Futbol » Bugün » Oranlar
ALMANYA: Bundesliga
16:30FC Köln - Union Berlin -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.60 ]16:30Freiburg - Heidenheim -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.33 ]
16:30Mönchengladbach - Frankfurt -:- [ 2.55 | 3.75 | 2.50 ]
16:30RB Leipzig - Bremen -:- [ 1.30 | 6.50 | 7.50 ]
19:30Mainz - Dortmund -:- [ 2.10 | 3.75 | 3.20 ]
İNGİLTERE: Premier League
17'Fulham - Manchester City 0:1 [ 12.00 | 7.00 | 1.20 ]17:00Bournemouth - Brentford -:- [ 2.05 | 3.75 | 3.30 ]
17:00Everton - Sheffield Utd -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]
17:00Newcastle - Brighton -:- [ 1.57 | 4.75 | 4.75 ]
17:00Tottenham - Burnley -:- [ 1.33 | 6.00 | 7.50 ]
17:00West Ham - Luton -:- [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]
17:00Wolves - Crystal Palace -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
19:30Nottingham - Chelsea -:- [ 3.20 | 3.80 | 2.10 ]
İSPANYA: LaLiga
15:00Mallorca - Las Palmas -:- [ 1.62 | 3.60 | 6.50 ]17:15Villarreal - Sevilla -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.75 ]
19:30Granada - Real Madrid -:- [ 5.25 | 4.50 | 1.57 ]
22:00Ath. Bilbao - Osasuna -:- [ 1.44 | 4.50 | 7.50 ]
İTALYA: Serie A
19:00Napoli - Bologna -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]21:45AC Milan - Cagliari -:- [ 1.55 | 4.75 | 5.00 ]
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
16:00Adanaspor - Bandırmaspor -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.95 ]16:00Boluspor - Çorum -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.30 ]
16:00Erzurumspor - Eyüpspor -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.30 ]
16:00Göztepe - Bodrumspor -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]
16:00Kocaelispor - Sakaryaspor -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.25 ]
16:00Şanlıurfaspor - Manisa FK -:- [ 1.45 | 4.50 | 6.50 ]
16:00Tuzlaspor - Gençlerbirliği -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.00 ]
ABD: USL Championship
02:00Loudoun - El Paso 0:200:00Detroit - Phoenix Rising -:-
ABD: MLS Next Pro
00:00Inter Miami II - Chattanooga 1:203:00Huntsville - Toronto FC II 0:1
05:30Portland Timbers 2 - Tacoma Defiance 4:1
ABD: USL League Two
02:00Louisiana - Blue Goose 3:121:00Philadelphia Lone Star - West Chester Utd -:-
ABD: NISA
21:00Georgia Lions - Michigan Stars -:-ABD: USL League One Cup
20:00Charlotte Independ. - Forward Madison -:-00:00One Knoxville - Northern Colorado -:-
ABD: NWSL Women
03:00Racing Louisville K - Washington K 1:2ALMANYA: 2. Bundesliga
45+'Hertha - Kaiserslautern 1:1 [ 2.30 | 3.75 | 2.75 ]45+'Nürnberg - Elversberg 1:0 [ 2.55 | 3.60 | 2.55 ]
45+'Schalke - Rostock 1:1 [ 1.95 | 3.80 | 3.40 ]
21:30Kiel - Düsseldorf -:- [ 2.50 | 3.50 | 2.70 ]
ALMANYA: 3. Liga
15:00Bielefeld - Hallescher -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]15:00Dortmund II - Ulm -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.15 ]
15:00Ingolstadt - Lubeck -:- [ 1.45 | 4.75 | 6.00 ]
15:00Unterhaching - Dresden -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.85 ]
15:00Viktoria Koln - Regensburg -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.83 ]
17:30Mannheim - Sandhausen -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.75 ]
ALMANYA: Regionalliga North
45+'Hannover II - Eimsbutteler 1:017:00Jeddeloh - Spelle-Venhaus -:-
19:00Drochtersen/Assel - Kilia Kiel -:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
15:00Ahlen - Mönchengladbach II -:-15:00Bocholt - Wuppertaler -:-
15:00Duren - Aachen -:-
15:00Düsseldorf II - Rodinghausen -:-
15:00FC Gutersloh - Koln II -:-
15:00Fortuna Koln - Schalke II -:-
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00Aalen - Walldorf -:-15:00Eint. Frankfurt II - Stuttgart II -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Bahlinger -:-
15:00Hoffenheim II - FSV Frankfurt -:-
15:00Kassel - Koblenz -:-
15:00Mainz II - Offenbach -:-
15:00Schott Mainz - Balingen -:-
15:00Steinbach Haiger - Homburg -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Freiberg -:-
ALMANYA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Schweinfurt -:-15:00Aubstadt - Aschaffenburg -:-
15:00Augsburg II - Bamberg -:-
15:00Fürth II - Bayern II -:-
15:00Illertissen - Buchbach -:-
15:00Schalding - Wurzburger Kickers -:-
15:00Vilzing - Turkgucu Munchen -:-
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
45+'TB Berlin - Lichtenberg 0:215:00Rostocker FC - RSV Eintracht -:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Arnstadt - Ludwigsfelde -:-15:00Bischofswerdaer - Halle -:-
15:00Freital - Motor Marienberg -:-
15:00Halberstadt - Magdeburg II -:-
15:00Plauen - Krieschow -:-
15:00Sandersdorf - Auerbach -:-
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
17'Bordesholm - Preussen Reinfeld 0:017'SC Weiche-08 II - Lubeck II 1:0
16:00Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup -:-
16:00Hohenwestedt - Heider SV -:-
17:00Oldenburger - Eichede -:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
45+'Duneberg - Niendorfer TSV 0:616:00Sasel - Rugenbergen -:-
16:00TSV Buchholz 08 - Harksheide -:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
16:00Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen -:-16:00Blumenthaler - Komet Arsten -:-
16:00BTS Neustadt - Bremen II -:-
16:00Geestemunde - OSC Bremerhaven -:-
16:00Hemelingen - TURA Bremen -:-
16:00Leher - Blockdiek -:-
16:00Oberneuland - Brinkumer -:-
16:00Vatan Bremen - Woltmershausen -:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
15:00Meppen II - Schoningen -:-16:00Delmenhorst - Arminia Hannover -:-
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
17:00Eintracht Celle - BSV Rehden -:-
ALMANYA: Oberliga Hessen
16:00Alzenau - Giessen -:-16:00Erlensee - Friedberg -:-
16:00Fernwald - Baunatal -:-
16:00TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim -:-
16:00Waldgirmes - Hanau -:-
16:00Weidenhausen - VfB Marburg -:-
18:00Hanauer SC - SV Steinbach -:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Trier - Pirmasens -:-15:00Worms - Auersmacher -:-
15:30RW Koblenz - Pfeddersheim -:-
16:30Engers - Morlautern -:-
16:30Kaiserslautern II - Diefflen -:-
16:30Karbach - Dudenhofen -:-
16:30Mechtersheim - Gonsenheim -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
15:00Gebenbach - Abtswind -:-15:30Regensburg II - Coburg -:-
16:00Wurzburger FV - Bayern Hof -:-
18:30Ammerthal - ATSV -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Gundelfingen -:-15:00Deisenhofen - Sonthofen -:-
15:00Landsberg - Pipinsried -:-
15:00Münich 1860 II - Kirchanschoring -:-
15:00Rain/Lech - Kottern-St. Mang -:-
15:00Schwaben Augsburg - Erlbach -:-
16:30Nordlingen - Ismaning -:-
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
45+'Dresden U19 - Hertha U19 1:245+'Hamburger SV U19 - St. Pauli U19 1:0
45+'Jena U19 - Union Berlin U19 0:0
45+'RB Leipzig U19 - Werder Bremen U19 1:0
45+'Rostock U19 - Hannover U19 2:1
14:00VfL Osnabruck U19 - Braunschweig U19 -:-
45+'Wolfsburg U19 - Meppen U19 3:0
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
12:00Frankfurt U19 - Munich 1860 U19 1:112:00Sandhausen U19 - Kaiserslautern U19 2:4
45+'Augsburg U19 - Nürnberg U19 0:0
45+'Fürth U19 - Ingolstadt U19 0:2
45+'Stuttgart U19 - Bayern U19 4:1
15:00Heidenheim U19 - Karlsruher U19 -:-
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
14:00Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 -:-45+'Duisburg U19 - Koln U19 1:1
45+'Leverkusen U19 - Viktoria Koln U19 0:0
14:00Paderborn U19 - Dortmund U19 -:-
14:00Verl U19 - Bochum U19 -:-
45+'Wuppertaler U19 - B. Monchengladbach U19 0:1
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
90'SGS Essen K - Koln K 2:115:00Duisburg K - Leverkusen K -:-
ANDORRA: Primera Divisió
21:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-21:30Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-
ANGOLA: Girabola League
17:00Bravos do Maquis - Santa Rita -:-17:00Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul -:-
17:30Interclube - Libolo -:-
18:00Kabuscorp - Sagrada -:-
ARJANTİN: Liga Profesional
01:00Sarmiento Junin - Instituto 1:2 [ 3.75 | 3.00 | 2.25 ]03:15Argentinos Jrs - Rosario 3:2 [ 1.91 | 3.20 | 4.75 ]
03:15Newells Old Boys - Platense 2:0 [ 2.00 | 3.10 | 4.33 ]
20:30Huracan - Defensa y Justicia -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.80 ]
21:30Godoy Cruz - Barracas Central -:- [ 1.65 | 3.50 | 6.00 ]
23:30Independiente - Talleres Cordoba -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.75 ]
ARJANTİN: Primera Nacional
02:00Temperley - CA Mitre 2:0 [ 2.15 | 2.90 | 4.00 ]20:00Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro -:- [ 2.15 | 2.80 | 4.00 ]
21:30Tristan Suarez - San Martin Tucuman -:- [ 3.40 | 2.80 | 2.45 ]
22:00Chaco For Ever - Almirante Brown -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.20 ]
23:30Agropecuario - San Martin S.J. -:- [ 2.25 | 2.88 | 3.60 ]
00:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:- [ 1.80 | 3.20 | 5.25 ]
ARJANTİN: Torneo Federal
03:00Sarmiento Resistencia - Boca Unidos 3:120:00El Linqueno - Def. Pronunciamiento -:-
20:30Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
20:30San Martin Mendoza - Argentino MM -:-
21:00Ciudad Bolivar - Biblioteca Atenas -:-
21:00Germinal - Cipolletti -:-
21:00Kimberley - Sansinena -:-
21:00Santamarina - Circulo Deportivo -:-
21:00Sol de Mayo - Olimpo -:-
21:30Huracan Las Heras - Ferro Gen. Pico -:-
21:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas -:-
21:30Juventud U.U. - Sportivo Estudiantes -:-
21:30Villa Mitre - Deportivo Rincon -:-
22:00Crucero del Norte - Sol de America -:-
22:30San Martin Formosa - Central Norte -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
02:05Excursionistas - Canuelas 2:017:00Dock Sud - Deportivo Armenio -:-
21:30Colegiales - Argentino de Quilmes -:-
