Futbol » Yarın » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
16:30Union Berlin - Bochum -:-18:30Frankfurt - Leverkusen -:-
20:30Heidenheim - Mainz -:-
İNGİLTERE: Premier League
16:00Brighton - Aston Villa -:-16:00Chelsea - West Ham -:-
18:30Liverpool - Tottenham -:-
İSPANYA: LaLiga
15:00Osasuna - Betis -:-17:15Celta Vigo - Villarreal -:-
19:30Valencia - Alaves -:-
22:00Sevilla - Granada -:-
22:00Vallecano - Almeria -:-
İTALYA: Serie A
13:30Cagliari - Lecce -:-16:00Empoli - Frosinone -:-
16:00Verona - Fiorentina -:-
19:00AC Milan - Genoa -:-
21:45AS Roma - Juventus -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
16:00Başakşehir - Kasımpaşa -:-19:00Galatasaray - Sivasspor -:-
19:00Gaziantep FK - Hatayspor -:-
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
16:00Altay - Adanaspor -:-16:00Bandırmaspor - Keçiörengücü -:-
16:00Bodrumspor - Kocaelispor -:-
16:00Çorum - Şanlıurfaspor -:-
16:00Gençlerbirliği - Giresunspor -:-
16:00Manisa FK - Boluspor -:-
16:00Sakaryaspor - Tuzlaspor -:-
16:00Ümraniyespor - Erzurumspor -:-
ABD: MLS
02:30Atlanta Utd - Minnesota -:-02:30Charlotte - Portland Timbers -:-
02:30DC United - Philadelphia Union -:-
02:30Inter Miami - New York Red Bulls -:-
02:30Orlando City - Cincinnati -:-
02:30San Jose Earthquakes - Los Angeles FC -:-
02:30Toronto FC - FC Dallas -:-
03:30Chicago Fire - New England Revolution -:-
03:30Houston Dynamo - St. Louis City -:-
03:30Nashville SC - CF Montreal -:-
04:30Real Salt Lake - Sporting Kansas City -:-
05:30Vancouver Whitecaps - Austin FC -:-
23:00New York City - Colorado Rapids -:-
ABD: USL Championship
23:00Memphis - Tampa Bay -:-01:30Charleston - Hartford Athletic -:-
02:00Loudoun - Detroit -:-
02:00North Carolina - Rhode Island -:-
02:00Pittsburgh - Miami FC -:-
02:30Birmingham - FC Tulsa -:-
03:30San Antonio - Oakland Roots -:-
04:00Colorado Springs - El Paso -:-
05:00Monterey Bay - Indy Eleven -:-
05:30Las Vegas Lights - New Mexico -:-
05:30Phoenix Rising - Sacramento Republic -:-
ABD: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - Crown Legacy -:-00:00Chattanooga - Orlando City B -:-
22:00Philadelphia II - Huntsville -:-
22:00Toronto FC II - Columbus Crew 2 -:-
ABD: USL League One
02:00Forward Madison - Greenville -:-03:00Union Omaha - Tormenta -:-
ABD: USL League Two
02:00ErtelendiMotown 2 - Manhattan -:-05:00Academica SC - Project 51O -:-
05:00Coachella - Capo II -:-
ABD: NISA
02:00Michigan Stars - Maryland Bobcats -:-05:00LA Force - Irvine Zeta -:-
ABD: NWSL Women
02:30Gotham K - North Carolina Courage K -:-05:00Portland Thorns K - Washington K -:-
20:00Houston Dash K - Kansas City Current K -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:30Elversberg - Hertha -:-14:30Hannover - Paderborn -:-
14:30Wehen - Kiel -:-
ALMANYA: 3. Liga
14:30Munster - Saarbrucken -:-17:30Hallescher - Unterhaching -:-
20:30Ingolstadt - Mannheim -:-
ALMANYA: Regionalliga North
15:00St. Pauli II - Bremer -:-16:00Lohne - Kiel II -:-
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00Greifswald - Zwickau -:-14:00Luckenwalde - Hansa Rostock II -:-
14:00Viktoria Berlin - Chemnitzer -:-
17:00Lokomotive Leipzig - Chemie Leipzig -:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
15:00Paderborn II - SSVg Velbert -:-ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00FSV Frankfurt - Eint. Frankfurt II -:-15:00Homburg - Mainz II -:-
15:00Stuttgart II - Aalen -:-
15:00Walldorf - Stuttgarter Kickers -:-
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Furstenwalde - Rostocker FC -:-15:00Hertha Zehlendorf - Makkabi Berlin -:-
15:00RSV Eintracht - Sparta Lichtenberg -:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Bautzen - Grimma -:-15:00Einheit Rudolstadt - Halberstadt -:-
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Eichede - Bordesholm -:-16:00Eckernforder SV - Lubeck II -:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
16:00Komet Arsten - Leher -:-16:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen -:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
16:00Heeslinger - Vorsfelde -:-16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bornreihe -:-
16:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder -:-
17:00Arminia Hannover - Meppen II -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
16:00Bovinghausen - Finnentrop/Bamenohl -:-16:00Clarholz - Wattenscheid -:-
16:00Eintracht Rheine - Brunninghausen -:-
16:00Westfalia Rhynern - Erkenschwick -:-
16:30Ennepetal - Siegen -:-
16:30Schermbeck 2020 - Sprockhovel -:-
ALMANYA: Oberliga Hessen
16:00Viktoria Griesheim - Weidenhausen -:-ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
16:00Morlautern - Mechtersheim -:-ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
14:00Garching - Nordlingen -:-ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
16:00Bergisch Gladbach - Konigsdorf -:-16:00Freialdenhoven - Bonn-Endenich 08 -:-
16:00Siegburger - Germania Teveren -:-
16:15Frechen - Eintracht Hohkeppel -:-
16:30Fortuna Koln II - Porz -:-
16:30VfL Vichttal - Hurth -:-
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
16:00Baumberg - Hilden -:-16:00Homberg - Germania Ratingen -:-
16:00TVD Velbert - Meerbusch -:-
16:30Buderich - Schonnebeck -:-
16:30SC St.Tonis - Frintrop -:-
ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
12:00Hertha U19 - VfL Osnabruck U19 -:-ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
12:00Munich 1860 U19 - Mainz U19 -:-14:00Hoffenheim U19 - Stuttgart U19 -:-
15:00Kaiserslautern U19 - Fürth U19 -:-
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
12:00B. Monchengladbach U19 - Leverkusen U19 -:-12:00Bochum U19 - Duisburg U19 -:-
12:00Dortmund U19 - Schalke U19 -:-
14:00Bielefeld U19 - Wuppertaler U19 -:-
14:00Düsseldorf U19 - Verl U19 -:-
14:00Koln U19 - Paderborn U19 -:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
15:00Freiburg K - SGS Essen K -:-19:30Bremen K - Duisburg K -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
12:00Bayern II K - Sand K -:-12:00Frankfurt II K - Meppen K -:-
12:00Gutersloh K - Jena K -:-
12:00Hamburger SV K - Potsdam K -:-
12:00Hoffenheim II K - Mönchengladbach K -:-
12:00Wolfsburg II K - Andernach K -:-
15:00Weinberg K - Ingolstadt K -:-
ANDORRA: Primera Divisió
12:00Ordino - Atletic America -:-14:30Penya - Esperanca -:-
17:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-
19:30Inter Escaldes - Carroi -:-
ANGOLA: Girabola League
17:30Desportivo Huila - Santa Rita -:-18:00Wiliete - Primeiro de Agosto -:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional - Playofflar
21:30Estudiantes - Velez Sarsfield -:-ARJANTİN: Primera Nacional
23:35Aldosivi - Temperley -:-01:40San Martin Tucuman - All Boys -:-
21:30Chacarita Juniors - Tristan Suarez -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Nueva Chicago -:-
23:00Ferro - Gimnasia Jujuy -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
23:00Union Sunchales - Crucero del Norte -:-02:30Boca Unidos - Juventud Antoniana -:-
04:00Sarmiento de La Banda - San Martin Formosa -:-
17:009 de Julio Rafaela - El Linqueno -:-
17:00Kimberley - Sol de Mayo -:-
21:30ErtelendiBiblioteca Atenas - Juventud U.U. -:-
21:30Olimpo - Germinal -:-
21:30Sansinena - Circulo Deportivo -:-
21:30ErtelendiSportivo Estudiantes - Deportivo Camioneros -:-
22:00Cipolletti - Villa Mitre -:-
22:00Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar -:-
00:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
23:00Midland - UAI Urquiza -:-18:30Deportivo Armenio - Flandria -:-
21:30Deportivo Merlo - Sacachispas -:-
21:30Laferrere - Excursionistas -:-
21:30Liniers - Sportivo Italiano -:-
