Futbol » 16.05.2024 » Hepsi
İSPANYA: LaLiga
23:00Celta Vigo - Ath. Bilbao -:-23:00Getafe - Atl. Madrid -:-
20:30Las Palmas - Betis -:-
22:30Almeria - Barcelona -:-
23:00Real Sociedad - Valencia -:-
ABD: MLS
02:30CF Montreal - Columbus Crew -:-02:30Cincinnati - Atlanta Utd -:-
02:30DC United - New York Red Bulls -:-
02:30Orlando City - Inter Miami -:-
02:30Philadelphia Union - New York City -:-
03:30Austin FC - Houston Dynamo -:-
03:30Chicago Fire - Charlotte -:-
03:30Minnesota - Los Angeles Galaxy -:-
03:30Nashville SC - Toronto FC -:-
03:30St. Louis City - Los Angeles FC -:-
04:30Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps -:-
04:30Real Salt Lake - Seattle Sounders -:-
05:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes -:-
ABD: USL Championship
03:00Birmingham - Charleston -:-ABD: MLS Next Pro
02:30Crown Legacy - Chattanooga -:-ABD: USL League Two
00:00Birmingham 2 - East Atlanta -:-01:00North Carolina FC U23 - West Virginia -:-
02:00Southern Soccer Academy - Dothan United -:-
02:00Virginia Beach - Northern Virginia -:-
02:30Midwest United - Michiana Lions -:-
03:00Chicago Dutch Lions - Menace -:-
03:00Sueno - St. Charles -:-
05:00Davis Legacy - Glens SC -:-
ABD: NISA
01:00Savannah Clovers - Georgia Lions -:-ALMANYA: Regionalliga Batı
19:30Schalke II - Ahlen -:-ALMANYA: Oberliga Hessen
20:30Eddersheim - Baunatal -:-ARJANTİN: Torneo Federal
01:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig -:-02:00Biblioteca Atenas - Huracan Las Heras -:-
02:00Cipolletti - Sol de Mayo -:-
02:00Defensores Belgrano VR - Sportivo Belgrano -:-
02:00Union Sunchales - Sarmiento Resistencia -:-
02:309 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy -:-
02:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. -:-
03:15Central Norte - Sarmiento de La Banda -:-
ARJANTİN: Copa Argentina
23:15Almirante Brown - San Martin Tucuman -:-23:10Dep. Riestra - Newells Old Boys -:-
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 -:-21:00Atletico Tucuman 2 - Instituto 2 -:-
21:00Defensa y Justicia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
21:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 -:-
21:00Platense 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
21:00Velez Sarsfield 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
04:00Magenta (Nca) - Vaivase-Tai (Sam) -:-07:00Pirae (Tah) - Ifira Black Bird (Van) -:-
AVUSTURYA: Karnten
19:00SC Landskron - St. Jakob/Ros -:-19:30Donau Klagenfurt - Treibach -:-
20:09KAC 1909 - Volkermarkt -:-
AVUSTURYA: Salzburg
19:00Union Henndorf - UFC Hallein -:-AVUSTURYA: Wien
19:30ASV 13 Wien - SV Donau -:-AZERBAYCAN: I Liqa
16:00Araz Saatli - Imisli FK -:-16:00Lokbatan - Shamakhi -:-
BAE: BAE Pro Ligi
17:10Al-Ain - Ittihad Kalba -:-BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:00Smorgon - Isloch -:-BREZİLYA: Serie B
01:00America MG - Mirassol -:-01:00Brusque - Operario -:-
01:00Ituano - Sport Recife -:-
03:30Ceara - Amazonas -:-
03:30Paysandu - Goias -:-
03:30Ponte Preta - Santos -:-
BREZİLYA: Carioca C
21:00Caac Brazil - Paraty -:-21:00Campos AA - Uniao Central -:-
BREZİLYA: Maranhense - Playofflar
01:30Sampaio Correa - Maranhao -:-BREZİLYA: Mineiro 2
01:30Aymores - Tupi-MG -:-02:00Caldense - Boa -:-
02:00Nacional de Muriae - Democrata SL -:-
02:00North Esporte Clube - Varginha -:-
02:00URT - Mamore -:-
BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
01:00Real Noroeste - Rio Branco ES -:-BREZİLYA: Brasileiro U20
22:30Botafogo U20 - Ceara U20 -:-BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30AA Iguacu U20 - Hope Internacional U20 -:-BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00Sfera U20 - Sao Bento U20 -:-BUTAN: Premier League
13:00Phuentsholing - BFF Academy U19 -:-CEZAYİR: U21 League