21:30Sportivo Italiano - Argentino de Merlo -:-
21:30UAI Urquiza - Fenix -:-
21:30Villa San Carlos - Liniers -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Central Cordoba - Mercedes -:-21:30Juventud Unida S. M. - Ituzaingo -:-
21:30Lugano - General Lamadrid -:-
21:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Atletico Pilar - Estrella Del Sur -:-21:30Provincial - Ezeiza -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
18:00Excursionistas K - Rosario Central K -:-21:00San Luis K - San Lorenzo K -:-
21:30Social Atletico Television K - Ferro K -:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig
17:00Egnatia - Tirana -:-17:00Laci - Kukesi -:-
17:00Partizani - Erzeni -:-
17:00Teuta - Din. Tirana -:-
17:00Vllaznia - Skenderbeu -:-
ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
03:00River Plate - Racing Club Aruba 0:2ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
82'Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae) 1:1AVRUPA: Premier League (Crimea)
15:00GFK Yalta - Gvardiya -:-16:00Inkomport - Alushta-Crimea -:-
16:00Ocean Kerch - Kyzyltash -:-
16:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
16:30Fransa U17 K - İngiltere U17 K -:-16:30Norveç U17 K - İsveç U17 K -:-
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00Canberra Olympic - Canberra Croatia 1:408:15Yoogali - Tigers FC 0:4
10:45Monaro Panthers - Tuggeranong Utd 1:1
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30ErtelendiEdgeworth E. - Maitland -:- [ 2.25 | 3.80 | 2.50 ]07:30Lambton J. - Adamstown Rosebud 7:0 [ 1.10 | 9.00 | 17.00 ]
09:00ErtelendiLake Macquarie - Newcastle Olympic -:- [ 10.00 | 7.00 | 1.17 ]
AVUSTRALYA: NPL NSW
10:00ErtelendiCentral Coast Mariners U23 - St George Saints -:-10:30NWS Spirit - Wollongong Wolves 1:0
12:00Hills Brumbies - APIA Leichhardt 1:2
12:00WS Wanderers U23 - Sydney Olympic 3:2
12:15St. George City - Sutherland 1:1
AVUSTRALYA: NPL Queensland
10:00Gold Coast Knights - Redlands 4:110:00Peninsula - Moreton City Excelsior 0:0
11:15Wynnum Wolves - Queensland Lions 0:7
AVUSTRALYA: NPL South Australia
08:30Adelaide Comets - Croydon 0:008:30Adelaide Croatia Raiders - Modbury 2:3
08:30Campbelltown City - Para 2:2
10:30FK Beograd - Adelaide United U23 2:2
AVUSTRALYA: NPL Tasmania
07:30Devonport - Glenorchy Knights 1:109:30Riverside Olympic - Clarence Zebras 1:2
09:45Kingborough Lions - Launceston United 5:0
09:45Launceston - South Hobart 1:2
AVUSTRALYA: NPL Victoria
08:00Avondale FC - Port Melbourne Sharks 5:108:00Manningham United Blues - Altona Magic 4:5
08:00Moreland City - Dandenong 4:0
12:00Hume City - Oakleigh 0:2
AVUSTRALYA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles 2:107:15Wagga City Wanderers - Brindabella 4:1
08:00Queanbeyan City - ANU 1:2
09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus 4:0
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30ErtelendiThornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-09:30ErtelendiSouth Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AVUSTRALYA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Mt Druitt Town 7:109:30Hakoah Sydney - Northern Tigers 2:1
11:00UNSW - Bonnyrigg 1:3
12:00Bankstown City Lions - Blacktown Spartans 2:1
12:00Dulwich Hill - Canterbury Bankstown 0:2
12:00ErtelendiDunbar Rovers - Nepean -:-
12:00Macarthur Rams - Inter Lions 1:2
12:00ErtelendiSD Raiders - Rydalmere Lions -:-
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
11:00Brisbane Strikers - Caboolture 3:111:00Ipswich - Broadbeach Utd. 2:1
11:00Mitchelton - Southside Eagles 1:1
12:00Moreton City Excelsior U21 - Logan Lightning 1:5
AVUSTRALYA: SA State League
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Victory 2:008:30Western Strikers - Sturt Lions 2:0
09:30Salisbury Utd. - Playford Patriots 2:2
11:00West Adelaide - Adelaide Vipers 3:2
12:30Adelaide Cobras - Blue Eagles 2:3
AVUSTRALYA: Tasmania Northern Championship
05:15Launceston U21 - Somerset -:-09:30Ulverstone - Launceston United U21 3:0
09:45Devonport U21 - Northern Rangers -:-
11:45Riverside Olympic U21 - Burnie Utd. -:-
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
07:30Hobart City - Hobart Utd. -:-07:30University of Tasmania - South East Utd. -:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00Eastern Lions - Werribee City 1:108:00North Geelong - Melbourne City U21 0:3
12:00Kingston City - George Cross 2:3
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
18:00A. Lustenau - BW Linz -:- [ 3.75 | 3.20 | 2.10 ]18:00Austria Vienna - Wolfsberger -:- [ 1.70 | 3.75 | 4.75 ]
18:00Tirol - Altach -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.55 ]
AVUSTURYA: 2. Liga
15:30Floridsdorfer AC - Dornbirn -:-15:30Grazer - Horn -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Wiener Viktoria - SV Oberwart -:-AVUSTURYA: Regionalliga Central
16:00Ried (Am) - ASK Klagenfurt -:-16:30Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt -:-
20:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
15:00Kufstein - Reichenau -:-16:00Wals-Grunau - Dornbirner SV -:-
18:00A. Salzburg - Altach U21 -:-
18:00Hohenems - TSV St. Johann -:-
AVUSTURYA: Burgenland
18:00Horitschon - Parndorf -:-18:30USVS Rudersdorf - Halbturn -:-
19:00Kohfidisch - Deutschkreutz -:-
AVUSTURYA: Karnten
17:00Treibach - SC Landskron -:-18:00Kottmannsdorf - KAC 1909 -:-
18:00SAK Klagenfurt - Bleiburg -:-
18:30Atus Ferlach - Lendorf -:-
20:30Volkermarkt - ATSV Wolfsberger -:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
17:30Retz - Warth -:-19:00Rohrbach - Langenrohr -:-
19:00St. Polten (Am) - Schrems -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
18:00St. Martin im Muhlreis - Micheldorf -:-AVUSTURYA: Salzburg
12:00TSU Bramberg - SAK 1914 2:012:00UFC Hallein - Golling 3:0
18:00Burmoos - Puch -:-
18:00Kuchl - Eugendorf -:-
18:00Seekirchen - Adnet -:-
18:00Strasswalchen - UFC Siezenheim -:-
18:00USK Anif - Union Henndorf -:-
AVUSTURYA: Steiermark
18:00Lebring - Weinland Gamlitz -:-AVUSTURYA: Vorarlberg
16:30Lauterach - Alberschwende -:-17:00Rotenberg - A. Lustenau (Am) -:-
18:00Hard - Horbranz -:-
18:00Hochst - Nenzing -:-
AVUSTURYA: Wien
17'SV Donau - WAF Brigittenau 0:116:30Simmeringer - A XIII-Auhof Center -:-
17:001980 Wien - Stammersdorf -:-
17:00Stadlau - Wienerberger -:-
AVUSTURYA: Bundesliga Women
16:00Altach/Vorderland K - Dornbirn K -:-AZERBAYCAN: Premier Lig
16:00Araz - Turan -:-18:30Zira - Qarabag -:-
BAE: 1. Lig
17:05Al Urooba - Al Dhafra -:-17:05Dibba Al Fujairah - Masafi -:-
17:05Gulf United - Gulf Heroes -:-
BANGLADEŞ: Premier League
88'Brothers U. - Fortis 1:186'Chittagong Abahani - Sheikh Jamal 0:0
84'Mohammedan - Bashundara Kings 1:2
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
19:15Charleroi - Kortrijk -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.80 ]19:15Eupen - RWDM -:- [ 2.88 | 3.75 | 2.25 ]
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:45Anderlecht - Genk -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]BELÇİKA: National Division 1
21:00Antwerp B - Hoogstraten -:-21:00Gent B - Cappellen -:-
21:00Heist - Namur -:-
21:00Knokke - Charleroi B -:-
21:00Thes Sport - Lokeren-Temse -:-
21:00Tienen - Dessel -:-
21:00URSL Vise - RAAL La Louviere -:-
21:00Virton - Leuven B -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
21:00Renaissance Mons - Verlaine -:-21:00Union Rochefortoise - Tournai -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Play Offs - Playofflar
16:00Cercle Brugge 2 - KV Mechelen 2 -:-21:00Hasselt - Ninove -:-
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
17'Leuven K - St. Liege K 0:017:15Club Brugge K - Genk K -:-
19:30RSC Anderlecht K - Gent K -:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Abeilles - Dynamique Djougou -:-18:00Bembereke - Soleil -:-
18:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
18:00Pantheres - Hodio -:-
18:00Tonnerre - Buffles du Borgou -:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00AS Cotonou - Dynamo Abomey -:-18:00Bani Ganse - Ayema -:-
18:00Dadje - ASPAC -:-
18:00Espoir - Requins -:-
18:00JS Pobe - Damissa -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk -:-19:00Soligorsk - BATE -:-
21:00Dynamo Brest - Gomel -:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
89'Niva Dolbizno - BumProm Gomel 3:315:00Volna Pinsk - Belshina -:-
18:00Ostrovets - Lida -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
03:00Tomayapo - GV San Jose 2:0 [ 2.00 | 3.75 | 3.60 ]22:00SA Bulo Bulo - Guabira -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.00 ]
00:30Always Ready - Blooming -:- [ 1.25 | 5.25 | 13.00 ]
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
17:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00Bratstvo Gracanica - Kakanj -:-18:00Celik Zenica - BFK Simm Bau -:-
18:00Gorazde - Jedinstvo Bihac -:-
18:00Hadzici - Gradina Srebrenik -:-
18:00Mladost DK - Banovici -:-
18:00Stupcanica - Gradacac -:-
18:00Tomislav - TOSK Tesanj -:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00Drina Zvornik - Kozarska Dubica -:-18:00Famos Vojkovici - Prijedor -:-
18:00Laktasi - Modrica -:-
18:00Leotar - Kozara -:-
18:00Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina -:-
18:00Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-
20:00Sutjeska Foca - Nevesinje -:-
BREZİLYA: Serie A
22:00Flamengo - Corinthians -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.50 ]23:00ErtelendiCriciuma - Cuiaba -:-
BREZİLYA: Serie B
01:00Novorizontino - Ceara 0:3 [ 1.91 | 3.30 | 4.33 ]03:30CRB - Chapecoense-SC 2:0 [ 1.70 | 3.40 | 5.50 ]
03:30Goias - Ituano 2:0 [ 1.40 | 4.20 | 9.00 ]
23:00Amazonas - Santos -:- [ 5.75 | 3.60 | 1.62 ]
23:00Guarani - Botafogo SP -:- [ 1.91 | 3.25 | 4.33 ]
23:00Operario - Ponte Preta -:- [ 1.91 | 3.20 | 4.50 ]
23:00Sport Recife - Brusque -:- [ 1.44 | 4.20 | 8.00 ]