21:30Villa Dalmine - Argentino de Merlo -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Club Lujan - Claypole -:-21:30Deportivo Muniz - Central Cordoba -:-
21:30General Lamadrid - Puerto Nuevo -:-
21:30Justo Jose de Urquiza - CSR Espanol -:-
21:30Sportivo Barracas - Central Ballester -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Belgrano Zarate - Juventud de Bernal -:-ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
17:00Independiente K - Huracan K -:-18:00Boca Juniors K - Racing Club K -:-
21:00Banfield K - San Luis K -:-
21:00Belgrano K - Excursionistas K -:-
23:00ErtelendiGimnasia L.P. K - River Plate K -:-
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
23:00Santa Fe - Jong Aruba -:-ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
01:30Deportivo Nacional - River Plate -:-03:30Dakota - Britannia -:-
ASYA: AFC Kupası - Playofflar
19:00Al Ahed (Leb) - Central Coast Mariners (Aus) -:-AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
14:00İngiltere U17 K - Norveç U17 K -:-16:30İsveç U17 K - Fransa U17 K -:-
AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar
10:00Melbourne Victory - Melbourne City -:-AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00Canberra Croatia - O'Connor Knights -:-08:00Gungahlin - Yoogali -:-
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30Weston Workers - Lake Macquarie -:-AVUSTRALYA: NPL NSW
08:00Sydney Utd - WS Wanderers U23 -:-08:00Wollongong Wolves - Central Coast Mariners U23 -:-
10:30Sydney FC U23 - APIA Leichhardt -:-
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30Belmont Swansea Utd. - South Cardiff -:-07:30Wallsend Red Devils - Cessnock City Hornets -:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
06:00Melbourne City U21 - Eastern Lions -:-AVUSTURYA: Bundesliga - Şampiyona Playoffları
15:30A. Klagenfurt - LASK -:-15:30Sturm Graz - Hartberg -:-
18:00SK Rapid - Salzburg -:-
AVUSTURYA: 2. Liga
11:30First Vienna - Ried -:-AVUSTURYA: Regionalliga Central
11:30ASK Klagenfurt - Wolfsberger (Am) -:-AVUSTURYA: Regionalliga Batı
16:00Altach U21 - Motz/Silz -:-16:00Wolfurt - Kufstein -:-
AVUSTURYA: Karnten
16:00Kottmannsdorf - ATSV Wolfsberger -:-18:00A. Klagenfurt (Am) - KAC 1909 -:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
12:00Langenrohr - St. Polten (Am) -:-AVUSTURYA: Salzburg
18:00TSU Bramberg - Union Henndorf -:-AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
11:30Tirol (Am) - SK St. Johann -:-AVUSTURYA: Vorarlberg
17:00Andelsbuch - Lochau -:-17:00Nenzing - Brauerei Egg -:-
AVUSTURYA: Wien
11:30WAF Brigittenau - Red Star-Penzing -:-AVUSTURYA: Bundesliga Women
11:30Dornbirn K - St. Polten K -:-12:00Neulengbach K - Innsbruck K -:-
13:45First Vienna K - Austria Vienna K -:-
14:00Kleinmunchen K - Sturm K -:-
AZERBAYCAN: Premier Lig
15:30Turan - Zira -:-18:00Araz - Sabah Baku -:-
BAE: BAE Pro Ligi
17:05Hatta - Ajman -:-19:45Al-Jazira - Bani Yas -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
17:00Lommel SK - Deinze -:-20:15Kortrijk - Eupen -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
17:00Leuven - St. Liege -:-BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
14:30Antwerp - Club Brugge -:-19:30Royale Union SG - Anderlecht -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00Acren - Rebecquoise -:-16:00Binche - Stade Vervietois -:-
16:00Meux - Warnant -:-
16:00Royal Union SG 2 - Renaissance Mons -:-
16:00Stockay-Warfusee - Hamoir -:-
16:00Tubize - La Louviere -:-
16:00Verlaine - Ganshoren -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
16:00Aalst - Gullegem -:-16:00Cercle Brugge 2 - Olsa Brakel -:-
16:00Dikkelvenne - Oostkamp -:-
16:00KRC Gent - Torhout -:-
16:00Merelbeke - Voorde Appelterre -:-
16:00Petegem - Mandel United -:-
16:00Waregem 2 - KRC Harelbeke -:-
16:00Wetteren - Ninove -:-
16:00Zelzate - Oudenaarde -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B
16:00Bocholter - Houtvenne -:-16:00City Pirates - Londerzeel -:-
16:00Diegem - Belisia Bilzen -:-
16:00Hasselt - Hades -:-
16:00K. Berchem Sport - Lille -:-
16:00KRC Mechelen - FC Lebbeke -:-
16:00KV Mechelen 2 - Overijse -:-
16:00Lyra-Lierse Berlaar - Wezel Sport -:-
16:00Tongeren - Boom -:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Buffles du Borgou - Real Sport -:-18:00Hodio - Bembereke -:-
18:00Pantheres - Abeilles -:-
18:00Soleil - Dynamo Parakou -:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00AS Cotonou - FC Loto -:-18:00AS Sobemap - Bani Ganse -:-
18:00Ayema - Cavaliers -:-
18:00Coton FC - Dynamo Abomey -:-
18:00Damissa - Dragons -:-
18:00Takunnin - JS Pobe -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura-Playofflar
22:00SA Bulo Bulo - Universitario de Vinto -:-BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00TOSK Tesanj - Celik Zenica -:-BREZİLYA: Serie A
00:30Bragantino - Flamengo -:-03:00Corinthians - Fortaleza -:-
03:00ErtelendiCruzeiro - Internacional -:-
22:00Athletico-PR - Vasco -:-
22:00ErtelendiGremio - Criciuma -:-
22:00Vitoria - Sao Paulo -:-
00:30Botafogo RJ - Bahia -:-
00:30Cuiaba - Palmeiras -:-
BREZİLYA: Serie B
23:00Chapecoense-SC - America MG -:-00:00Vila Nova - Operario -:-
03:00Ituano - Novorizontino -:-
22:00Brusque - Goias -:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00Confianca - Tombense -:-23:00ErtelendiNautico - Ypiranga FC -:-
01:30ErtelendiEC Sao Jose - Volta Redonda -:-
01:30Floresta EC - Ferroviaria -:-
22:30Botafogo PB - Remo -:-
22:30Figueirense - Aparecidense -:-
BREZİLYA: Serie D
23:00ASA - Petrolina -:-23:00Ipatinga - Itabuna -:-
23:00Pouso Alegre - Sao Jose EC -:-
23:00Tocantinopolis - Cameta -:-
23:30ErtelendiHercilio Luz - Avenida -:-
23:30Sao Raimundo RR - Manauara -:-
00:00Agua Santa - Maringa FC -:-
01:00Rio Branco - Princesa do Solimoes -:-
01:00Uniao Rondonopolis - Capital FC -:-
22:00Anapolis - Mixto -:-
22:00ErtelendiBrasil de Pelotas - Barra FC -:-
22:00Cascavel - Cianorte -:-
22:00Itabaiana - CSE -:-
22:00Potiguar de Mossoró - Maracana -:-
22:00Retro - Juazeirense -:-
22:00Treze - Sousa -:-
22:30Manaus - Humaita -:-
22:30Porto Velho - Trem -:-
23:00Costa Rica - Inter de Limeira -:-
23:00CRAC - Brasiliense -:-
00:00America-RN - Atletico-CE -:-
BREZİLYA: Gaucho 2
21:00ErtelendiGaucho - GE Gloria -:-21:00ErtelendiGE Bage - Futvida -:-
21:00ErtelendiInter Santa Maria - Sao Gabriel -:-
22:00ErtelendiEsportivo - Brasil Farroupilha -:-
23:00ErtelendiFrederiquense - EC Cruzeiro -:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30ASEEV - Trindade -:-21:30Inhumas - Anapolina -:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
01:00Juara - Santa Cruz MT -:-23:00Sinop FC - Sport Sinop -:-
BREZİLYA: Mineiro 2
21:30URT - Boa -:-BREZİLYA: Paranaense 2
00:30Patriotas - Laranja Mecanica -:-17:00Rio Branco PR - Paranavai-PR -:-
22:00AA Iguacu - Apucarana SC -:-
22:00Foz do Iguacu - Gremio Maringa -:-
BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
00:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO -:-BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
22:00Sport-ES - Desportiva Ferroviaria -:-BREZİLYA: Baiano U20
21:00Alagoinhas U20 - Catuense U20 -:-21:00Conquista FC U20 - Jequie U20 -:-
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Real Noroeste U20 - Porto Vitoria U20 -:-BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
21:00America PE U20 - Sport Recife U20 -:-21:00Santa Cruz U20 - Nautico U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00Sao Paulo K - Atletico-MG K -:-23:00Bragantino K - Real Brasilia K -:-
00:00ErtelendiInternacional K - Ferroviaria K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
00:00Mixto K - Minas ICESP K -:-21:00Sao Jose K - Taubate K -:-
22:00Bahia K - Athletico-PR K -:-
22:00JC K - Fortaleza K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
