
14:00Beşiktaş K - 1207 Antalyaspor K 9:0
14:00Beylerbeyi K - Karagümrük K 2:2
14:00Fatih Vatan Spor K - Gaziantep K 3:2
14:00Galatasaray K - ALG Spor K 2:0
14:00Trabzonspor K - Fomget GSK K 0:2
UGANDA: Premier League
15:00Express - Busoga 1:2UGANDA: Big League
16:00Booma - Kiyinda Boys 3:116:00Calvary - Blacks Power 1:0
16:00Jinja North - Young Elephant 0:1
16:00Kaaro Karungi - Kigezi HomeBoyz 1:0
16:00Lugazi - Kataka 0:0
16:00Police - Kyetume 5:0
UGANDA: Uganda Cup
15:00Pajule Lions - Kitara 0:1UKRAYNA: Premier League
13:00Zhytomyr - Zorya 1:115:30Dyn. Kyiv - Kolos Kovalivka 5:0
18:00Shakhtar - Ch. Odesa 3:0
UMMAN: Professional League
16:50Oman Club - Dhofar 3:117:05Al Nahda - Al-Rustaq 1:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:00River Plate - Cerro Largo 2:321:00Fenix - Defensor Sp. 0:2
23:30Maldonado - Cerro CA 3:0
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia - Playofflar
00:00Montevideo City - Juventud 2:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
00:00La Guaira - Metropolitanos 1:202:30Inter de Barinas - Universidad Central 1:1
00:00Portuguesa - Angostura 2:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - Aragua 2:200:00Maritimo - Miranda 0:0
22:30Academia Anzoategui - Dynamo Puerto 1:2
22:30Frontera - Urena 1:1
23:00Heroes de Falcon - Academia Rey 1:1
23:00Trujillanos - El Vigia 3:2
VİETNAM: V.Ligi 1
15:15Viettel - Gia Lai 0:1VİETNAM: V.League 2
12:00Hue - Dong Nai 0:212:00TTBD Phu Dong - Da Nang 1:0
13:00Hoa Binh - Phu Tho 1:0
14:00Ba Ria Vung Tau - PVF-CAND 1:0
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00ACA - Rosariense 2:020:00Morabeza - Varandinha 1:1
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Highlanders 0:016:00CAPS Utd - Hwange 3:0
16:00Chegutu Pirates - Simba Bhora 1:2
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.