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00ErtelendiSER Caxias - Confianca -:-23:00Tombense - Sampaio Correa -:-
BREZİLYA: Serie D
21:00Ipora - CRAC -:-21:00Jacuipense - Juazeirense -:-
21:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-
21:30ErtelendiAvenida - Novo Hamburgo -:-
22:00Capital FC - Anapolis -:-
22:00Iguatu - Atletico-CE -:-
22:00Inter de Limeira - Agua Santa -:-
22:00Petrolina - Itabaiana -:-
22:00Sergipe - Retro -:-
23:00Aguia De Maraba - Cameta -:-
23:00Humaita - Rio Branco -:-
23:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
23:00Real Noroeste - Serra -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
23:30Hercilio Luz - Concordia -:-
23:30Sao Raimundo RR - Trem -:-
00:00ErtelendiCianorte - Brasil de Pelotas -:-
00:00Princesa do Solimoes - Manaus -:-
00:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
00:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
BREZİLYA: Gaucho 2
23:00ErtelendiBrasil Farroupilha - Veranopolis -:-23:00ErtelendiEC Cruzeiro - Gaucho -:-
23:00ErtelendiFutvida - Aimore -:-
23:00ErtelendiGE Gloria - Esportivo -:-
23:00ErtelendiLajeadense - GE Bage -:-
23:00ErtelendiMonsoon - Inter Santa Maria -:-
23:00ErtelendiPasso Fundo - Frederiquense -:-
23:00ErtelendiSao Gabriel - Pelotas -:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30Centro Oeste - Gremio Anapolis -:-21:30Ouvidorense - Santa Helena -:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
22:00Pocone - Paulistano FC -:-BREZİLYA: Mineiro 2
01:30Democrata SL - Tupi-MG 4:021:30Nacional de Muriae - Valeriodoce -:-
22:00Caldense - URT -:-
BREZİLYA: Paranaense 2
22:00Paranavai-PR - AA Iguacu -:-00:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-
00:30Parana - Apucarana SC -:-
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
21:00Atletico Mogi - Mauaense -:-21:00Flamengo SP - Paulista -:-
21:00Manthiqueira - Uniao Mogi -:-
21:00Maua - ECUS SP -:-
21:00Tanabi - Olimpia FC -:-
22:00Inter de Bebedouro - AEA Aracatuba -:-
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:00Real Sao Luiz - Rio Negro 2:101:00GAS - Atl. Roraima 6:0
BREZİLYA: Brezilya Kupası
03:00ErtelendiInternacional - Juventude -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
21:00Linhares - Porto Vitoria -:-21:00Vilavelhense - Sport-ES -:-
21:00Vitoria ES - Desportiva Ferroviaria -:-
BREZİLYA: Baiano U20
14:00SSA U20 - Leonico U20 -:-15:00Bahia de Feira U20 - Catuense U20 -:-
16:00Vitoria U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Barcelona U20 -:-
21:00Itabuna U20 - Conquista FC U20 -:-
BREZİLYA: Brasiliense U20
15:00Capital DF U20 - Ceilandia U20 -:-16:00Brasiliense U20 - Canaa U20 -:-
17:00Luziania U20 - Gremio Valparaiso U20 -:-
21:00Botafogo DF U20 - Ceilandense U20 -:-
21:00Paranoa U20 - Real Brasilia U20 -:-
21:00Samambaia U20 - Legiao U20 -:-
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Nova Venecia U20 - Rio Branco ES U20 -:-BREZİLYA: Catarinense U20
23:00Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20 3:221:00Barra FC U20 - Joinville U20 -:-
21:00Inter de Lages U20 - Marcilio Dias U20 -:-
21:00Nacao U20 - Criciuma U20 -:-
BREZİLYA: Goiano U20
21:30Goias U20 - Aparecida EC U20 -:-21:30Guanabara City U20 - Guapo M19 U20 -:-
21:30Jataiense U20 - Cerrado EC U20 -:-
21:30Royal U20 - Aparecidense U20 -:-
21:30Trindade U20 - Atletico GO U20 -:-
21:30Vila Nova U20 - Itaberai U20 -:-
BREZİLYA: Mineiro U20
16:00Athletic Club U20 - Atletico-MG U20 -:-16:00Tres Coracoes U20 - Boston City U20 -:-
16:00XV de Novembro U20 - Coimbra U20 -:-
16:30Futgol U20 - Santarritense U20 -:-
21:00America Mineiro U20 - Betim U20 -:-
21:00Inter de Minas U20 - Contagem U20 -:-
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30Arapongas U20 - Azuriz U20 -:-21:30Batel U20 - Rolandia EC U20 -:-
21:30Cianorte U20 - Londrina U20 -:-
21:30Gremio Maringa U20 - Araucaria U20 -:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00EC Sao Bernardo U20 - Corinthians U20 -:-21:00Guarulhos U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - RB Bragantino U20 -:-
21:00Referencia U20 - Sao Paulo U20 -:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
16:00Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20 -:-21:00Central SC U20 - Centro Limoeirense U20 -:-
21:00Jaguar U20 - Santa Cruz U20 -:-
21:00Nautico U20 - Aguia FC U20 -:-
21:00Sport Recife U20 - Belo Jardim U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00Palmeiras K - Santos K -:-21:00Real Brasilia K - Atletico-MG K -:-
23:00Bragantino K - Ferroviaria K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00Athletico-PR K - Doce Mel K -:-21:00ErtelendiBahia K - Juventude K -:-
21:00Fortaleza K - Recanto K -:-
21:00Sport Recife K - 3B da Amazonia K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
01:00Vitoria K - Acaua K 5:121:00Vasco K - Pinda Ferroviaria K -:-
21:30ErtelendiCoritiba K - Brasil de Farroupilha K -:-
21:30Vila Nova K - Paraiso EC K -:-
22:00Acao K - Sobradinho K -:- [ 1.80 | 3.40 | 3.75 ]
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
17:00Arda - Botev Plovdiv -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.25 ]BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
19:30Ludogorets - CSKA Sofia -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]BULGARİSTAN: Vtora liga
18:00Bdin Vidin - Spartak Pleven -:-18:00Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II -:-
18:00Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik -:-
18:00Spartak Varna - Litex Lovech -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00Asenovets - Atletik Kuklen -:-18:00Beroe II - Nesebar -:-
18:00Dimitrovgrad - Lok. Plovdiv II -:-
18:00Gigant Saedinenie - Karnobat -:-
18:00Levski Karlovo - Haskovo -:-
18:00Sekirovo Rakovski - Rozova Dolina -:-
18:00Yambol 1915 - Rodopa Smolyan -:-
19:00Sozopol - Sokol Markovo -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
18:00Bansko - Oborishte -:-18:00Botev Ihtiman - Razlog -:-
18:00CSKA 1948 Sofia III - Balkan Botevgrad -:-
18:00Kyustendil - Slavia Sofia 2 -:-
18:00Minyor Pernik - Vitosha Bistritsa -:-
18:00Rilski Sportist - Hebar 2 -:-
18:00Septemvri Simitli - CSKA Sofia II -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod -:-
18:00Slivnishki Geroy - Levski II -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
17:00Benkovski - Fratria -:-17:00Cherno More II - Septemvri Tervel -:-
17:00Riltzi - Ustrem Donchevo -:-
17:00Svetkavitsa - Dunav Ruse II -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-West
18:00Akademik Svishtov - Pavlikeni -:-18:00Lok. Gorna - Etar II -:-
18:00Mezdra - Sevlievo -:-
18:00OFK Levski - Boruna -:-
18:00Partizan Cerven Brjag - Drenovets -:-
18:00Vihar Slavyanovo - Juventus Malchika -:-
BURKİNA FASO: Premier League
19:00Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso -:-19:00Salitas - Rahimo -:-
BURUNDİ: Coupe du President
16:00Deira - Vital O -:-BUTAN: Premier League
15:00Transport United - Tsirang -:-CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30Manchester 62 - Europa Point -:-CEZAYİR: 1.Küme
19:00Belouizdad - Ben Aknoun -:-19:00Biskra - Oran -:-
19:00JS Kabylie - Constantine -:-
19:00Khenchela - MC Alger -:-
19:00Magra - Saoura -:-
19:00Paradou - Chlef -:-
CEZAYİR: Ligue 2
17:00Annaba - Ouargla -:-17:00Arba - JSM Tiaret -:-
17:00ASM Oran - Medea -:-
17:00Batna - Khroub -:-
17:00Bordj Menail - Khemis El Khechna -:-
17:00Chelghoum - Mlila -:-
17:00GC Mascara - Kolea -:-
17:00Ghozlane - Harrach -:-
17:00MO Constantine - Eulma -:-
17:00Olympique Akbou - Telaghema -:-
17:00Olympique Magrane - MSP Batna -:-
17:00Oued Sly - El Khemis -:-
17:00RC Kouba - Mostaganem -:-
17:00SC Mecheria - Temouchent -:-
17:00WA Mostaganem - Guir Abadla -:-
17:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey -:-
CİBUTİ: Division 1
15:00Garde-Cotes - CDC Q7 -:-17:30Dikhil - Gendarmerie -:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Aiglons - As Dgssie -:-17:45AS Farcha - Ascot -:-
17:45AS Psi - Tourbillon -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
16:00Ostrava - Mlada Boleslav -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]16:00Plzen - Slovacko -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
18:30Sparta Prag - Slavia Prag -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.88 ]
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
18:00Kromeriz - Chrudim -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.45 ]18:00Lisen - Brno -:- [ 2.88 | 3.00 | 2.30 ]
18:00Pribram - Jihlava -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.00 ]
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15Vltavin - Karlovy Vary 4:011:30Ceske Budejovice B - FK Robstav 1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15Jablonec B - Ceska Lipa 0:011:30Kolin - Liberec B 5:0
15:00Usti n. L. - Zapy -:-
16:00Banik Most-Sous - Teplice B -:-
18:00Zivanice - Velvary -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15Trinec - SK Hranice 5:217:30FK Frydek-Mistek - Start Brno -:-
17:30Uhersky Brod - Znojmo -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:15Aritma Prague - Rokycany 4:011:15Cesky Krumlov - Jindrichuv Hradec 0:0
11:15Marianske Lazne - Tachov 3:2
11:15Petrin Plzen - Horovice 3:0
11:15Sokolov - Pribram B 6:2
18:00Doubravka - FK Komarov -:-
18:00Katovice - Domazlice B -:-
18:00Klatovy - Sobeslav -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
11:15Brandys n. Labem - Hrebec 1:211:15Kladno - Ostrov 3:0
11:15Neratovice - Cesky Brod 1:1
11:15Olympie Brezova - Ujezd Prague 2:0
15:00Louny - Steti -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:15Letohrad - Dobrovice 3:011:30Kosmonosy - Usti nad Orlici 2:2
11:30Slavia HK - Chrudim B 6:1
11:30Spoje Prague - Benesov 1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15Zdirec n. D. - Breclav 0:015:00Sperice - Havlickuv Brod -:-