01:00Paraiso EC K - Vila Nova K -:-21:00Acaua K - Vitoria K -:-
21:00Pinda Ferroviaria K - Vasco K -:-
21:00Sobradinho K - Acao K -:-
21:30Brasil de Farroupilha K - Coritiba K -:-
00:00Rio Negro K - Porto Velho K -:-
BURKİNA FASO: Premier League
19:00ASEC Koudougou - Vitesse -:-19:00ASF Dioulasso - Kadiogo -:-
19:00Kozaf - Sporting Cascades -:-
19:00Majestic - USFA -:-
19:00Salitas - Royal -:-
BURUNDİ: Primus League
16:00Bumamuru - Magara Young Boys -:-CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
20:30Magpies - Lincoln -:-CEZAYİR: Cezayir Kupası
23:00ErtelendiMC Alger - Belouizdad -:-ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Aiglons - AS Psi -:-17:45Elect Sport - Gazelle -:-
17:45Stars J. Talents - AS Farcha -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Konferans Ligi - Playofflar
16:00Hradec Kralove - Sigma Olomouc -:-16:00Teplice - Liberec -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
16:00Plzen - Mlada Boleslav -:-19:00Slovacko - Sparta Prag -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11:15Sigma Olomouc B - Taborsko -:-11:15Zizkov - Vyskov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15Bohemians 1905 B - Slavia Prag B -:-11:15Dukla Prag B - Admira Prague -:-
11:30Plzen B - Vltavin -:-
18:00Taborsko akademie - Ceske Budejovice B -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15Chlumec nad Cidlinou - Mlada Boleslav B -:-11:15Liberec B - Hradec Kralove B -:-
18:00Brozany - Jablonec B -:-
18:00Zapy - Kolin -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15Slovacko B - Unicov -:-11:30Zlin B - Hodonin -:-
12:00Zlinsko - Znojmo -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:30Domazlice B - Petrin Plzen -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
18:00Caslav - Velke Hamry -:-18:00Trutnov - Slavia HK -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
16:00Humpolec - Lanzhot -:-17:30Pelhrimov - Tasovice -:-
17:30Slavoj Polna - Sperice -:-
17:30Stara Rise - Brno B -:-
17:30Velka Bites - Velke Mezirici -:-
17:30Zdar na Sazavou - Breclav -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:30Holesov - Sternberk -:-17:30Vsechovice - Prerov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15Havirov - Bilovec -:-16:00Krnov - Polanka nad Odrou -:-
17:30Frenstat p. R. - Vitkovice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
11:30Trebon - Jankov -:-16:00Trebetice - Tyn nad Vltavou -:-
18:00Junior Strakonice - Olesnik -:-
18:00Milevsko - Drazice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:00Bosonohy - Kurim -:-18:00Kunstat - Sparta Brno -:-
18:00Rajecko - Pohorelice -:-
18:00Rajhradice - Rousinov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:00Karlovy Vary B - Loko K. Vary -:-18:00Ostrov B - Marianske Lazne B -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
14:30Dobruska - Nachod -:-15:00Chlumec nad Cidlinou B - Solnice -:-
15:00Rychnov n. Kneznou - Jicin -:-
18:00Cerveny Kostelec - Libcany -:-
18:00Horice - Ceska Skalice -:-
18:00Police nad Metuji - Jaromer -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30Skalice u C.Lipy - Novy Bor -:-18:00Visnova - Lomnice nad Popelkou -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
17:30Pusta Polom - Moravan Oldrisov -:-17:30Vresina - Stonava -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
17:30Bohunovice - Brodek u Prerova -:-17:30Cechovice - Belotin -:-
17:30Konice - Zabreh -:-
17:30Medlov - Dolany -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00Ceska Trebova - Lanskroun -:-18:00Hermanuv Mestec - Horni Redice -:-
18:00Tremosnice - Prosetin -:-
18:00Vysoke Myto B - Lazne Bohdanec -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
11:30Holysov - Nepomuk -:-18:30Myto - Plzen-Cernice -:-
18:30Zruc - Stribro -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
18:00Poricany - Porici n. S. -:-18:00Sedlcany - Mnichovohradistsky SK -:-
18:00Sokolec - Velim -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
16:00Kadan - Litomericko -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
11:30Sapeli Polna - Chotebor -:-17:00Zirovnice - Pacov -:-
17:30Ledec nad Sazavou - Nove Mesto na Morave B -:-
17:30Nova Ves - Okrisky -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:30Borsice - Morkovice -:-17:30Napajedla - Hrachovec -:-
17:30Nevsova - Osvetimany -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
15:00Hradec Kralove K - Prague Raptors K -:-ÇİN: Super Ligi
10:30Nantong Zhiyun - Changchun Yatai -:-13:00Shanghai Shenhua - Zhejiang Professional -:-
14:00Meizhou Hakka - Cangzhou -:-
14:35Beijing Guoan - Chengdu Rongcheng -:-
14:35Wuhan Three Towns - Qingdao Hainiu -:-
15:00Shenzhen Xinpengcheng - Shanghai Port -:-
ÇİN: Jia Ligi
10:00Liaoning Tieren - Shijiazhuang Gongfu -:-10:30Shanghai Jiading Huilong - Guangxi Pingguo Haliao -:-
14:30Nanjing City - Jiangxi Lushan -:-
ÇİN: Yi Ligi
10:00Langfang Glory City - Shaanxi Union -:-10:30Shandong Taishan B - Xian Ronghai -:-
11:00Ganzhou Ruishi - Guangdong GZ-Power -:-
11:00Hubei Istar - Rizhao Yuqi -:-
14:30Nantong Haimen - Dalian Kuncheng -:-
ÇİN: Super League Women
10:00Changchun Dazhong K - Jiangsu Suning K -:-10:00Henan Songshan Longmen K - Zhejiang K -:-
10:00Shanghai RCB K - Beijing Beikong K -:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
15:00Hvidovre IF - Viborg -:-15:00Lyngby - Randers -:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00Silkeborg - FC Copenhagen -:-19:00Midtjylland - Brondby -:-
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
15:00Helsingor - Horsens -:-17:00Koge - Hillerod -:-
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
16:00Aalborg - Hobro -:-DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
15:00Brabrand - Thisted -:-DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
14:00Holstebro - Vejgaard -:-DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
14:00Koge K - Nordsjaelland K -:-DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Delfines Del Este - San Cristobal -:-01:00Universidad O&M - Atlantico -:-
23:00Atletico Pantoja - Cibao -:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
17:00Jamaika U17 - Trinidad ve Tobago U17 -:-EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30Mushuc Runa - LDU Quito -:-02:00Delfin - Barcelona SC -:-
21:00Aucas - Libertad -:-
23:30Ind. del Valle - Dep. Cuenca -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
23:45Municipal Limeno - Alianza FC -:-00:00Platense Municipal - Luis Angel Firpo -:-
00:15Dragon - Metapan -:-
00:15FAS - Aguila -:-
00:15Fuerte San Francisco - 11 Deportivo -:-
00:15Santa Tecla - Jocoro -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00Alashkert 2 - BKMA 2 -:-15:00Noah 2 - Pyunik 2 -:-
ESTONYA: Meistr ligi
14:30Flora - Levadia -:-ESTONYA: Esiliiga
12:30Paide Linnameeskond U21 - Harju JK Laagri -:-ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00Tabasalu K - Tammeka Tartu K -:-19:00Tallina Kalev K - FC Ararat K -:-
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swallows -:-16:00Nsingizini Hotspurs - Green Mamba -:-
16:00Royal Leopards - Young Buffaloes -:-
ETİYOPYA: Premier League
15:00Defence Force - Wolkite Ketema -:-18:00St. George - Hawassa -:-
FAROE ADALARI: Premier League
17:00Fuglafjordur - Skala Itrottarfelag -:-19:00HB Torshavn - B36 Torshavn -:-
FAS: Botola 2
19:00Chabab Benguerir - Difaa El Jadidi -:-19:00Marrakech - Stade Marocain -:-
19:00Raja Beni Mellal - Meknes -:-
19:00Sale - USM Oujda -:-
FİJİ: Premier League
05:00Lautoka - Tailevu Naitasiri -:-05:00Nadi - Suva -:-
05:00Nadroga - Nasinu -:-
06:00Navua - Labasa -:-
06:00Rewa - Ba -:-