19:00Ben Aknoun U21 - Biskra U21 -:-19:00Chlef U21 - Khenchela U21 -:-
19:00El Bayadh U21 - Kabylie U21 -:-
19:00MC Alger U21 - USM Alger U21 -:-
19:00Oran U21 - Setif U21 -:-
19:00Saoura U21 - Paradou U21 -:-
19:00US Souf U21 - Magra U21 -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Düşme Grubu
18:00Bohemians - Karvina -:-18:00Jablonec - Pardubice -:-
18:00Zlin - Ceske Budejovice -:-
ÇİN: Super Ligi
14:35Shandong Taishan - Shenzhen Xinpengcheng -:-DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
19:00Hvidovre IF - Odense -:-DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
19:00Aarhus - Silkeborg -:-21:00FC Copenhagen - Midtjylland -:-
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
01:00Atletico Pantoja - San Cristobal -:-01:00Moca - Atlantico -:-
01:00Universidad O&M - Delfines Del Este -:-
01:00Vega Real - Cibao -:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
02:00Trinidad ve Tobago - Guyana -:-15:45Arjantin U17 - Paraguay U17 -:-
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
12:00Çek Cumhuriyeti U16 K - Letonya U16 K -:-12:00İsveç U16 K - İsviçre U16 K -:-
15:00Belçika U16 K - Almanya U16 K -:-
EKVADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Leones del Norte -:-03:00San Antonio - Guayaquil City -:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
17:00Urartu - Alashkert -:-19:00Noah - Ararat-Armenia -:-
ERMENİSTAN: First League
14:00ErtelendiAlashkert 2 - Shirak 2 -:-14:00ErtelendiArarat 2 - Lernayin Artsakh -:-
14:00ErtelendiArarat-Armenia 2 - Nikarm -:-
14:00ErtelendiNoah 2 - Mika Jerevan -:-
14:00ErtelendiPyunik 2 - Onor -:-
14:00ErtelendiSyunik - Andranik -:-
14:00ErtelendiUrartu 2 - BKMA 2 -:-
15:00Syunik - Nikarm -:-
16:00Andranik - Shirak 2 -:-
16:00Ararat 2 - BKMA 2 -:-
ETİYOPYA: Premier League
15:00Welayta Dicha - Ethiopia Nigd Bank -:-18:00Fasil Kenema - Wolkite Ketema -:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
19:00Hercules - TP-47 -:-GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) -:-01:00ErtelendiGremio (Bra) - Estudiantes (Arg) -:-
01:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) -:-
03:00A. Lima (Per) - Colo Colo (Chi) -:-
03:30Flamengo (Bra) - Bolivar (Bol) -:-
03:30Palmeiras (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) -:-01:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) -:-
01:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) -:-
03:00Boca Juniors (Arg) - Fortaleza (Bra) -:-
03:00Cuiaba (Bra) - Deportivo Garcilaso (Per) -:-
05:00Cesar Vallejo (Per) - Always Ready (Bol) -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00Baltimore - Ouanaminthe -:-23:00Tempete - Real Hope -:-
IRAK: Stars League
18:00Al Naft - Al-Qassim -:-İNGİLTERE: Şampiyona - Playofflar
22:00Leeds - Norwich -:-İNGİLTERE: Premier League Cup - Playofflar
21:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-İRAN: Division 1
17:00Astara - Ario Eslamshahr -:-17:00Damash Gilan - Mes Soongoun -:-
17:00Saipa - Shahre Raz -:-
17:30Khooshe Talaee - Pars Janoobi Jam -:-
18:45Naft Gachsaran - Naft M.I.S -:-
18:45Shahin Bandar Ameri - Kheybar Khorramabad -:-
İRAN: Hazfi Cup
17:45Chadormalu - Aluminium Arak -:-18:30Gol Gohar - Havadar SC -:-
18:30Tractor-Sazi - Mes Rafsanjan -:-
19:00Sepahan - Malavan -:-
İSPANYA: Primera Federacion Women - Terfi Playofflar
20:00Espanyol K - CA Osasuna K -:-İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Brommapojkarna - Djurgarden -:-20:00Kalmar - Norrkoping -:-
20:00Malmo FF - GAIS -:-
20:00Sirius - Göteborg -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
20:00Varbergs GIF - Hittarp -:-İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30Lugano - Winterthur -:-21:30Young Boys - St. Gallen -:-
İTALYA: Serie B - Play out