17:30Stara Rise - Zdar na Sazavou -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:30Nove Sady - Vsechovice -:-17:30Prerov - Holesov -:-
17:30Skastice - Vsetin -:-
17:30Sternberk - Strani -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15Vratimov - Sumperk 2:217:30Jesenik - Frenstat p. R. -:-
18:00Vitkovice - Valasske Mezirici -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
GüncellemebekleniyorMalse Roudne - Trebon 0:0
15:00Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou -:-
16:00FC Semice - Junior Strakonice -:-
16:00Protivin - TJ Osek -:-
18:00Drazice - Rudolfov -:-
18:00Olesnik - Milevsko -:-
18:00Trhove Sviny - Mirovice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
11:00Rousinov - Lednice 3:111:15Kurim - Ratiskovice 6:1
11:30Pohorelice - Moravska Slavia 1:2
12:00Svratka Brno - Rajecko 1:0
18:00Boskovice - Letovice - Kunstat -:-
18:00Bystrc - Bosonohy -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Ostrov B 0:315:00KV Dvory - Kralovske Porici -:-
15:30Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo -:-
18:00Citice - Vintirov -:-
18:00Hroznetin - Chodov -:-
18:00Lomnice - Trstenice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
15:00Jicin - Cerveny Kostelec -:-15:30Nachod - Chlumec nad Cidlinou B -:-
18:00Libcany - Police nad Metuji -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30Frydlant - Visnova 2:3Güncelleme
bekleniyorFC Pencin - Zelezny Brod 0:0
18:00Chrastava - Skalice u C.Lipy -:-
18:00Novy Bor - Sedmihorky -:-
18:00Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
16:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-18:00Haj ve Slezsku - Cesky Tesin -:-
18:00Jakubcovice - Dolni Benesov -:-
18:00Orlova - Hermanice -:-
18:00Stonava - Brusperk -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
GüncellemebekleniyorPostrelmov - Brodek u Prerova 0:0
17:30Belotin - Zelatovice -:-
17:30Rapotin - Bohunovice -:-
17:30Urcice - Mohelnice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00Holice - Prelouc -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
45+'Sokol Lhota - Myto 1:015:00Kosutka Plzen - Rapid Plzen -:-
18:00Stribro - Kaznejov -:-
19:00Nyrsko - Holysov -:-
19:00Plzen-Cernice - Zruc -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11:15CAFC - Treboradice 2:411:15Kolovraty - Dukla JM 4:2
11:15Podoli Praha - Zlicin 1:0
11:30Uhrineves - Branik 1:0
15:00Predni Kopanina - Stresovice -:-
18:00Tempo Prague - Dolni Chabry -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
11:30Milin - Sedlcany 2:111:30SK Chlumec - Pruhonice 4:3
Devre ArasıPovltavska FA B - Dobris 0:0
18:00SK Doksy - Poricany -:-
18:00Tuchlovice - Tochovice -:-
18:00Velim - Libis -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11:15Nestemice - Kadan 4:111:30Krupka - Oldrichov 0:2
11:30Litomericko - Brna 2:5
16:00Srbice - Ledvice -:-
16:00Usti n. L. B - Vilemov -:-
18:00Modlany - FK Jilove -:-
18:00Probostov - Cernovice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
17:30Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:30Hluk - Stitna nad Vlari -:-17:30Morkovice - Luhacovice -:-
17:30Osvetimany - Francova Lhota -:-
17:30Slusovice - Kvasice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
12:00Frydek-Mistek U19 - Dukla Prag U19 1:012:00Slavia Prag U19 - Mlada Boleslav U19 4:3
12:00Slovacko U19 - Pardubice U19 3:0
82'Brno U19 - Liberec U19 3:0
87'Ostrava U19 - Jihlava U19 1:0
53'Sparta Prag U19 - Sigma Olomouc U19 2:1
17'Karvina U19 - Ceske Budejovice U19 0:0
15:00Plzen U19 - Zlin U19 -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
GüncellemebekleniyorOstrava K - Lok. Brno K 0:0
15:00Pardubice K - Plzen K -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
15:00Liberec K - Slavia Prag K -:-ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
16:30Prague Raptors K - Teplice K -:-ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
12:00Lisen K - FC Praha K 1:545+'Sparta Prag B K - Olomouc K 0:1
ÇİN: Super Ligi
45+'Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua 0:0 [ 5.25 | 3.80 | 1.65 ]12'Wuhan Three Towns - Shandong Taishan 0:0 [ 3.75 | 3.00 | 2.20 ]
15:00Beijing Guoan - Meizhou Hakka -:- [ 1.25 | 6.00 | 11.00 ]
ÇİN: Jia Ligi
10:30Jiangxi Lushan - Dalian Yingbo 0:317'Nanjing City - Chongqing Tonglianglong 0:0
17'Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo Haliao 0:0
ÇİN: Yi Ligi
10:00Dalian Kuncheng - Taian Tiankuang 0:010:30Xian Ronghai - Langfang Glory City 0:2
11:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port B 1:1
12:00Guangdong GZ-Power - Jiangxi Dark Horse 1:0
85'Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors 1:2
17'Rizhao Yuqi - Shaanxi Union 0:0
ÇİN: Super League Women
10:00Beijing Beikong K - Yongchuan Chashan K 1:010:00Guangdong Meizhou K - Wuhan Jiangda K 1:1
10:00Zhejiang K - Shandong SL K 0:1
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
15:00Sonderjyske - Aalborg -:- [ 1.85 | 3.75 | 3.80 ]DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
14:45FA 2000 - Thisted -:-15:00F. Amager - Brabrand -:-
15:00Skive - Hellerup -:-
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
15:00Aarhus Fremad - AB Kopenhagen -:-15:00Middelfart - Nykobing -:-
DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
Devre ArasıVejgaard - Vanløse 0:015:00SfB-Oure - Holstebro -:-
15:00Young Boys - Lyseng -:-
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
45+'Ishoj - VSK Aarhus 2:0DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
15:00Aalborg K - Odense Q K -:-15:00Naestved K - Osterbro K -:-
15:30B93 K - Thisted K -:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
45+'Koge K - Brondby K 2:016:00Aarhus K - Nordsjaelland K -:-
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Atlantico - Atletico Pantoja -:-23:00Cibao - Moca -:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
13:00Portekiz U16 - İsviçre U16 -:-19:00İrlanda U16 - Avusturya U16 -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Dep. Cuenca - Cumbaya 2:1 [ 1.50 | 4.00 | 6.00 ]21:00Imbabura - Libertad -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.75 ]
23:30Macara - Mushuc Runa -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.20 ]
ERMENİSTAN: First League
15:00Nikarm - Andranik -:-15:00Pyunik 2 - Urartu 2 -:-
ESTONYA: Meistr ligi
17'Flora - Parnu JK Vaprus 0:017:00Kuressaare - Tammeka -:-
ESTONYA: Esiliiga
12:30Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu 3:019:00FC Tallinn - Tallinna Kalev U21 -:-
19:00Tartu Welco - Harju JK Laagri -:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
12:30Tammeka Tartu K - FC Ararat K 3:1ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00Denver - Nsingizini Hotspurs -:-16:00Green Mamba - Rangers FC -:-
16:00Manzini Sea Birds - Royal Leopards -:-
16:00Manzini Wanderers - Mbabane Highlanders -:-
16:00Mbabane Swallows - Ezulwini -:-
16:00Moneni Pirates - Illovo -:-
16:00Young Buffaloes - Madlenya -:-
ETİYOPYA: Premier League
15:00Hawassa - Sidama Bunna -:-18:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
FAROE ADALARI: 1. Deild
17:15Klaksvik 2 - FC Suduroy -:-17:45Runavik 2 - B36 Torshavn 2 -:-
18:00Vikingur 2 - Hoyvik -:-
FAS: Botola 2
19:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-19:00Difaa El Jadidi - Khouribga -:-
19:00Meknes - Fes -:-
19:00Stade Marocain - Dcheira -:-
19:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:-
FAS: Coupe du Trone
19:00Agadir - Raja Casablanca -:-22:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez -:-
FİLİPİNLER: PFL
10:30Loyola - Manila Montet 8:073'Manila Digger - United City 2:2 [ 5.00 | 5.00 | 1.40 ]
16:00Don Bosco Garelli - Tuloy -:- [ 3.40 | 4.75 | 1.62 ]
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
15:00Haka - SJK -:- [ 2.75 | 3.50 | 2.40 ]17:00Oulu - Gnistan -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
19:00Inter Turku - HJK -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.20 ]
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
19:15PPS/Old Stars - TuPS -:-FRANSA: National 2 - Group A
19:00Ales - Toulouse II -:-19:00Andrezieux - Grasse -:-
19:00Frejus - Chamalieres -:-
19:00Hyeres - Cannes -:-
19:00Jura Sud - Bourgoin Jallieu -:-
19:00Thonon-Evian - Aubagne -:-
19:00Toulon - Le Puy-en-Velay -:-
FRANSA: National 2 - Group B
19:00Bergerac - Avoine -:-19:00La Roche - Trelissac -:-
19:00Les Herbiers - Libourne -:-
19:00Paris 13 Atl. - Blois -:-
19:00Romorantin - Angouleme -:-
19:00Saint-Pryve - Bourges 18 -:-
19:00Saumur - Angers II -:-
FRANSA: National 2 - Group C
19:00Aubervilliers - Granville -:-19:00Chambly - Beauvais -:-
19:00Lorient II - Dinan Lehon -:-
19:00Racing CFF - Guingamp II -:-
19:00Saint-Malo - Boulogne -:-
19:00Stade Briochin - Chateaubriant -:-
19:00Virois - Bastia-Borgo -:-
FRANSA: National 2 - Group D
19:00Auxerre II - Bourg en Bresse -:-19:00Biesheim - Creteil -:-
19:00Feignies-Aulnoye - Besancon -:-
19:00Fleury-Merogis - Macon -:-
19:00Haguenau - FC 93 -:-
19:00St Quentin - Furiani Agliani -:-
19:00Wasquehal - Colmar -:-
FRANSA: Bayanlar 1. Küme - Playofflar
22:00PSG K - Paris FC K -:-GALLER: Cymru Premier - Konferans Ligi - Playofflar
27'Newtown - Penybont 0:2GANA: Division One League
18:00Maana - Northern City -:-18:00Okwawu - Golden Kick -:-
GANA: Ghanaian Cup
18:00Nsoatreman - Legon Cities -:-GİNE: Ligue 1
19:00Hafia - Ashanti GB -:-19:00Loubha - Milo FC -:-
GRENADA: Premier Division
23:00ErtelendiHard Rock - Queens Park Rangers -:-23:00Paradise - Fontenoy -:-
23:00ErtelendiSAB Spartans - Fontenoy -:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:00Deportivo Mixco - Municipal -:-GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16:00Polokwane - Sekhukhune -:-16:00Swallows - Stellenbosch -:-
18:30Mamelodi - Royal AM -:-
21:00Orlando - Richards Bay -:-