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30ASI d'Abengourou - Racing d'Abidjan -:-19:00Academie de FAD - Sporting Gagnoa -:-
19:00San Pedro - Stade d'Abidjan -:-
21:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra -:-
FİLİPİNLER: PFL
10:00Kaya - Cebu FC -:-10:00United City - Don Bosco Garelli -:-
12:30Stallion - Taguig -:-
15:00Maharlika - Philippine Air Force -:-
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
16:00Gnistan - Haka -:-18:30Mariehamn - Inter Turku -:-
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
18:30Mikkeli - PK-35 -:-FİNLANDİYA: Ykkonen
16:00OLS Oulu - Jazz Pori -:-FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
14:00Ilves 2 - Inter Turku 2 -:-18:30TPV - VJS -:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
16:00GBK Kokkola - Hercules -:-16:00JBK - TP-47 -:-
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
15:00KTP K - Ilves 2 K -:-18:00HJK Akatemia K - Lahti K -:-
GAMBİYA: GFA League
19:30Falcons - Steve Biko -:-19:30Marimoo - Brikama U. -:-
GANA: Premier Lig
18:00Asante Kotoko - Legon Cities -:-18:00Bibiani Gold Stars - Bechem United -:-
18:00Bofoakwa Tano - Dreams -:-
18:00Great Olympics - Medeama -:-
18:00Heart Of Lions - Nsoatreman -:-
18:00Tamale - Samartex -:-
GANA: Division One League
18:00Ebusua Dwarfs - Pac Academy -:-18:00Elmina Sharks - Holy Stars -:-
18:00Future Stars - King Faisal -:-
18:00Hohoe United - Vision -:-
18:00Koforidua - Kotoku Royals -:-
18:00Na God - ADVSA -:-
18:00New Edubiase - Nzema Kotoko -:-
18:00Okwawu - Kings Palace -:-
18:00Skyy - Venomous Vipers -:-
18:00Soccer Intellectuals - Asekem -:-
18:00Still Believe - Susubiribi -:-
GİNE: Ligue 1
19:00Kaloum Star - Sequence -:-19:00Kamsar - Sangaredi -:-
19:00Loubha - Ashanti GB -:-
GRENADA: Premier Division
23:00ErtelendiCamerhogne - Hard Rock -:-23:00ErtelendiFontenoy - Hard Rock -:-
23:00ErtelendiHurricanes - SAB Spartans -:-
23:00ErtelendiMt. Rich - St. John's -:-
23:00ErtelendiQueens Park Rangers - Shamrock -:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
05:00Antigua - Deportivo Mixco -:-23:30Municipal - Comunicaciones -:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Baroka - Marumo Gallants -:-16:00Black Leopards - Pretoria U. -:-
16:00Casric Stars - Platinum City -:-
16:00JDR Stars - Orbit College -:-
16:00Magesi - Milford FC -:-
16:00Maritzburg Utd - Hungry Lions -:-
16:00Pretoria Callies - Venda -:-
16:00Upington City - NB La Masia -:-
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
11:00Orlando U23 - Cape Town City U23 -:-11:00Supersport U23 - Richards Bay U23 -:-
13:00TS Galaxy U23 - Mamelodi U23 -:-
GÜNEY AFRİKA: Kupası
16:00Stellenbosch - Mamelodi -:-GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20 - Final grubu
00:00Paraguay U20 K - Kolombiya U20 K -:-GÜNEY KORE: K League 1
08:00Suwon FC - Gangwon -:-10:30Gimcheon Sangmu - Incheon -:-
GÜNEY KORE: K League 2
08:00Seongnam - Suwon Bluewings -:-10:30Jeonnam - Gyeongnam -:-
GÜNEY KORE: K3 League
09:00Changwon - Mokpo -:-HIRVATİSTAN: HNL
18:00Hajduk Split - Varazdin -:-20:30Rijeka - Din. Zagreb -:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Zrinski Osjecko - Dugopolje -:-18:00Croatia Zmijavci - Bijelo Brdo -:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Düşme Grubu
17:00Medimurje Cakovec K - Agram Zagreb K -:-17:00Zadar K - Gorica K -:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Şampiyona Playoffları
13:30Dinamo Maksimir K - Osijek K -:-HOLLANDA: Eredivisie
13:15Heracles - Waalwijk -:-13:15PSV - Sparta Rotterdam -:-
15:30FC Volendam - Ajax -:-
15:30Utrecht - Vitesse -:-
17:45Alkmaar - Twente -:-
21:00Feyenoord - Zwolle -:-
HOLLANDA: Derde Divisie
15:00Gemert - FC Oss -:-15:30Meerssen - TEC -:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
04:00Olimpia - Real Espana -:-HONDURAS: Ulusal Lig - Düşme Grubu
00:00UPNFM - Vida -:-HONG KONG: Premier League
10:00North District - Lee Man Warriors -:-10:00Resources Capital - Sham Shui Po -:-
13:00Hong Kong Rangers - HK U23 -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Naft - Naft Missan -:-15:45Al Talaba - Baghdad -:-
18:00Duhok - Al-Hudod -:-
18:00Erbil - Al Minaa -:-
20:15Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh -:-
İNGİLTERE: National League - Playofflar
17:00Bromley - Solihull Moors -:-İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
15:00Liverpool U21 - Crystal Palace U21 -:-İNGİLTERE: Women’s Super League
16:00Liverpool K - Manchester Utd K -:-16:15Manchester City K - Arsenal K -:-
17:00West Ham K - Leicester K -:-
20:45Chelsea K - Bristol City K -:-
İNGİLTERE: Women's National League North
16:00Burnley K - Derby K -:-16:00Halifax K - AFC Fylde K -:-
16:00Huddersfield K - Stourbridge K -:-
16:00Liverpool Feds K - Wolverhampton K -:-
16:00Nottingham K - Stoke City LFC K -:-
16:00West Brom K - Newcastle K -:-
İNGİLTERE: Women's National League South
16:00Cardiff City Ladies K - Oxford Utd K -:-16:00Chatham K - Rugby Borough K -:-
16:00Cheltenham K - Hashtag K -:-
16:00Ipswich K - Billericay K -:-
16:00Plymouth K - Milton Keynes K -:-
16:00Portsmouth K - London Bees K -:-
İRAN: Pro Lig
18:30Gol Gohar - Shams Azar Qazvin -:-İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
15:00Rangers - Kilmarnock -:-İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
15:00Spartans K - Dundee Utd K -:-16:00Montrose K - Motherwell K -:-
18:00Hamilton K - Aberdeen K -:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
15:00Hearts K - Partick Thistle K -:-18:10Glasgow City K - Hibernian K -:-
İSPANYA: LaLiga2
15:00Eibar - Amorebieta -:-17:15Andorra - Albacete -:-
17:15Espanyol - Gijon -:-
19:30Eldense - Leganes -:-
19:30Zaragoza - Burgos CF -:-
22:00Tenerife - Ferrol -:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
13:00Rayo Majadahonda - Osasuna B -:-17:00Cornella - Ponferradina -:-
19:00Sabadell - Gimnastic -:-
20:00Arenteiro - Lugo -:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
13:00Algeciras - Baleares -:-13:00Ceuta - Antequera -:-
13:00Malaga - Merida AD -:-
13:00Melilla - San Fernando -:-
13:00UD Ibiza - Real Madrid B -:-
17:00Granada B - Cordoba -:-
19:00CF Intercity - Huelva -:-
21:00Linares - Atl. Madrid B -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Cayon - Langreo -:-13:00Coruxo - Torrelavega -:-
13:00Guijuelo - Valladolid Promesas -:-
13:00Marino de Luanco - Covadonga -:-
13:00Pontevedra - Racing Club Villalbes -:-
13:00Rayo Cantabria - Compostela -:-
13:00Real Aviles - Ourense CF -:-
13:00R. Oviedo B - Dep. Fabril -:-
19:00Zamora - Arandina -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2
13:00Arenas Club - AD San Juan -:-13:00Barakaldo - Mutilvera -:-
13:00Brea - Ath. Bilbao B -:-
13:00Calahorra - Zaragoza B -:-
13:00Gernika - Barbastro -:-
13:00Naxara - Valle Egues -:-
13:00Real Sociedad C - Izarra -:-
13:00Tudelano - Alaves B -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3
13:00Alzira - Manresa -:-13:00Andratx - Sant Andreu -:-
13:00CE Europa - Espanyol B -:-
13:00Cerdanyola - Formentera -:-
13:00Hercules - Lleida -:-
13:00La Nucia - Badalona Futur -:-
13:00Penya Indep. - Torrent -:-
13:00Terrassa - Pena Deportiva -:-
13:00Valencia B - Saguntino -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4
13:00Antoniano - Linense -:-13:00Betis B - CD Estepona -:-
13:00Cartagena B - Racing Cartagena MM -:-
13:00El Palo - Sevilla B -:-
13:00La Union - Cadiz B -:-
13:00Marbella - Aguilas FC -:-
13:00Orihuela - San Roque -:-
13:00UCAM Murcia - Velez -:-
13:00Yeclano - Ciudad Real -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5
13:00Badajoz - Llerenense -:-13:00Cacereno - Numancia -:-
13:00CF Talavera - Navalcarnero -:-
13:00Gimnastica Segoviana - Illescas -:-
13:00Guadalajara - Mensajero -:-