21:30Bari - Ternana -:-İZLANDA: Kupası
22:15Fylkir - Kopavogur -:-22:15Grindavik - Vikingur Reykjavik -:-
22:15Keflavik - Akranes -:-
22:30Stjarnan - KR Reykjavik -:-
KAZAKİSTAN: First Division
14:00Aktobe 2 - SD Family -:-14:00Ekibastuz - Altai -:-
14:00FK Akzhayik - Zhetisay -:-
16:00Kaspij Aktau - Kaisar Kyzylorda 2 -:-
16:00Khan Tengri - Turkistan -:-
16:00Taraz - Ulytau -:-
KOLOMBİYA: Copa Colombia
23:00ErtelendiBucaramanga - Santa Fe -:-02:00Santa Fe - Bucaramanga -:-
04:05Fortaleza - Pereira -:-
23:00Jaguares de Cordoba - Tigres -:-
KOLOMBİYA: Liga Women
23:00Santa Fe K - Alianza K -:-KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:10Al Qadisiya - Al Arabi -:-21:25Al Salmiya - Al Kuwait -:-
LETONYA: Virsliga
18:00BFC Daugavpils - Metta -:-18:00Tukums 2000 - Grobina -:-
LETONYA: Kupası
19:00Bauskas - Alberts -:-LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Ahli Nabatiya - Al Ghazieh -:-16:00Al Hikma - Tadamon -:-
16:00Al Sahel - Tripoli -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00Nejmeh SC - Al Ansar -:-16:00Racing - Al Ahed -:-
MISIR: Premier Lig
19:00Enppi - Future FC -:-19:00National Bank Egypt - Al Masry -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Falcons - Khovd -:-14:15Khaan Khuns-Erchim - Deren -:-
NORVEÇ: Eliteserien
19:00Bodo/Glimt - Tromsø -:-19:00Brann - Sandefjord -:-
19:00Fredrikstad - Strömsgodset -:-
19:00Haugesund - Kristiansund -:-
19:00Odd - Molde -:-
19:00Rosenborg - KFUM Oslo -:-
19:00Sarpsborg 08 - HamKam -:-
19:00Viking - Lilleström -:-
NORVEÇ: OBOS-ligaen
18:00Mjondalen - Åsane -:-19:00Aalesund - Sogndal -:-
19:00Levanger - Ranheim -:-
19:00Raufoss - Moss -:-
19:00Sandnes - Bryne -:-
19:00Stabaek - Lyn -:-
19:00Start - Egersund -:-
19:00Vålerenga - Kongsvinger -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
18:00Arendal - Jerv -:-20:00Orn - Eik-Tonsberg -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00Kjelsås - Vålerenga 2 -:-18:00Strindheim - Tromsdalen -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
19:00Fana - Ardal -:-19:00Floro - Forde -:-
19:30Froya - Bjarg -:-
19:30OS - Stord -:-
20:00Djerv 1919 - Sandviken -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
19:00Fram - Grenland -:-19:30Vigor - Staal Jorpeland -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
19:00Ullern - Nordstrand -:-20:00Assiden - Askollen -:-
20:00Oppsal - Gamle Oslo -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
19:30Rana FK - Mosjoen -:-20:00Nardo - Verdal -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
20:30Funnefoss/Vormsund - Bjorkelangen -:-ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
16:00Buxoro - Shortan Guzor -:-16:00Kokand 1912 - Mashal Muborak -:-
POLONYA: Central Youth League
17:00Pogon Szczecin U19 - Arka U19 -:-RUSYA: FNL
15:00Tyumen - SKA Khabarovsk -:-17:00Leningradets - Arsenal Tula -:-
18:00Volgar-Astrakhan - Neftekhimik -:-
18:30Yaroslavl - Akron Togliatti -:-
19:30Torpedo Moscow - Kuban -:-
SOMALİ: National league
15:30Heegan - Sahafi -:-SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Taee - Al Fateh -:-21:00Al Khaleej - Al-Ittihad FC -:-
21:00Al Wehda - Al-Raed -:-
ŞİLİ: Primer B
02:00Limache - S. Morning -:-TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00Dodoma Jiji - Simba -:-19:00Kinondoni MC - Singida Fountain Gate -:-
VİETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh K - Ha Noi 2 K -:-12:00Son La K - Phong Phu Ha Nam K -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00Diagoras - PAE Egaleo -:-16:00Olympiakos B - Giouchtas -:-
16:00Panathinaikos B - Panachaiki -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00AEK B - Niki Volos -:-ZAMBİYA: Super League
16:00Green Buffaloes - Nkana -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.