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
10:30Mamelodi U23 - Swallows U23 6:011:00Amazulu U23 - Supersport U23 1:5
11:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 1:0
11:00Chippa United U23 - TS Galaxy U23 -:-
11:00Polokwane U23 - Orlando U23 2:1
11:00Richards Bay U23 - Cape Town Spurs U23 3:1
11:00Sekhukhune U23 - Royal AM U23 3:3
12:30Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23 4:3
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Şampiyona Playoffları
19:00Anorthosis - Aris -:-19:00APOEL - AEK Larnaca -:-
19:00Paphos - Omonia -:-
GÜNEY KORE: K League 1
10:30Incheon - Seoul 1:2 [ 2.05 | 3.20 | 3.75 ]86'Daegu - Gwangju 2:2 [ 3.00 | 3.25 | 2.38 ]
86'Gangwon - Daejeon 3:2 [ 2.30 | 3.25 | 3.00 ]
GÜNEY KORE: K League 2
10:30Busan - Asan 2:3 [ 1.65 | 3.60 | 4.50 ]89'Ansan Greeners - Seoul E-Land 0:1 [ 3.50 | 3.30 | 1.95 ]
89'Suwon Bluewings - Cheonan City 0:1 [ 1.53 | 4.00 | 5.00 ]
GÜNEY KORE: K3 League
08:00Chuncheon - Gyeongju KHNP 3:208:00Siheung Citizen - Gangneung 0:2
88'Ulsan Citizen - Changwon 0:4
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
20:00Dinamo Batumi - Telavi -:-GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:30Bolnisi - Dusheti -:-16:00Georgia - Loco. Tbilisi -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - Khobi -:-
18:00Spaeri - FC Gareji Sagarejo -:-
19:00Shturmi - Rustavi -:-
HIRVATİSTAN: HNL
18:00Varazdin - Rijeka -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.45 ]20:30Din. Zagreb - Osijek -:- [ 1.36 | 4.75 | 8.50 ]
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Vukovar 1991 - Dubrava -:- [ 1.62 | 3.50 | 4.75 ]18:30Dugopolje - Cibalia -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:30Belisce - Bjelovar -:-18:30Marsonia - Hrvace -:-
18:30Radnik Krizevci - Krk -:-
18:30Trnje - Dugo Selo -:-
18:30Zdralovi - Jadran LP -:-
HOLLANDA: Tweede Divisie
15:30GVVV - Spakenburg -:-15:30HFC - Hardenberg -:-
15:30Scheveningen - Jong Almere City -:-
16:00ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys -:-
16:00AFC - ACV Assen -:-
16:00Rijnsburgse Boys - Lisse -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys -:-
16:30Katwijk - Excelsior Maassluis -:-
19:00De Treffers - Noordwijk -:-
HOLLANDA: Derde Divisie
15:30Eemdijk - DEM -:-15:30Harkemase Boys - Sparta Nijkerk -:-
15:30Hoek - FC Oss -:-
15:30Rijnvogels - Urk -:-
16:00DVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
16:00IJsselmeervogels - VV DOVO -:-
16:00Kloetinge - SteDoCo -:-
16:30TEC - Barendrecht -:-
16:30USV Hercules - RKAV Volendam -:-
19:00GVV Unitas - Rosmalen -:-
19:00HSC '21 - Genemuiden -:-
19:00UNA - Sportlust -:-
19:30Hoogeveen - Staphorst -:-
HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu
12:30G.A. Eagles U21 - Zwolle U21 -:-15:00Groningen U21 - Nijmegen U21 -:-
16:00Cambuur U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-
16:00Graafschap U21 - Feyenoord U21 -:-
HOLLANDA: Divisie 1 U18 - Playofflar
15:30Ajax U18 - Alkmaar U18 -:-HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
17:30Alkmaar K - Heerenveen K -:-17:30Den Haag K - Ajax K -:-
17:30Feyenoord K - Utrecht K -:-
17:30PEC Zwolle K - Sittard K -:-
17:30PSV K - Excelsior K -:-
17:30Twente K - Telstar K -:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:30Marathon - Genesis -:-HONG KONG: FA Cup
10:00Lee Man Warriors - Sham Shui Po 1:2İNGİLTERE: League Two - Playofflar
21:45Milton Keynes - Crawley -:- [ 1.65 | 4.33 | 4.75 ]İNGİLTERE: FA Trophy
18:15Gateshead - Solihull Moors -:-İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
15:00Arsenal U21 - Chelsea U21 -:-16:00Reading U21 - Nottingham U21 -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Crewe U21 - Charlton U21 -:-İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
77'Arsenal U18 - Chelsea U18 2:283'Aston Villa U18 - Leicester U18 2:3
83'Reading U18 - Crystal Palace U18 0:3
82'West Ham U18 - Tottenham U18 1:3
45+'Southampton U18 - West Brom U18 1:1
17'Derby U18 - Liverpool U18 1:0
16:30Norwich U18 - Brighton U18 -:-
İRAN: Pro Lig
16:45Shams Azar Qazvin - Malavan -:-17:20Mes Rafsanjan - Sepahan -:-
17:50Havadar SC - Persepolis -:-
18:00Aluminium Arak - Sanat-Naft -:-
18:20Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
İRLANDA: National League Women
17:00DLR Waves K - Shelbourne K -:-19:00Cork City K - Shamrock Rovers K -:-
19:00Treaty Utd K - Peamount K -:-
21:00Sligo Rovers K - Bohemians WFC K -:-
21:30Athlone WFC K - Wexford K -:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00Livingston - St. Johnstone -:- [ 3.20 | 2.88 | 2.50 ]17:00Ross County - Motherwell -:- [ 2.25 | 3.60 | 3.00 ]
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
17'Celtic - Rangers 0:0 [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]17:00Hearts - Dundee FC -:- [ 1.62 | 4.20 | 4.75 ]
17:00St. Mirren - Kilmarnock -:- [ 2.63 | 3.00 | 2.90 ]
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
17:00Hamilton - Alloa -:- [ 1.50 | 4.75 | 4.33 ]17:00Inverness - Montrose -:- [ 1.50 | 4.75 | 4.33 ]
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
17:00Peterhead - Spartans -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.10 ]17:00Stirling - Dumbarton -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.40 ]
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
17:00East Kilbride - Stranraer -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.75 ]İSPANYA: LaLiga2
15:00Racing Santander - Mirandes -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]17:15Ferrol - Alcorcon -:- [ 2.10 | 2.90 | 4.00 ]
17:15Gijon - Andorra -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.75 ]
19:30Valladolid - Espanyol -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.75 ]
22:00Levante - Eibar -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.63 ]
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
17:00Tarazona - Sabadell -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.10 ]18:00Lugo - Cornella -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]
19:00Gimnastic - SD Logrones -:- [ 1.25 | 5.50 | 8.00 ]
20:00Celta Vigo B - Rayo Majadahonda -:- [ 1.20 | 5.50 | 9.50 ]
21:00Fuenlabrada - Arenteiro -:- [ 1.53 | 3.60 | 5.50 ]
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
20:00Huelva - Algeciras -:- [ 1.57 | 3.30 | 5.75 ]20:00Merida AD - CF Intercity -:- [ 1.60 | 3.30 | 5.25 ]
21:00Cordoba - Sanluqueno -:- [ 1.55 | 3.75 | 5.00 ]
İSPANYA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
19:00Guijuelo - UD Logrones -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
18:00Arzua - Silva SD -:-18:30Atletico Arteixo - Bergantinos -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
17:15Tuilla - Barcia -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
18:00UD Samano - Escobedo -:-19:00Atletico Albericia - Torina -:-
19:00Bezana - CD Colindres -:-
19:00Castro - Siete Villas -:-
19:00Guarnizo - Solares -:-
19:00Laredo - Revilla -:-
19:00Naval Reinosa - Atletico Mineros -:-
19:00UC Cartes - Tropezon -:-
19:00Velarde - Vimenor -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
18:00Leioa - San Ignacio -:-19:00Alaves C - Portugalete -:-
19:00Basconia - Anaitasuna FT -:-
19:00CD Vitoria - Pasaia -:-
19:00Durango - Touring KE -:-
19:00Lagun Onak - Padura -:-
19:00SD Deusto - Beasain -:-
19:00Urduliz - Aurrera Ondarroa -:-
19:30Anorga - Derio -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
17:00Rapitenca - FC L'escala -:-18:30Mollerussa - Peralada -:-
19:00Badalona - San Cristobal CP -:-
19:00Castelldefels - Grama -:-
19:00Olot - Montanesa -:-
19:00Prat - Vilafranca -:-
19:00Reus FCR - Girona B -:-
19:00Vilassar de Mar - UE Tona -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
87'Villarreal C - Torrellano 1:017:00Patacona - Burriana -:-
20:15Castellonense - Atzeneta -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
16:40Ponferradina B - Almazan -:-17:00Colegios Diocesanos - Leonesa B -:-
18:00La Virgen - Villaralbo -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
90+'Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal 0:018:30Alcudia - Collerense -:-
18:30Llosetense - Arenal -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite 3:318:45La Cuadra - Santa Ursula -:-
19:00Arucas - CD Marino -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
11:00Real Murcia B - Deportiva Minera 2:419:30Balsicas Atletico - Racing Murcia -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
17:30Lerines - Beti Onak -:-19:00Beti Kozkor - Alesves -:-
19:00Bidezarra - Subiza -:-
19:00CD Ardoi - Txantrea -:-
19:00CD Cantolagua - Oberena -:-
19:00Cirbonero - Burlades -:-
19:00Cortes - Pamplona -:-
19:00Lagunak - Huarte -:-
19:00Pena - Ezcabarte -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
19:00Utrillas - Carinena -:-19:45Atletico Monzon - Binefar -:-
İSPANYA: Liga F Women
83'Granada K - Betis K 2:319:00Las Planas K - Levante K -:-
22:00Real Madrid K - Atletico Madrid K -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
20:30M. Haifa - M. Tel Aviv -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.10 ]İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
18:00Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.30 ]18:00H. Tel Aviv - Ashdod -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.88 ]
18:00M. Petach Tikva - H. Petah Tikva -:- [ 2.15 | 3.30 | 3.10 ]
18:00Netanya - Hapoel Hadera -:- [ 2.30 | 3.10 | 2.90 ]
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00AIK Stockholm - Sirius -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.33 ]16:00Halmstad - Mjallby -:- [ 3.30 | 3.50 | 2.10 ]
18:30GAIS - Västerås SK -:- [ 2.60 | 3.40 | 2.60 ]
İSVEÇ: Superettan
45+'Trelleborg - Utsikten 1:2 [ 2.38 | 3.40 | 2.88 ]16:00Sundsvall - Landskrona -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.40 ]