13:00Montijo - Atl. Paso -:-
13:00San Fernando - Getafe B -:-
13:00Union Adarve - San Sebastian Reyes -:-
13:00Ursaria - Villanovense -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
18:00Arosa SC - Atletico Arteixo -:-18:00Bergantinos - Somozas -:-
18:00Betanzos - Rapido de Bouzas -:-
18:00Estradense - Arzua -:-
18:00Polvorin - Barbadas-Bentraces -:-
18:00Pontevedra B - Alondras -:-
18:00Sarriana - Viveiro -:-
18:00Silva SD - Gran Pena -:-
18:00UD Ourense - Paiosaco -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Aviles Stadium - Lealtad -:-13:00Llanes - Lenense -:-
13:00Luarca - Gijon Industrial -:-
19:00Caudal Deportivo - Basico Urraca -:-
19:00L'Entregu - Tuilla -:-
19:30Real Titanico - Condal -:-
20:00CD Colunga - Union Club Ceares -:-
20:30Llanera - Praviano -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
19:00Atletico Mineros - Castro -:-19:00CD Colindres - Naval Reinosa -:-
19:00Escobedo - Guarnizo -:-
19:00Revilla - Bezana -:-
19:00Siete Villas - Atletico Albericia -:-
19:00Solares - UC Cartes -:-
19:00Torina - Velarde -:-
19:00Tropezon - Laredo -:-
19:00Vimenor - UD Samano -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
19:00Anaitasuna FT - Anorga -:-19:00Aurrera Ondarroa - Basconia -:-
19:00Beasain - Leioa -:-
19:00Derio - Alaves C -:-
19:00Pasaia - Urduliz -:-
19:00Portugalete - SD Deusto -:-
19:00San Ignacio - Durango -:-
19:00Touring KE - Lagun Onak -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
13:30FC L'escala - Prat -:-13:30Girona B - Rapitenca -:-
13:30Grama - Badalona -:-
13:30Montanesa - Mollerussa -:-
13:30Peralada - L'Hospitalet -:-
13:30Pobla Mafumet - Castelldefels -:-
13:30San Cristobal CP - Vilassar de Mar -:-
13:30UE Tona - Reus FCR -:-
13:30Vilafranca - Olot -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
18:00Silla CF - Roda -:-19:00Atzeneta - Patacona -:-
19:00Burriana - Jove -:-
19:00Ilicitano - Castellon B -:-
19:00Levante B - Gandia -:-
19:00Ontinyent 1931 - Acero -:-
19:00Rayo Ibense - Villarreal C -:-
19:00Torrellano - Castellonense -:-
19:00Utiel - Soneja -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
12:00AD Torrejon - Parla -:-12:00Alcorcon B - Leganes B -:-
12:00Canillas - Villanueva -:-
12:00CD Mostoles - Collado Villalba -:-
12:00Paracuellos Antamira - Trival Valderas -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Las Rozas -:-
12:00Real Madrid C - Galapagar -:-
12:00RSD Alcala - Vallecano B -:-
12:00Tres Cantos - Colonia M. -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
18:00Almazan - Colegios Diocesanos -:-18:00Laguna - Becerril -:-
18:00Leonesa B - Atl. Astorga -:-
18:30Bembibre - Mirandes B -:-
18:30Villaralbo - Santa Marta Tormes -:-
19:00Palencia CF - Palencia CA -:-
19:00Real Avila - La Virgen -:-
19:00Salamanca - Ponferradina B -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
13:00CD Torreperogil - Ejido -:-13:00Huetor Tajar - Arenas Armilla -:-
13:00Huetor Vega - Rincon -:-
13:00Jaen - Torremolinos -:-
13:00Malaga City - Torredonjimeno -:-
13:00Mancha - Almeria B -:-
13:00Motril - Maracena -:-
13:00Torre del Mar - Malaga B -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Cabecense - Ayamonte -:-13:00Cartaya - Coria C.F. -:-
13:00CD Utrera - Xerez D.F.C. -:-
13:00Ceuta B - Ciudad de Lucena -:-
13:00Conil - La Palma -:-
13:00Cordoba B - Atletico Espeleno -:-
13:00Pozoblanco - Bollullos -:-
13:00Puente Genil - Sevilla C -:-
13:00Xerez CD - CD Gerena -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Poblense - Manacor -:-13:00Portmany - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:30Binissalem - Llosetense -:-
18:00Arenal - Alcudia -:-
18:30Constancia - Santanyi -:-
19:00Inter Manacor - Platges de Calvia -:-
19:30Collerense - Soller -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
13:00CD Buzanada - Las Palmas B -:-13:00CD Marino - Panaderia -:-
13:00Gran Tarajal - Atl. Victoria -:-
13:00Herbania - Villa Santa Brigida -:-
13:00San Bartolome - La Cuadra -:-
13:00Santa Ursula - Arucas -:-
13:00Tamaraceite - Lanzarote -:-
13:00Teror - Ibarra -:-
13:00Yaiza - Tenerife B -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
13:00EG El Palmar CF - Caravaca -:-13:00Plus Ultra - Real Murcia B -:-
13:00Pulpileno - CAP Ciudad de Murcia -:-
18:00Ciudad Cieza - Lorca Deportiva -:-
20:00Bullense - CD Algar -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
13:00Arroyo - Pueblonuevo -:-13:00CD Coria - Villafranca -:-
13:00Olivenza - Moralo -:-
13:30CD Calamonte - Azuaga -:-
14:00Don Alvaro - RCP Valverdeno -:-
18:00Trujillo - Fuente de Cantos -:-
19:00Jaraiz - Don Benito -:-
19:00Jerez CF - Castuera -:-
20:00Montehermoso - Diocesano -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
19:00Beti Onak - Cirbonero -:-19:00Burlades - Cortes -:-
19:00Ezcabarte - Beti Kozkor -:-
19:00Huarte - CD Ardoi -:-
19:00Oberena - Bidezarra -:-
19:00Pamplona - CD Cantolagua -:-
19:00Txantrea - Pena -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
18:00Oyonesa - Racing Rioja -:-18:00UD Logrones B - Varea -:-
18:30Arnedo - Alfaro -:-
18:30Berceo - Pena Balsamaiso -:-
18:30Comillas - Vianes -:-
18:30River Ebro - Calahorra B -:-
19:00Casalarreina - Tedeon -:-
19:00CCD Alberite - Haro Deportivo -:-
19:30Anguiano - CDFC Calzada -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
18:30Belchite 97 - Fraga -:-18:30Binefar - Fuentes -:-
18:30Borja - Atletico Monzon -:-
18:30Calamocha - Almudevar -:-
18:30Carinena - CF Illueca -:-
18:30Caspe - Ebro -:-
18:30Cuarte - Utrillas -:-
18:30Ejea - Huesca B -:-
18:30Epila - Tamarite -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Albacete B - Torrijos -:-13:00Cazalegas - Villarrubia -:-
13:00Conquense - Azuqueca -:-
19:00Huracan de Balazote - Quintanar del Rey -:-
19:00La Solana - Villacanas -:-
19:00San Clemente - Tomelloso -:-
19:00Toledo - Villarrobledo -:-
20:00Puertollano C.F. - Socuellamos -:-
İSPANYA: Liga F Women
13:00Levante K - Real Sociedad K -:-17:00Huelva K - Las Planas K -:-
19:00Betis K - Sevilla K -:-
21:30Madrid C. K - Real Madrid K -:-
İSPANYA: Primera Federacion Women - Terfi Playofflar
13:00SE AEM K - Espanyol K -:-20:00Alhama K - CA Osasuna K -:-
İSVEÇ: Allsvenskan
15:00Elfsborg - Malmo FF -:-15:00Västerås SK - Djurgarden -:-
17:30AIK Stockholm - Norrkoping -:-
17:30Hammarby - Värnamo -:-
İSVEÇ: Superettan
16:00Östersund - Örebro -:-İSVEÇ: 1. Lig - Norra
19:00Assyriska FF - Stockholm Internazionale -:-İSVEÇ: 1. Lig - Södra
17:00Ariana - Lunds -:-İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
15:00Gauthiod - Saffle SK -:-15:00Lidkoping - Kongahalla -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
14:00IK Franke - Viggbyholms -:-İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
16:00IFK Trelleborg - IFK Berga -:-İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
16:00Huddinge - Sleipner -:-İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
14:00Lindome - Hittarp -:-17:00Bergdalens IK - Qviding -:-
17:00Jonsereds - Astrio -:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
16:00Hacken K - IF Brommapojkarna K -:-16:00Linköping K - Rosengard K -:-
16:00Örebro K - Vittsjo K -:-
16:00Pitea K - Kristianstad K -:-
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
14:00Uppsala K - Umeå IK K -:-16:00Alingsas K - Lidkoping K -:-
16:00Mallbacken K - Bollstanas K -:-
17:00Kalmar K - Jitex K -:-
17:00Sunnanå K - Sundsvall K -:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
15:15Basel - Luzern -:-17:30Yverdon - Lausanne -:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
17:30Zurich - Young Boys -:-İSVİÇRE: Promotion League
15:00St. Gallen II - Bulle -:-İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
15:30Pully - Portalban -:-İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
16:00Langenthal - Black Stars -:-İTALYA: Serie B
16:00Brescia - Lecco -:-16:00Cittadella - Bari -:-
16:00Cosenza - Spezia -:-
16:00Modena - Como -:-
16:00Palermo - Ascoli -:-
16:00Parma - Cremonese -:-
16:00Pisa - Sudtirol -:-
16:00Sampdoria - Reggiana -:-
16:00Ternana - Catanzaro -:-
16:00Venezia - FeralpiSalo -:-
İTALYA: Serie D - Group A
16:00Alcione Milano - Vado -:-16:00Borgosesia - Chieri -:-
16:00Bra - Asti -:-
16:00Chisola - Fezzanese -:-
16:00Derthona FbC - Ligorna -:-
16:00Gozzano - Citta di Varese -:-
16:00Lavagnese - Albenga -:-
16:00Pinerolo - Alba -:-
16:00Vogherese - Ticino -:-
17:00PDHA - Sanremese -:-
İTALYA: Serie D - Group B
16:00Arconatese - Clivense -:-16:00Caravaggio - Desenzano -:-
16:00Castellanzese - Brusaporto -:-
16:00Ciserano-Bergamo - Legnano -:-
16:00Folgore Caratese - Club Milano -:-
16:00Real Calepina - Ponte San Pietro -:-
16:00Tritium - Pro Palazzolo -:-
16:00USD Casatese - Crema -:-
16:00Varesina - Piacenza -:-
16:00Villa Valle - Caldiero Terme -:-
İTALYA: Serie D - Group C
16:00Adriese - Castegnato -:-16:00Bolzano - Campodarsego -:-
16:00Breno - Chions -:-
16:00Cjarlins Muzane - Luparense -:-
16:00Este - Bassano -:-
16:00Mestre - Dolomiti Bellunesi -:-
16:00Portogruaro - Mori -:-
16:00Treviso - Montecchio Maggiore -:-
16:00Union Clodiense - Montebelluna -:-
İTALYA: Serie D - Group D
16:00AC Carpi - Certaldo -:-16:00Aglianese Calcio - Forli -:-
16:00Corticella - Prato -:-
16:00Mezzolara - SCD Progresso -:-
16:00Ravenna - Imolese -:-
16:00Sammaurese - Sangiuliano City -:-
16:00Sant'Angelo - Fanfulla -:-
16:00Victor San Marino - San Donnino -:-
İTALYA: Serie D - Group E
16:00Ghivizzano Borgo - Follonica Gavorrano -:-16:00Mobilieri Ponsacco - SC Cenaia -:-
16:00Montevarchi - Grosseto -:-
16:00Orvietana - Livorno -:-
16:00Pianese - Tau -:-
16:00Poggibonsi - Figline -:-
16:00Real Forte Querceta - Seravezza Pozzi -:-
16:00San Donato - Vivi Altotevere -:-
16:00Trestina - Sangiovannese -:-
İTALYA: Serie D - Group F
16:00Atletico Ascoli - United Riccione -:-16:00Campobasso - Termoli -:-
16:00Fano - Real Monterotondo -:-
16:00L Aquila - S. N. Notaresco -:-
16:00Matese - Chieti -:-
16:00Roma City - Vastogirardi -:-
16:00Sora - Avezzano -:-
16:00Tivoli Calcio - Fossombrone -:-
16:00Vigor Senigallia - Sambenedettese -:-
İTALYA: Serie D - Group G
16:00Boreale - Cynthialbalonga -:-16:00Budoni - Anzio Calcio 1924 -:-
16:00Gladiator - Trastevere Calcio -:-
16:00Nocerina - Ischia -:-
16:00Nuova Florida - Romana -:-
16:00Ostia Mare - Atletico Uri -:-
16:00Sarrabus Ogliastra - Cassino -:-
18:00Cavese - San Marzano -:-
İTALYA: Serie D - Group H
16:00Altamura - Matera -:-16:00Angri - Barletta -:-
16:00Casarano - Bitonto -:-
16:00Citta di Fasano - Paganese -:-
16:00Fidelis Andria - Gelbison -:-
16:00Gravina - Manfredonia -:-
16:00Martina Calcio - Gallipoli -:-
16:00Palmese 1914 - Rotonda -:-
16:00Santa Maria Cilento - A.C.D. Nardo -:-
İTALYA: Serie D - Group I
16:00Akragas - Portici 1906 -:-16:00Canicatti - San Luca -:-
16:00Castrovillari - Gioiese -:-
16:00Real Casalnuovo - Siracusa -:-
16:00Sancataldese - AS Acireale -:-
16:00Trapani - S. Agata -:-
16:00Vibonese - Licata -:-
17:00Igea Virtus - Reggio Calabria -:-
İTALYA: Super Cup (Serie C)
18:30Mantova - Cesena -:-İTALYA: Primavera 1
12:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 -:-16:00Bologna U19 - Atalanta U19 -:-
16:00Genoa U19 - Juventus U19 -:-
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
13:30Sampdoria K - Napoli K -:-16:00AC Milan K - Como K -:-
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
13:30AS Roma K - Inter K -:-İTALYA: Serie B Women
12:00Tavagnacco K - Arezzo K -:-16:00Bologna K - Brescia K -:-
16:00Cesena K - Freedom K -:-
16:00Chievo Verona K - RES Roma K -:-
16:00Genoa K - Ravenna K -:-
16:00Lazio K - Ternana K -:-
16:00San Marino Academy K - Verona K -:-
İZLANDA: Besta deild karla
19:00Akureyri - KR Reykjavik -:-20:00Stjarnan - Akranes -:-
22:15Fram - Fylkir -:-
22:15Kopavogur - Vikingur Reykjavik -:-
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00Orca Kamogawa K - Ehime K -:-07:00Shizuoka Bonita K - Gunma K -:-
KANADA: Canadian Premier League
02:00Pacific FC - York Utd -:-21:00Atl. Ottawa - Valour -:-
KARADAĞ: Druga Liga
17:30Grbalj - Igalo -:-17:30Internacional - Lovcen -:-
17:30Otrant - Kom Podgorica -:-
18:00Berane - Bokelj -:-
19:00FK Podgorica - Iskra -:-
KATAR: QSL - Düşme Grubu
19:00Al Markhiya - Al-Shahaniya -:-KAZAKİSTAN: Premier Lig
17:00Shakhter K. - Kaisar -:-KENYA: Premier League
12:00Nairobi City - Ulinzi Stars -:-13:00Kakamega Homeboyz - Police FC -:-
15:00Leopards - Bandari -:-
15:00Posta Rangers - Talanta FC -:-
KENYA: Super League
13:00Darajani Gogo - Silibwet -:-13:00Luanda Villa - Mara Sugar -:-
15:00Kajiado - Mombasa Elite -:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:00Abdish-Ata - Neftchi Kochkor-Ata -:-KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü
01:00Pereira - Bucaramanga -:-03:15Junior - Millonarios -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Bogota - Barranquilla -:-23:00Real Cartagena - Orsomarso -:-
23:00Real Cundinamarca - Leones -:-
23:00U. Magdalena - Tigres -:-
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30Dep. Cali K - La Equidad K -:-23:30Pasto K - Real Santander K -:-
01:00Junior K - America de Cali K -:-
00:00Alianza K - Atl. Nacional K -:-
00:00Deportivo Pereira K - Cucuta K -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Diables Noirs - Cheminots -:-18:00Vegas - V. Club Mokanda -:-
20:00Etoile du Congo - Otoho d'Oyo -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
17:00AC Rangers - Renaissance -:-KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00Dauphins Noirs - Don Bosco -:-16:30St Eloi Lupopo - Maniema -:-
KOSOVA: Superliga
16:00Drita - Fushe Kosova -:-16:00FC Ballkani - Dukagjini -:-
16:00KF Llapi - Feronikeli -:-
16:00Liria - Prishtina -:-
16:00Malisheva - Gjilani -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
04:00Sporting San Jose - Alajuelense -:-04:00Zeledon - Herediano -:-
20:00Cartagines - AD Santos -:-
00:00Puntarenas FC - Saprissa -:-
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
20:15ADR Jicaral - CS Uruguay -:-KUVEYT: Premier Lig - Düşme Grubu
17:35Khaitan - Al Shabab -:-20:15Kazma SC - Al Jahra -:-
KUZEY İRLANDA: Premiership Women
17:00Derry City K - Lisburn Rangers K -:-17:00Larne K - Lisburn Ladies K -:-
18:00Glentoran K - Crusaders K -:-
19:00Mid-Ulster K - Cliftonville K -:-
LESOTHO: Premier League
16:00Bantu - Lioli -:-16:00Defence Force - Lifofane -:-
16:00Linare - Lijabatho -:-
16:00Naughty Boys - LCS -:-
LETONYA: Virsliga
14:00Valmiera - RFS -:-16:00Auda - Riga FC -:-
LETONYA: 1. Liga
16:00JFK Ventspils - FK Smiltene -:-17:00Tukums 2000 2 - Marupe -:-
LETONYA: Kupası
19:30Union - Beitar/Riga Mariners -:-LETONYA: 1. Liga Women
19:00Metta K - Iecava K -:-LİTVANYA: I Lyga
14:00Siauliai 2 - Hegelmann Litauen 2 -:-LİTVANYA: Kupası
14:00Sirijus - Dziugas Telsiai -:-15:00FK Dembava - Babrungas -:-
18:00AFK Vilnius - Klaipedos FM -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli -:-LÜKSEMBURG: BGL Ligue
17:00Differdange - Victoria Rosport -:-17:00Dudelange - Union Titus Petange -:-
17:00Jeunesse Esch - Hesperange -:-
17:00Kaerjeng - Wiltz -:-
17:00Marisca Mersch - Schifflange -:-
17:00Mondercange - Fola -:-
17:00Mondorf - Niedercorn -:-
17:00UNA Strassen - Racing Luxembourg -:-
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
17:00Kecskemeti - Paks -:-19:30Ferencvaros - Debrecen -:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
18:00Budafoki - Szeged -:-18:00Győr - Pecsi -:-