16:00Varberg - Orgryte -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
17:00Stockholm Internazionale - FBK Karlstad -:-18:00Nordic United - Taby -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
17:00Rosengard - Ljungskile -:-İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
89'Taftea IK - Kiruna 6:045+'IFK Lulea - Gottne 0:1
45+'Skelleftea - Froso 0:0
15:00Boden - Ytterhogdal -:-
17:00Algarna-Harnosand - Bergnasets -:-
17:00Team TG - Lucksta -:-
17:00Umeå - IFK Ostersund -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
45+'Stenungsunds - Lidkoping 0:015:00Grebbestad - Vanersborgs FK -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
45+'Jarfalla - Farsta 2:045+'Viggbyholms - Skiljebo 1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
45+'Högaborgs - IFK Berga 0:245+'Lodde - Simrishamn 2:1
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
45+'BK Ljungsbro - Sylvia 1:045+'Syrianska - Huddinge 0:0
17:00Haninge - Enskede -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
13:00Hittarp - Savedalen -:-45+'Tord - Bergdalens IK 1:1
15:00Astrio - Qviding -:-
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
15:00Bollstanas K - Malmo FF K -:-16:00Eskilstuna Utd K - Lidkoping K -:-
16:00Jitex K - Örebro K -:-
17:00Gamla Upsala K - Alingsas K -:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
21:30Lausanne Ouchy - Yverdon -:- [ 2.88 | 3.50 | 2.38 ]İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30Young Boys - Lugano -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.60 ]İSVİÇRE: Challenge Ligi
19:00Thun - Schaffhausen -:-19:00Xamax - Vaduz -:-
İSVİÇRE: Promotion League
17:00Bavois - St. Gallen II -:-17:00Bruhl SG - Breitenrain -:-
17:00Bulle - Paradiso -:-
17:00Lugano II - Basel II -:-
18:00Etoile-Carouge - Young Boys II -:-
18:30Kriens - Biel -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
16:00Meyrin - Sion II -:-16:00Portalban - Vevey -:-
18:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
18:00Grand-Saconnex - Pully -:-
18:00Yverdon II - Sarraz-Ecleplens -:-
18:30Chenois - Monthey -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
18:00Muttenz - Rotkreuz -:-19:00Courtetelle - Solothurn -:-
19:00Emmenbrucke - Bassecourt -:-
19:00Muri - Koniz -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00Eschen - Uzwil -:-17:00Kreuzlingen - Linth -:-
17:00Tuggen - Hongg -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Balzers -:-
17:00YF Juventus - Freienbach -:-
18:00Mendrisio - Grasshopper II -:-
18:00Taverne - Kosova -:-
İSVİÇRE: Super League Women - Düşme Grubu
18:30Thun K - Sion K -:-İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
17:00Aarau K - Grasshopper K -:-17:00Luzern K - St. Gallen K -:-
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
19:00Basel K - Zurich K -:-İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30Atalanta U23 - Legnago Salus -:-21:30Casertana - Audace Cerignola -:-
21:30Perugia - Rimini -:-
21:30Taranto - Picerno -:-
21:30Triestina - Giana Erminio -:-
22:00Pescara - Juventus U23 -:-
İTALYA: Serie D - Winners stage
17:00Caldiero Terme - Union Clodiense -:-İTALYA: Super Cup (Serie C)
19:00Juve Stabia - Mantova -:-İTALYA: Primavera 1
12:00Cagliari U19 - Genoa U19 2:145+'Lazio U19 - Inter U19 2:1
16:00Atalanta U19 - Verona U19 -:-
16:00Sampdoria U19 - Empoli U19 -:-
İTALYA: Primavera 2
12:00Salernitana U19 - Cesena U19 1:512:00Ternana U19 - Bari U19 2:3
16:00Ascoli U19 - Spezia U19 -:-
16:00Benevento U19 - Cosenza U19 -:-
16:00Brescia U19 - Sudtirol U19 -:-
16:00Cremonese U19 - Cittadella U19 -:-
16:00Crotone U19 - Perugia U19 -:-
16:00Entella U19 - Pescara U19 -:-
16:00Padova U19 - Alessandria U19 -:-
16:00Palermo U19 - Monopoli U19 -:-
16:00Parma U19 - Reggiana U19 -:-
16:00Pisa U19 - Napoli U19 -:-
16:00Renate U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
16:00Udinese U19 - Spal U19 -:-
16:00Venezia U19 - FeralpiSalo U19 -:-
16:00Vicenza U19 - Como U19 -:-
İTALYA: Serie B Women
16:00Ravenna K - Lazio K -:-İZLANDA: Besta deild karla
17:00Akranes - Vestri -:-20:00Valur - Akureyri -:-
İZLANDA: Division 2
17:00Fjardabyggd/Leiknir - Olafsvik -:-17:00KFG Gardabaer - Haukar -:-
17:00Volsungur - Selfoss -:-
18:00Throttur Vogar - Hottur / Huginn -:-
19:00Aegir - Fjallabyggd -:-
19:00Kormakur/Hvot - Reynir -:-
JAPONYA: J1 League
08:00Albirex Niigata - Urawa 2:4 [ 3.60 | 3.20 | 2.15 ]08:00Iwata - Sagan Tosu 0:3 [ 1.91 | 3.60 | 3.80 ]
08:00Kyoto - Avispa Fukuoka 2:3 [ 3.00 | 3.00 | 2.55 ]
09:00Kawasaki - Sapporo 3:0 [ 1.62 | 4.20 | 5.00 ]
09:00Shonan - Machida 0:0 [ 4.20 | 3.20 | 1.95 ]
10:00C-Osaka - Kobe 1:4 [ 3.60 | 3.30 | 2.00 ]
10:00Nagoya - G-Osaka 0:1 [ 2.30 | 3.00 | 3.40 ]
11:00Tokyo - Kashiwa 3:3 [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
JAPONYA: J2 League
08:00Shimizu - Kagoshima Utd 4:0 [ 1.53 | 4.00 | 5.75 ]08:00Vegalta Sendai - Kusatsu 2:1 [ 1.50 | 3.80 | 7.00 ]
JAPONYA: WE League Women
08:00Hiroshima K - Omiya Ardija K 0:208:00Saitama K - Beleza K 1:2
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00Ehime K - Harima Albion K 2:007:00FC Takatsuki Speranza K - Kunoichi K 1:2
07:00Nittaidai K - Shizuoka Bonita K 1:5
08:00Orca Kamogawa K - Yokohama FC Seagulls K 0:0
KANADA: Canadian Premier League
02:00York Utd - Valour 3:121:00HFX Wanderers - Cavalry -:-
00:00Pacific FC - Forge -:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
15:00Turan - Zhetysu -:-KENYA: Premier League
12:00Bidco United - Kakamega Homeboyz 2:277'Nzoia Sugar - KCB 1:1
15:00Bandari - Posta Rangers -:-
15:00Gor Mahia - Shabana -:-
15:00Kariobangi Sharks - Sofapaka -:-
15:00Ulinzi Stars - Muhoroni Youth -:-
KENYA: Super League
12:00Nairobi United - Mombasa Stars 0:013:00Dimba Patriots - Migori -:-
79'Luanda Villa - Darajani Gogo 2:0
Güncelleme
bekleniyorSilibwet - Assad 0:1
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-KOLOMBİYA: Liga Women
23:30Inter Palmira K - Millonarios K 0:000:00Atl. Nacional K - Deportivo Pereira K -:-
KONGO: Ligue 1
17:00Cheminots - Nathalys -:-17:00Otoho d'Oyo - Kondzo -:-
20:00Diables Noirs - CARA Brazzaville -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30Etoile de Kivu - AC Kuya -:-17:30Motema Pembe - Renaissance -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
14:30Don Bosco - Lubumbashi Sport -:-16:30Mazembe - AS Vita Club -:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:05Al Arabi - Al Salmiya -:-21:20Al Kuwait - Al Naser -:-
KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
18:00Arsimi - Osogovo -:-18:00Besa 1976 - Bashkimi -:-
18:00FK Skopje - Belasica -:-
18:00Karaorman - Sasa -:-
18:00Kozuf Gevgelija - Detonit Plackovica -:-
18:00Pelister - Pobeda -:-
18:00Teteks - Ohrid -:-
18:00Vardar Negotino - Novaci -:-
LESOTHO: Premier League
16:00Lifofane - Lioli -:-16:00Likila - ACE Maseru -:-
16:00Liphakoe - Manonyane -:-
16:00LMPS - Naughty Boys -:-
LETONYA: Virsliga
16:00Metta - Jelgava -:-18:00Grobina - Auda -:-
LETONYA: 1. Liga
15:00FK Smiltene - Valmiera 2 -:-15:00Marupe - JFK Ventspils -:-
17:00Ogre United - Tukums 2000 2 -:-
17:00Riga FC 2 - Leevon PPK -:-
LİTVANYA: A Lyga
15:00Dainava Alytus - Transinvest -:-17:00Suduva - Dziugas Telsiai -:-
19:00Banga - FK Panevezys -:-
LİTVANYA: I Lyga
88'BE1 NFA - Garliava 2:145+'Nevezis Kedainiai - FK Minija 0:0
15:00Atmosfera - Kauno Zalgiris 2 -:-
15:00Riteriai - Ekranas -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00Al Ansar - Safa -:-MACARİSTAN: OTP Bank Liga
16:30MTK Budapest - Puskas Academy -:- [ 5.75 | 5.00 | 1.44 ]18:30Zalaegerszeg - Paks -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]
20:30DVTK - Ferencvaros -:- [ 5.50 | 5.00 | 1.45 ]
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
18:00Pecsi - Soroksar -:-MACARİSTAN: NB III - Northeast
18:00Debreceni EAC - Debrecen II -:-MACARİSTAN: NB I Women
16:00Győr K - Szekszardi K -:-17:00Astra Hungary K - Puskas Academy K -:-
17:00Fehervar FC K - MTK Hungaria K -:-
17:00Ferencvaros K - Soroksar K -:-
17:00Haladas K - DVTK K -:-
17:00Szent Mihaly K - Budaorsi K -:-
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
45+'Hang Sai - Cheng Fung 0:016:00Lun Lok - Benfica -:-
MALAVİ: Super League
15:30Civo Utd - Bangwe All Stars -:-15:30FOMO - Baka City -:-
15:30MAFCO - Big Bullets -:-
15:30Mighty Wanderers - Karonga United -:-
15:30Moyale Barracks - Chitipa United -:-
MALEZYA: Süper Lig
12:30PDRM FC - Kedah 0:115:15Sri Pahang - Kelantan DNFC -:-
16:00Terengganu - Perak -:-
MALİ: Premiere Division
19:30Korofina - Djoliba -:-19:30US Bougouni - Bakaridjan -:-
19:30USC Kita - Koro -:-
21:30Binga - AS Police -:-
MAURİTİUS: Super League
14:30AS Vacoas - Port Louis -:-MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
04:00U.N.A.M. K - Monterrey K 0:206:06Juarez K - Tigres K 0:1
MISIR: Premier Lig
16:00Arab Contractors - Al Ittihad -:-19:00Al Masry - Pyramids -:-
19:00Baladiyat El Mahalla - Al Ahly -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Khovd - Khangarid 1:232'Khoromkhon - Deren 0:1
MOLDOVA: Super Liga - Düşme - Playofflar
16:00Saxan Gagauz Yeri - Olimp Comrat -:-16:00Sparta Selemet - Iskra Ribnita -:-
16:00Univer Comrat - Drochia -:-
16:00Victoria - Speranis -:-
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
16:00Balti - Dacia Buiucani -:-18:00Milsami - Petrocub -:-
20:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
MORİTANYA: Ligue 1
19:30Tevragh-Zeina - Chemal -:-MOZAMBİK: Mocambola
16:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-NİJER: Super Ligue
18:15Espoir - Sahel -:-18:15Nigelec - ASFAN -:-
NİJERYA: NPFL
17:00ErtelendiDoma United - Lobi Stars -:-18:00ErtelendiBendel - Katsina Utd -:-
NİJERYA: NNL
17:001472 FC - Dakkada FC -:-17:00Abia Comets - Ekiti United -:-
17:00Coal City - Vandrezzer -:-
17:00Edel - Smart City -:-
17:00Madiba - Beyond Limits FC -:-
17:00Stormers - Rovers FC -:-
NORVEÇ: Eliteserien
19:00Molde - Rosenborg -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.00 ]NORVEÇ: OBOS-ligaen
17:00Aalesund - Vålerenga -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.83 ]17:00Åsane - Start -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.45 ]
17:00Bryne - Mjondalen -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.50 ]
17:00Kongsvinger - Raufoss -:- [ 1.60 | 4.00 | 4.75 ]
17:00Lyn - Levanger -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.88 ]
17:00Moss - Stabaek -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.15 ]
17:00Ranheim - Egersund -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.00 ]
17:00Sogndal - Sandnes -:- [ 1.62 | 3.75 | 4.75 ]
NORVEÇ: Division 2, avd 1
45+'Sotra - Lysekloster 1:017:00Arendal - Halden -:-
17:00Eik-Tonsberg - Jerv -:-
17:00Notodden - Flekkeroy -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
17'Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn 1:015:00Ull/Kisa - Follo -:-
16:00Eidsvold - Strindheim -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
45+'Forde - Djerv 1919 1:015:00Askoy - Froya -:-
15:00Bjarg - Sandviken -:-
16:00Haugesund 2 - Loddefjord -:-
17:00Ardal - OS -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Brodd - Vigor -:-15:00Grenland - Mandalskameratene -:-
17:00Sola - Fram -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
15:00Nordstrand - Assiden -:-16:00Frigg - Ullern -:-
17:00Asker - Oppsal -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
15:00Lillestrom 2 - Tiller -:-16:00Surnadal - Nardo -:-
16:00Verdal - Melhus -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
54'Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo 0:115:00Bjorkelangen - Hødd 2 -:-
15:00Gjellerasen - Skjetten -:-
16:00Ready - Funnefoss/Vormsund -:-
16:30Spjelkavik - Skedsmo -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
85'Fredrikstad 2 - Skjervoy 2:145+'Ham-Kam 2 - Ulfstind 0:1
45+'Innstrandens - Harstad 0:0
16:00Elverum - Fyllingsdalen -:-
17:00Floya - Sprint-Jeloy -:-
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
15:00Kolbotn K - Lyn K -:-15:00Rosenborg K - Asane K -:-
15:00Stabaek K - RØA K -:-
17:45Arna-Bjørnar K - Brann K -:-
NORVEÇ: Division 1 Women
57'Viking K - Kil/Hemne K 0:4ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00Metallurg Bekabad - Qizilqum -:-17:00Olympic - Pakhtakor -:-
PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar
23:00Tauro - Independiente -:-PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
01:002 de Mayo - Tacuary 3:1 [ 1.85 | 3.30 | 4.33 ]03:30Libertad - Sol De America 4:1 [ 1.44 | 4.20 | 7.50 ]
00:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.38 ]
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena - Martin Ledesma 1:102:30Rubio Nu - Fernando de la Mora 0:3
17:00Pastoreo - Encarnacion FC -:-
17:00Recoleta - San Lorenzo -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sport Boys - Comerciantes Unidos -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.00 ]23:30Cusco - Carlos Mannucci -:- [ 1.40 | 4.50 | 7.50 ]
PERU: Liga 2
23:00ErtelendiAD Cantolao - Moquegua -:-23:00ErtelendiAlianza Huanuco - San Marcos -:-
23:00ErtelendiAyacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:00ErtelendiBinacional - Comerciantes -:-
23:00Dep. Municipal - Santos -:-
23:00ErtelendiLlacuabamba - Pirata -:-
23:00ErtelendiU. San Martin - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga Women
23:30Carlos Mannucci K - Melgar K 2:104:30U. de Deportes K - A. Lima K 0:0
21:00Sporting Cristal K - UNSAAC K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Gornik Zabrze - Stal Mielec -:- [ 1.60 | 4.00 | 5.25 ]18:30Jagiellonia - Korona -:- [ 1.55 | 4.20 | 5.25 ]
21:00Rakow - Pogon Szczecin -:- [ 1.73 | 3.80 | 4.50 ]
POLONYA: Division 1
16:00Chrobry Glogow - R. Rzeszow -:- [ 2.38 | 3.30 | 2.88 ]18:30Wisla - Lechia -:- [ 1.91 | 3.50 | 3.75 ]
21:00S. Rzeszow - Termalica B-B. -:- [ 3.20 | 3.75 | 2.00 ]
POLONYA: Division 2
15:00Chojniczanka - Polonia B. -:-17:00Hutnik Krakow - Lech II -:-
17:00Zaglebie II - Wisla Pulawy -:-
17:15KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg -:-
18:00Sandecja - Elblag -:-
POLONYA: III Liga - Group I
90+'Legia II - Sulejowek 1:016:00Zambrow - Warta Sieradz -:-
17:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
18:00Belchatow - Wikielec -:-
18:00Pelikan - LKS Lomza -:-
18:30Concordia Elblag - Skierniewice -:-
POLONYA: III Liga - Group II
90+'Pogon Szczecin II - Notec Czarnkow 2:115:00Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin -:-
15:00Swinoujscie - Solec Kujawski -:-
16:00Blekitni Stargard - Vineta W. -:-
17:00Elana Torun - Unia Swarzedz -:-
17:00Starogard Gdanski - Gedania Gdansk -:-
POLONYA: III Liga - Group III
90+'Bytom Odrzanski - Jelenia Gora 0:090+'Gornik Z. II - Z. Gora 1:0
90+'Slask II - Kluczbork 0:1
45+'Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala 0:0
16:00Polkowice - Pawlowice -:-
16:00Starowice Dolne - Carina Gubin -:-
17:00Warta Gorzow - Stilon Gorzow -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II -:-
18:00Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw -:-
POLONYA: III Liga - Group IV
84'KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa 6:045+'Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice 2:0
18:00Chelmianka Chelm - Garbarnia -:-
18:00Orleta Radzyn - Czarni Polaniec -:-
18:00Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ -:-
20:29Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg -:-
POLONYA: Central Youth League
12:30Korona U19 - Warta P. U19 6:490+'Lech U19 - Widzew Lodz U19 3:1
90+'Polonia W. U19 - Pogon Szczecin U19 3:1
17:00Odra Opole U19 - Sandecja U19 -:-
18:00Cracovia U19 - Gornik Z. U19 -:-
POLONYA: Ekstraliga Women
87'Gdansk K - Katowice K 1:587'Medyk Konin K - Pogon Szczecin K 1:4
86'UKS SMS Lodz K - Slask K 2:0
15:00Tczew K - Leczna K -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30Portimonense - Rio Ave -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.20 ]17:30Vizela - Estrela -:- [ 3.40 | 3.60 | 2.00 ]
20:00Estoril - Sporting -:- [ 6.50 | 5.00 | 1.40 ]
22:30Guimaraes - Braga -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
16:00Torreense - Feirense -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.25 ]17:30Vilaverdense - Penafiel -:- [ 2.88 | 3.40 | 2.38 ]
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
87'Maritimo U19 - Chaves U19 3:145+'SC Lusitania U19 - Belenenses U19 1:0
16:00Boavista U19 - Lusitania FC U19 -:-
19:00Academica U19 - Setubal U19 -:-
19:00Beira Mar U19 - Torreense U19 -:-
19:00Gil Vicente U19 - Vizela U19 -:-
19:00Rio Ave U19 - Ferreira U19 -:-
19:30Alverca U19 - Estoril U19 -:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
84'Benfica U19 - FC Porto U19 1:087'Braga U19 - Farense U19 1:0
19:00Famalicao U19 - Academico Viseu U19 -:-
19:00Sporting U19 - Guimaraes U19 -:-
PORTEKİZ: Liga BPI Women
16:00Benfica K - Racing Power K -:-16:00Damaiense K - Sporting K -:-
16:00Maritimo K - Valadares Gaia K -:-
16:00Torreense K - Braga K -:-
19:30Famalicao K - Albergaria/Durit K -:-
19:30Ouriense K - Vilaverdense K -:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:00FCSB - CFR Cluj -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.20 ]ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
11:00Chindia Targoviste - CSM Slatina 3:011:00CSC Dumbravita - Ceahlaul 1:1
11:00Metaloglobus Bucharest - FC Arges 1:1
11:00Progresul Spartac - Tunari 3:1
11:00Steaua Bucuresti - Concordia 2:0
11:00Unirea Dej - Alexandria 1:0
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
12:00Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau 0:112:00Mioveni - Hunedoara 3:1
12:00Unirea Slobozia - Selimbar 0:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
18:00CSM Vaslui - Aerostar -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
18:00Bucovina Radauti - CSM Bacau -:-18:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
18:00CSM Ramnicu Sarat - Hamangia Baia -:-18:00Sutesti - Braila -:-
18:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
18:00Metalul Buzau - CSM Focsani -:-18:00Unirea Branistea - Sporting Liesti -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
18:00Progresul Fundulea - Inainte Modelu -:-18:00Recolta Gh. Doja - Axiopolis Cernavoda -:-
18:00Voluntari 2 - Gloria Baneasa -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
18:00Afumati - Calarasi -:-18:00LPS HD Clinceni - Agricola Borcea -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
18:00FC Pucioasa - CSO Plopeni -:-18:00Paulesti - Moreni -:-
18:00Tricolorul Breaza - Muscel -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
18:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-18:00Dunarea Giurgiu - CS Blejoi -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00SR Brasov - Targu Secuiesc -:-18:00Tarlungeni - V. Curita -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
18:00Calimanesti - Sporting Rosiori -:-18:00Horezu - Unirea Bascov -:-
18:00Petrolul Potcoava - Curtisoara -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00Turceni - Gilortul Tg. Carbunesti -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00Progresul Pecica - Avantul Periam -:-18:00Socodor - Teuz Cermei -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00Bihor - Politehnica Timisoara -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00Industria Galda - Avantul Reghin -:-18:00Unirea Alba-Iulia - Metalurgistul Cugir -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
18:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-18:00Univ. din Alba Iulia - Unirea Ungheni -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00Sighetu Marmatiei - Santandrei -:-RUANDA: Premier League
13:30Gorilla - Mukura Victory Sports -:-16:00Etoile de L'Est - Bugesera -:-