18:00Haladas - Kazincbarcika -:-
18:00Kozarmisleny - BVSC-Zuglo -:-
18:00Nyiregyhaza - Gyirmot -:-
18:00Siofok - Csakvari -:-
18:00Soroksar - Mosonmagyarovari TE -:-
18:00Tiszakecske - Ajka -:-
MACARİSTAN: NB III - Northeast
12:00Debrecen II - Kisvarda II -:-18:00Eger SE - Debreceni EAC -:-
18:00Gyongyosi - DVTK II -:-
18:00Karcagi - Ujpest II -:-
18:00Putnok VSE - Tiszafuredi -:-
18:00SBTC - Hatvan -:-
18:00Senyo Carnifex - Cigand SE -:-
18:00Tiszaujvaros - REAC -:-
MACARİSTAN: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - Haladas Zanati -:-12:00Puskas Academy II - Győr II -:-
18:00Balatonfuredi - Zalaegerszegi II -:-
18:00Bicskei - Komaromi VSE -:-
18:00Csornai - VLS Veszprem -:-
18:00Dorogi - SC Sopron -:-
18:00III. Keruleti TVE - Budaorsi -:-
18:00Tatabanya - Kelen -:-
MACARİSTAN: NB III - Southeast
12:00Szeged II - ESMTK Budapest -:-18:00Cegledi - Martfui -:-
18:00Hodmezovasarhely FC - Honved II -:-
18:00Korosladany MSK - Elore -:-
18:00Monori - Kecskemeti II -:-
18:00Penzugyor - Fuzesgyarmati SK -:-
18:00Szolnoki - Bekescsaba -:-
MACARİSTAN: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - Mohacsi -:-18:00Dunafoldvar - Szekszardi -:-
18:00Erdi - Ivancsa -:-
18:00Gardony Varosi - Ferencvaros II -:-
18:00Kaposvar - Dunaujvaros PASE -:-
18:00Nagykanizsa - Paks II -:-
18:00PTE-PEAC - Majosi -:-
18:00Szentlorinc - MTK II -:-
MACARİSTAN: NB I Women
16:00Puskas Academy K - Győr K -:-19:00Budaorsi K - Astra Hungary K -:-
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
13:00Chao Pak Kei - Lun Lok -:-15:00Benfica - Hang Sai -:-
MALAVİ: Super League
15:30Civo Utd - FOMO -:-15:30Dedza Dynamos - MAFCO -:-
15:30Kamuzu Barracks - Bangwe All Stars -:-
15:30Karonga United - Creck Sporting -:-
MALİ: Premiere Division
19:30Bakaridjan - Djoliba -:-19:30Black Stars - USFAS Bamako -:-
21:30Binga - Real Bamako -:-
MALTA: Challenge League - Ek maç
16:00St. Andrews - Luqa -:-MAURİTİUS: Super League
14:00Chebel Citizens - AS Vacoas -:-14:00Petite Riviere - Savanne -:-
17:00Cercle De Joachim - Riviere Du Rempart -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
03:00Alacranes - Tritones Vallarta -:-03:00Gavilanes de Matamoros - Orgullo Reynosa -:-
03:00Tecos FC - UA Zacatecas -:-
04:00Irapuato - Aguacateros de Periban -:-
04:00Tampico Madero - Inter Playa Del Carmen -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
01:00Uruapan - Artesanos Metepec -:-03:00Ayense - Santiago -:-
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
18:00Necaxa U23 - Juarez U23 -:-MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
02:00Pachuca K - Tigres K -:-03:00Monterrey K - Guadalajara K -:-
04:06Santos Laguna K - Mazatlan FC K -:-
06:10Juarez K - Club America K -:-
MISIR: Premier Lig
19:00National Bank Egypt - Enppi -:-19:00Smouha - Zamalek -:-
MISIR: League Cup - Playofflar
17:00ErtelendiEl Gaish - Ceramica Cleopatra -:-MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Bavarians - Khoromkhon -:-14:15Deren - Tuv Azarganuud -:-
MORİTANYA: Ligue 1
19:15SNIM - Pompiers -:-20:00ASAC Concorde - Kaedi -:-
22:50Ksar - Garde Nationale -:-
MOZAMBİK: Mocambola
15:45Baia de Pemba - Ferroviario Maputo -:-16:00Ferroviario Beira - ENH Vilankulo -:-
16:00Ferroviario Lichinga - Nacala -:-
16:00Ferroviario Nampula - Black Bulls -:-
NİJER: Super Ligue
18:15ASGNN - Nigelec -:-NİJERYA: NPFL
17:00Remo Stars - Rivers United -:-NİJERYA: NNL
17:00Crown - Inter Lagos -:-17:00Madiba - Edel -:-
17:00Osun - Tradesafe -:-
17:00Rovers FC - 1472 FC -:-
17:00Solution - Warri Wolves -:-
17:00Vandrezzer - Stormers -:-
NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar
00:00Jalapa - Diriangen -:-04:00Ocotal - Esteli -:-
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
02:00Ferretti U20 - Managua FC U20 -:-NORVEÇ: Eliteserien
18:00Bodo/Glimt - Strömsgodset -:-18:00Haugesund - KFUM Oslo -:-
18:00Kristiansund - HamKam -:-
18:00Odd - Fredrikstad -:-
18:00Sandefjord - Molde -:-
18:00Sarpsborg 08 - Lilleström -:-
20:15Viking - Tromsø -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
15:00Brattvag - Arendal -:-16:00Jerv - Brann 2 -:-
16:30Eik-Tonsberg - Sotra -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00Alta - Strømmen -:-17:00SK Gjovik-Lyn - Vålerenga 2 -:-
18:00Strindheim - Junkeren -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
16:00Åsane 2 - Ardal -:-NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Fram - Start 2 -:-NORVEÇ: Division 3 - Group 3
14:00Baerum Sportsklubb - Frigg -:-15:00Mjondalen 2 - Flint -:-
15:00Skeid 2 - Askollen -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
14:00Stabaek 2 - Rana FK -:-17:00Rosenborg 2 - Verdal -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
16:00Hødd 2 - Traeff -:-16:30Aalesund 2 - Ready -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
14:00Skjervoy - Kongsvinger 2 -:-15:00Sprint-Jeloy - Mjolner -:-
15:30Honefoss - Bodo/Glimt 2 -:-
17:00Harstad - Fredrikstad 2 -:-
18:45Ulfstind - Innstrandens -:-
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
15:30Brann K - Rosenborg K -:-NORVEÇ: Division 1 Women
14:00Kil/Hemne K - Bodo/Glimt K -:-14:00Tromsø K - Avaldsnes K -:-
ÖZBEKİSTAN: Super League
16:00Navbahor Namangan - Lok. Tashkent -:-16:30Bunyodkor - Termez Surkhon -:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
02:30Tacuary - Sportivo Trinidense -:-00:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Colegiales - 12 de Junio -:-17:00Independiente F.B.C. - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:30Carlos Mannucci - Deportivo Garcilaso -:-23:30Comerciantes Unidos - Union Comercio -:-
19:00Sporting Cristal - Alianza Atl. -:-
23:00Melgar - Sport Boys -:-
PERU: Liga 2
23:00ErtelendiCarlos Stein - ADA Jaen -:-23:00ErtelendiComerciantes - U. San Martin -:-
23:00ErtelendiDep. Municipal - Santos -:-
23:00ErtelendiDeportivo Coopsol - Binacional -:-
23:00ErtelendiMoquegua - Ayacucho -:-
23:00ErtelendiPirata - Alianza Huanuco -:-
19:00Ayacucho - AD Cantolao -:-
23:00Binacional - Moquegua -:-
PERU: Liga Women
18:30Biavo K - Ayacucho K -:-21:00UNSAAC K - Carlos Mannucci K -:-
23:30A. Lima K - Sporting Cristal K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
13:30Warta Poznan - Widzew Lodz -:-16:00Korona - Piast -:-
18:30Legia - Radomiak Radom -:-
POLONYA: Division 1
13:40Termalica B-B. - Polonia W. -:-16:00Plock - Motor Lublin -:-
19:00Pruszkow - Chrobry Glogow -:-
POLONYA: Division 2
17:00Zaglebie II - Pogon Siedlce -:-POLONYA: III Liga - Group III
13:00Slask II - Polkowice -:-15:00Bielsko-Biala - Starowice Dolne -:-
POLONYA: III Liga - Group IV
18:00Siarka Tarnobrzeg - Orleta Radzyn -:-POLONYA: Central Youth League
13:00Sandecja U19 - Rakow Czestochowa U19 -:-POLONYA: Ekstraliga Women
12:45Pogon Szczecin K - UKS SMS Lodz K -:-13:00Slask K - Gdansk K -:-
14:00Stomilanki Olsztyn K - Tczew K -:-
16:00Czarni Sosnowiec K - Rekord Bielsko-Biala K -:-
18:00Katowice K - UJ Krakow K -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30Farense - Estoril -:-20:00Arouca - Estrela -:-
20:00Braga - Casa Pia -:-
22:30Famalicao - Benfica -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00Penafiel - Maritimo -:-16:00Nacional - FC Porto B -:-
17:30Vilaverdense - Torreense -:-
20:00Benfica B - Ferreira -:-
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
13:30Covilha - Alverca -:-PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
19:00Limianos - Pevidem -:-19:00Santarem - Moncarapachense -:-
19:00Setubal - SC Lusitania -:-
19:00S. Joao Ver - Amarante -:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00FC Porto U19 - Famalicao U19 -:-18:00Farense U19 - Benfica U19 -:-
PORTEKİZ: Liga BPI Women
13:00Valadares Gaia K - Benfica K -:-13:00Vilaverdense K - Maritimo K -:-
17:00Ouriense K - Sporting K -:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
15:30Petrolul - Otelul -:-ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:30CFR Cluj - Rapid Bucuresti -:-RUANDA: Premier League
16:00Mukura Victory Sports - Gasogi United -:-16:00Rayon Sport - AS Kigali -:-
RUSYA: Premier Ligi
16:30Din. Moskova - Sochi -:-19:00Pari NN - Sp. Moscow -:-
RUSYA: FNL
14:00Tyumen - Akron Togliatti -:-18:00Kuban - Leningradets -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
12:00FK Novosibirsk - Veles Moscow -:-12:00Ufa - Rodina Moscow 2 -:-
15:00Krasnodar 2 - M. Lipetsk -:-
17:30FK Chayka - Murom -:-
18:00R. Volgograd - Chelyabinsk -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
12:00Sp. Moscow 2 - Chertanovo M. -:-14:00Saturn Ramenskoye - Din. Moscow 2 -:-
14:00Zenit 2 - Dynamo Petersburg -:-
15:00Dynamo Vologda - Irkutsk -:-
15:00Rodina Moscow U21 - Yenisey 2 -:-
16:00Luki-Energiya - Znamya Truda -:-
16:30Baltika 2 - Tver -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
05:00Sakhalin - Ryazan -:-13:00Khimki 2 - FK Strogino Moscow -:-
14:00Arsenal Tula 2 - Salyut-Belgorod -:-
14:00Kompozit - Kvant -:-
14:00Penza - Oryol -:-
15:00Kolomna - Kosmos -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
17:00Kazan 2 - Sokol Kazan -:-RUSYA: Supreme Division Women
16:00Kazan K - CSKA Moscow K -:-SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:006 de Setembro - Alianca Nacional -:-18:00Agrosport - Inter Bom-Bom -:-
SENEGAL: Ligue 1
20:00Casa - Pikine -:-20:00Guediawaye - Generation F. -:-
20:00Jaraaf - Teungueth -:-
20:00Sonacos - Mbour -:-
20:00US Goree - Jamono Fatick -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBhantal - Kallon -:-19:15ErtelendiDiamond Stars - East End Lions -:-
19:15Kahunla - Diamond Stars -:-
19:15ErtelendiSLIFA - Kahunla -:-
19:30Kallon - Mighty Blackpool -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
18:30Podbrezova - Dun. Streda -:-SLOVAKYA: 2.Lig
11:30Samorin - S. Bratislava B -:-SLOVAKYA: 3. Liga - East
12:00Slavia TU Kosice - Lipany -:-18:001.FK Svidnik - Oravske Vesele -:-
18:00Filakovo - Lubovna -:-
18:00Stropkov - Snina -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
11:30Raca - Malacky -:-18:00Podkonice - Sered -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00Nova Dedinka - D. Luzna -:-18:00Rovinka - Ivanka pri Dunaji -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
17:30Lip. Stiavnica - Besenova -:-17:30Sokol Zubrohlava - K. Nove Mesto -:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
17:30Lok. Kosice - FK Cana -:-17:30Medzev - Sokol Lubotice -:-
17:30Mladost Kalsa - Sabinov -:-
17:30Raslavice - Pavlovce n. Uhom -:-
17:30Velky Saris - Gerlachov -:-
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:30Crystal - Trebatice -:-17:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Hurbanovo -:-
17:30Gbely - Pata -:-
17:30Stankovce - Levice -:-
17:30Z. Moravce-Vrable B - Gabcikovo -:-
SLOVENYA: Prva Liga
16:00Radomlje - Rogaska -:-18:30O. Ljubljana - Mura -:-
SLOVENYA: 2.SNL
18:00Beltinci - Ilirija -:-18:00Primorje - Fuzinar -:-
18:00Tolmin - NK Bistrica -:-
SLOVENYA: 3. SNL - East
18:00Smartno - Drava -:-SLOVENYA: 3. SNL - West
18:30Brda - Fama Vipava -:-18:30Skofja Loka - Ljubljana Svoboda -:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Düşme Grubu
18:00Primorje K - Krim K -:-19:00Cerklje K - Drava K -:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
18:00Radomlje K - Mura K -:-18:00ZNK Ljubljana K - Olimpija K -:-
SOMALİ: National league
15:30Kigs - Mogadishu City -:-ŞİLİ: Primera División
03:00U. Espanola - U. Catolica -:-19:30U. Calera - Nublense -:-
22:00U. De Chile - Deportes Iquique -:-
00:30Cobreloa - Everton -:-
ŞİLİ: Primer B
00:30U. De Concepcion - San Felipe -:-03:00San Luis - Recoleta -:-
19:30Antofagasta - Limache -:-
00:30Rangers - Curico Unido -:-
ŞİLİ: Segunda Division
00:30ErtelendiLautaro - D. Puerto Montt -:-03:00Provincial Ovalle - Concon National -:-
22:00Deportes Rengo - Melipilla -:-
00:30Trasandino - Dep. Concepcion -:-
ŞİLİ: Primera Division Women
23:00Colo Colo K - U. Catolica K -:-18:00A. Italiano K - U. De Concepcion K -:-
18:00Cobresal K - Palestino K -:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
14:30Ravshan - Istaravshan -:-15:00Barkchi Hisor - Khujand -:-
18:00CSKA Pomir Dushanbe - Vakhsh -:-
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00Mashujaa - Young Africans -:-TAYLAND: Thai League 1
13:30Khonkaen Utd. - Bangkok Utd -:-14:00Port MTI FC - Chonburi -:-
15:00Prachuap - Lamphun Warrior -:-
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
14:00Ayutthaya Utd - Rayong FC -:-TAYVAN: Premier League
10:30Hang Yuen - Taichung -:-10:30Ming Chuan University - Taiwan Steel -:-
13:30Taipower - Taipei Vikings -:-
13:30Taiwan Shihu - AC Taipei -:-
TOGO: Championnat National
17:00ErtelendiBinah - Barracuda -:-17:00ErtelendiDoumbe - Semassi -:-
17:00ErtelendiDynamic Togol. - Tambo -:-
17:00ErtelendiEntente II - ASC Kara -:-
17:00ErtelendiEspoir - Kara -:-
17:00ErtelendiGomido - Gbikinti Bassar -:-
17:00ErtelendiOTR - Gbohloe-Su -:-
17:00ErtelendiUnisport - Kakadl -:-
18:30Entente II - Unisport -:-
18:30Kara - ASC Kara -:-
18:30OTR - Doumbe -:-
18:30Semassi - Espoir -:-
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00Gafsa - Marsa -:-TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00Stade Tunisien - Esperance Tunis -:-19:30Club Africain - CS Sfaxien -:-
TUNUS: Ligue 2
17:00Ariana - Oued Ellil -:-17:00Espoir Rogba - ES Djerba -:-
17:00Hamam-Sousse - Korba -:-
17:00Jendouba Sport - Sporting Ben Arous -:-
17:00Kalaa - Msaken -:-
17:00Tabarka - Kairouanaise -:-
TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi
14:00Adana İdmanyurduspor K - Fenerbahçe K -:-14:00Amed SK K - Karadeniz Ereğli Bld. K -:-
14:00Ataşehir Bld. K - Hakkarigücü K -:-
14:00Beşiktaş K - 1207 Antalyaspor K -:-
14:00Beylerbeyi K - Karagümrük K -:-
14:00Fatih Vatan Spor K - Gaziantep K -:-
14:00Galatasaray K - ALG Spor K -:-
14:00Trabzonspor K - Fomget GSK K -:-
UGANDA: Premier League
16:00Express - Busoga -:-UGANDA: Big League
16:00Booma - Kiyinda Boys -:-16:00Calvary - Blacks Power -:-
16:00Jinja North - Young Elephant -:-
16:00Kaaro Karungi - Kigezi HomeBoyz -:-
16:00Lugazi - Kataka -:-
16:00Police - Kyetume -:-
UGANDA: Uganda Cup
15:00Pajule Lions - Airtel Kitara -:-UKRAYNA: Premier League
13:00Zhytomyr - Zorya -:-15:30Dyn. Kyiv - Kolos Kovalivka -:-
18:00Shakhtar - Ch. Odessa -:-
UMMAN: Professional League
16:50Oman Club - Dhofar -:-17:05Al Nahda - Al-Rustaq -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:00River Plate - Cerro Largo -:-21:00Fenix - Defensor Sp. -:-
23:30Maldonado - Cerro CA -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia - Playofflar
00:00Montevideo City - Juventud -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
00:00La Guaira - Metropolitanos -:-02:30Inter de Barinas - Universidad Central -:-
00:00Portuguesa - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - Aragua -:-00:00Maritimo - Miranda -:-
22:30Academia Anzoategui - Dynamo Puerto -:-
22:30Frontera - Urena -:-
23:00Heroes de Falcon - Academia Rey -:-
23:00Trujillanos - El Vigia -:-
VİETNAM: V.Ligi 1
15:15Viettel - Gia Lai -:-VİETNAM: V.League 2
12:00Hue - Dong Nai -:-12:00TTBD Phu Dong - Da Nang -:-
13:00Hoa Binh - Phu Tho -:-
14:00Ba Ria Vung Tau - PVF-CAND -:-
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00ACA - Rosariense -:-20:00Morabeza - Varandinha -:-
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Highlanders -:-16:00CAPS Utd - Hwange -:-
16:00Chegutu Pirates - Simba Bhora -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.