16:00Kiyovu - Rayon Sport -:-
16:00Sunrise - Marines -:-
RUSYA: Premier Ligi
45+'Rubin Kazan - FK Rostov 2:016:30Sp. Moscow - Krasnodar -:-
19:00Zenit - CSKA Moscow -:-
21:30Baltika - Din. Moskova -:-
RUSYA: FNL
17:00Arsenal Tula - Neftekhimik -:-RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
45+'Veles Moscow - Ufa 0:015:00Chelyabinsk - FK Chayka -:-
15:00M. Lipetsk - R. Volgograd -:-
15:00Rodina Moscow 2 - Krasnodar 2 -:-
17:00Murom - FK Novosibirsk -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
45+'Tekstilshtik - Khimik 1:045+'Ulyanovsk - S. Kostroma 0:1
15:00Miass - Omsk -:-
16:00D. Bryansk - Kursk -:-
16:00Kaluga - Mashuk -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Forte Taganrog - Astrakhan -:-16:00Kholding - Kamensk-Shakhtinsky -:-
16:00Nart Cherkessk - Nalchik -:-
16:30Nazran - FC Sevastopol -:-
17:00Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2 -:-
17:00Maykop - Biolog -:-
17:00Rubin Yalta - Dynamo Stavropol -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Dynamo Petersburg - Sp. Moscow 2 -:-RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
86'Samara 2 - Dynamo Barnaul 1:115:00Lada Togliatti - Akron Togliatti 2 -:-
15:00Nosta - Rubin Kazan 2 -:-
15:00Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil -:-
15:00Pari NN 2 - Amkar -:-
15:00Volna Nizhegorodskaya - Ural 2 -:-
RUSYA: Supreme Division Women
10:00FK Yenisey K - Zenit K 0:311:30Zvezda K - FK Rostov K 1:1
88'Lok. Moscow K - Chertanovo M. K 1:0
45+'Ryazan K - Din. Moscow K 1:0
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
16:00Tre Penne - Cosmos -:-18:30Murata - La Fiorita -:-
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00Inter Bom-Bom - Juba -:-18:00Trindade - 6 de Setembro -:-
SENEGAL: Ligue 1
20:00Jamono Fatick - Sonacos -:-20:00Teungueth - Casa -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad 1:112:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 2:0
13:00Brodarac - Padinska Skela -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Jedinstvo Surcin -:-
17:30Polet Dorcol - Zemun -:-
17:30Rad - BASK -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
18:001. Maj Ruma - Naftagas -:-18:00Backa - Kikinda -:-
18:00Becej - Borac Sajkas -:-
18:00Radnicki Zrenjanin - Sloven Ruma -:-
18:00Zeleznicar Indjija - Hajduk 1912 -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
18:00Djerdap - Buducnost Popovac -:-18:00Dunav Prahovo - Paracin -:-
18:00Jedinstvo Krusevac - Mesevo -:-
18:00Radnicki Svilajnac - Trayal Krusevac -:-
18:00Sindjelic - Pcinja -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:30Buducnost Krusik - Omladinac Zablace -:-17:30FAP - Takovo -:-
17:30Josanica - Borac 1926 -:-
17:30Mladi Radnik - Sloga Petrovac -:-
17:30Real Podunavci - Tutin -:-
17:30Sloga Pozega - Mihajlovac -:-
17:30Zlatibor Cajetina - Vrelo Sport -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBhantal - Bo Rangers -:-19:15ErtelendiEast End Lions - Real Republicans -:-
19:15ErtelendiFreetown City - Kholifa Stars -:-
19:15ErtelendiKahunla - Lamboi -:-
19:15Kholifa Stars - Bhantal -:-
19:15Lamboi - SLIFA -:-
19:15ErtelendiLuawa - Mighty Blackpool -:-
19:15Wilberforce Strikers - Wusum Stars -:-
19:15ErtelendiWusum Stars - Bai Bureh Warriors -:-
20:00Bo Rangers - Ports Authority -:-
SİNGAPUR: Premier League
86'Young Lions - DPMM 1:2 [ 3.10 | 3.75 | 1.91 ]SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
19:00Michalovce - Z. Moravce-Vrable -:-19:00Skalica - Kosice -:-
19:00Trencin - Banska Bystrica -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
16:30Podbrezova - Slovan Bratislava -:-18:30Ruzomberok - Zilina -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - East
18:00Lipany - 1.FK Svidnik -:-18:00Lubovna - Kalinovo -:-
18:00Vranov - Slavia TU Kosice -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
18:00Castkovce - AFC Nove Mesto -:-18:00Galanta - MSK Martin -:-
18:00Lehota p. V. - Sala -:-
18:00Malacky - Velke Ludince -:-
18:00Zvolen - Raca -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - Inter Bratislava -:-18:00Rohoznik - Domino -:-
18:00Vrakuna Bratislava - Pezinok -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
18:00SK Javornik Makov - Cadca -:-18:00Slavia Staskov - K. Nove Mesto -:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
11:30Rudnany - Velky Saris 2:1SLOVAKYA: 4. liga - West
17:30Hurbanovo - Crystal -:-SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
16:00Presov K - Topolcany GFC K -:-17:00Zilina K - Petrzalka K -:-
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
12:00Ruzomberok K - Trnava K 5:212:00Slovan Bratislava K - B. Bystrica K 1:1
SLOVENYA: Prva Liga
16:00Rogaska - Aluminij -:-18:30Domzale - Radomlje -:-
21:15Maribor - O. Ljubljana -:-
SLOVENYA: 2.SNL
18:30Fuzinar - Tabor Sezana -:-18:30Jadran Dekani - Nafta -:-
18:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
SLOVENYA: 3. SNL - East
18:00Drava - Brezice -:-18:00Dravograd - Krsko -:-
18:00Ljutomer - Hajdina -:-
18:00Race - Dobrovce -:-
18:00Zavrc - Smartno -:-
19:00Korotan - Sampion Celje -:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
18:30Kocevje - Slovan Ljubljana -:-18:30Ljubljana Svoboda - Brda -:-
18:30NK Adria - Sobec Lesce -:-
18:30Ziri - Izola -:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
16:00ZNK Ljubljana K - Radomlje K -:-SOMALİ: National league
15:30Kigs - Midnimo -:-SURİNAM: SML
02:00SV Transvaal - Robinhood 2:223:30Broki - Inter Moengotapoe -:-
SURİYE: Syria Cup
20:00Tishreen - Foutoua -:-SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al-Hilal - Al Hazem -:- [ 1.08 | 10.00 | 21.00 ]18:00Al-Raed - Al Taee -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]
21:00Al Shabab - Al Ahli SC -:- [ 2.88 | 3.40 | 2.10 ]
ŞİLİ: Primera División
19:30Huachipato - U. Espanola -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]00:30U. Catolica - O'Higgins -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]
ŞİLİ: Primer B
02:00San Felipe - S. Morning 2:222:00Magallanes - Limache -:-
ŞİLİ: Segunda Division
02:00Concon National - General Velasquez 2:119:30Deportes Rengo - Osorno -:-
22:00Dep. Linares - Arturo Fernandez Vial -:-
22:00Melipilla - Provincial Ovalle -:-
TACİKİSTAN: Super Cup
15:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-TAYLAND: Thai League 1
45+'Ratchaburi - Muangthong 0:017'Chiangrai - Nakhon Pathom 0:0
16:00Sukhothai - Police Tero -:-
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
45+'Chiangmai FC - Nakhon Si 1:1TAYVAN: Mulan Football League Women
10:00Taichung Blue K - Kaohsiung K 0:211:00Hang Yuan K - Taipei Bravo K 2:0
90+'Hualien K - Taoyuan Mars K 2:1
TOGO: Championnat National
18:30Doumbe - Kakadl -:-18:30Entente II - Gbikinti Bassar -:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00Port Of Spain - Sando -:-TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00Altyn Asyr - Ahal -:-15:30Arkadag - FC Asgabat -:-
15:30Merw - Energetik -:-
15:30Sagadam - Kopetdag Asgabat -:-
UGANDA: Premier League
16:00BUL - Gadaffi -:-16:00Kitara - Busoga -:-
16:00Maroons - Bright Stars -:-
16:00NEC FC - Vipers -:-
16:00UPDF - Villa -:-
16:00URA SC - Kampala City -:-
16:00Wakiso Giants - Mbarara City -:-
UKRAYNA: Premier League
13:00KesildiVorskla - Minaj 2:015:30Obolon - Rukh Lviv -:-
18:00Shakhtar - Dyn. Kyiv -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
12:30Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport 1:258'Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod 2:0
17'Khust - FC Chernihiv 1:1
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
89'FSC Mariupol - Karpaty Lviv 1:145+'SC Poltava - Kudrivka-Nyva 1:0
UKRAYNA: Druha Liga
12:45Trostyanets - Chaika 0:275'Kudrivka - Druzhba Myrivka 0:2
17'Nyva Vinnytsya - UCSA 0:0
UKRAYNA: U19 League
12:00KesildiKryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19 2:045+'Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19 4:0
45+'Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19 0:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
Devre ArasıDnipro-1 K - EMC Podolie K 0:016:00Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Nacional - Fenix 1:4 [ 1.36 | 4.75 | 7.00 ]16:00Cerro CA - Danubio -:- [ 2.75 | 2.90 | 2.75 ]
18:30Miramar - River Plate -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.75 ]
21:00Racing Montevideo - Maldonado -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]
00:00Penarol - Wanderers -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]
URUGUAY: Segunda Division
01:00Plaza Colonia - Atenas 1:016:00Albion - La Luz -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00Metropolitanos - La Guaira -:-VİETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Hue 2:286'Da Nang - Long An 3:0
89'Dong Nai - TTBD Phu Dong 0:1
85'Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau 1:0
VİETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh City 2 K - Son La K 2:112:00Thai Nguyen K - Ho Chi Minh K 1:3
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00Barreirense - Morabeza -:-20:00FC Derby - Ultramarina -:-
20:00Juventude - ACA -:-
20:00Sanjoanenses - Boavista da Praia -:-
20:00Varandinha - Palmeira -:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu
20:00Atromitos - Asteras T. -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]20:00Giannina - Volos -:- [ 2.38 | 3.25 | 2.90 ]
20:00OFI Crete - Panetolikos -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]
20:00Panserraikos - Kifisia -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00Levadiakos - AEL Larissa -:-YUNANİSTAN: Division A Women
13:45PAOK K - OFI Crete K -:-ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo Chiefs - Chicken Inn -:-16:00GreenFuel - ZPC Kariba -:-
16:00Simba Bhora - Ngezi Platinum -:-
16:00Yadah - CAPS Utd -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.