Basketbol » Yarın » Hepsi
ABD: NBA - Playofflar
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:-20:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic -:-
FRANSA: LNB
17:30Monaco - Cholet -:-20:00Le Mans - Limoges -:-
20:05Lyon-Villeurbanne - Le Portel -:-
İSPANYA: ACB
13:30Real Madrid - Granada -:-13:30Zaragoza - Manresa -:-
18:00Barcelona - Gran Canaria -:-
18:00Baskonia - Basquet Girona -:-
18:00Breogan - Tenerife -:-
19:30Unicaja - Murcia -:-
İTALYA: Lega A
19:15Basket Napoli - Scafati -:-19:15Brescia - Brindisi -:-
19:15Cremona - Milano -:-
19:15Pistoia - Varese -:-
19:15Sassari - Reggiana -:-
19:15Treviso - Tortona -:-
19:15Venezia - Pesaro -:-
19:15Virtus Bologna - Trento -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
13:00Merkezefendi - Bahçeşehir Kol. -:-19:30Türk Telekom - Darüşşafaka -:-
TÜRKİYE: TBL - Playofflar
16:00Gaziantep - Çayırova -:-AFRİKA: BAL
17:30A.P.R. - Rivers Hoopers -:-20:30Douanes - Monastir -:-
ALMANYA: BBL
16:30Braunschweig - Rostock -:-16:30Syntainics MBC - Ludwigsburg -:-
16:30Vechta - Gottingen -:-
18:00Bayern - Alba Berlin -:-
19:30Bonn - Wurzburg -:-
ALMANYA: Pro A - Playofflar
17:30Jena - Frankfurt -:-18:00Kirchheim - Phoenix Hagen -:-
19:00PS Karlsruhe - Giessen -:-
19:30Munster - Trier -:-
ALMANYA: Pro B - Playofflar
18:00OrangeAcademy - Schwelm -:-ARJANTİN: Liga A
02:00Gimnasia - Riachuelo -:-03:00Platense - Regatas -:-
AVUSTRALYA: NBL1 East
06:00Hills Hornets - Canberra -:-07:00BA CoE - Norths Bears -:-
08:30Sutherland - Manly W. -:-
AVUSTRALYA: NBL1 East Women
04:00Hills Hornets K - Canberra K -:-05:00BA CoE K - Norths Bears K -:-
06:30Sutherland K - Manly W. K -:-
AVUSTRALYA: NBL1 North
07:00South West Metro Pirates - Rockhampton Rockets -:-08:00Southern District - Brisbane Capitals -:-
AVUSTRALYA: NBL1 North Women
05:00South West Metro Pirates K - Rockhampton K -:-06:00Southern District Spartans K - Brisbane Capitals K -:-
AVUSTRALYA: NBL1 South
07:00Kilsyth - Geelong -:-08:30Bendigo Braves - Mt Gambier -:-
AVUSTRALYA: NBL1 South Women
05:00Kilsyth K - Geelong K -:-06:30Bendigo Braves K - Mt. Gambier K -:-
AVUSTRALYA: NBL1 Central
08:45Sturt Sabres - Eastern Mavericks -:-AVUSTRALYA: NBL1 Central Women
07:00Sturt Sabres K - Eastern Mavericks K -:-AVUSTRALYA: NBL1 West
07:00Kalamunda Eastern Suns - Geraldton Buccaneers -:-BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women - Playofflar
14:00Caledonia Gladiators K - Durham Palatinates K -:-14:00Sheffield Hatters K - Newcastle Eagles K -:-
BOLİVYA: Libobasquet
03:00Pichincha Potosi - La Salle Tarija -:-BREZİLYA: NBB - Playofflar
23:10Vasco - Bauru -:-BREZİLYA: CBB
23:00Praia Clube - Cruzeiro -:-17:00Sorocabana - Blumenau APAB -:-
BREZİLYA: LBF Women
00:00Blumenau K - Santo Andre K -:-ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Playofflar
16:00Nymburk - Ostrava -:-ENDONEZYA: IBL
10:00Satya Wacana - Bima Perkasa Yogyakarta -:-12:00Tangerang Hawks - Satria Muda -:-
14:00Pacific Caesar Surabaya - Hangtuah -:-
16:00RANS PIK - Bumi Borneo -:-
ESTONYA: Korvpalli Meistriliiga - Playofflar
17:00TAL TECH - Rapla -:-FİLİPİNLER: Filipinler Kupası
10:00Magnolia Hotshots - TNT Tropang Giga -:-13:15Ginebra Kings - NLEX Road Warriors -:-
FİNLANDİYA: Korisliiga - Playofflar
17:00BC Nokia - Kataja -:-FRANSA: LFB Women - Playofflar
15:30Landes K - Tarbes GB K -:-17:15ESB Villeneuve K - Lattes Montpellier K -:-
FRANSA: LFB Women - Play out
16:30Flammes Carolo K - Landerneau Bretagne K -:-16:30Union Hainaut K - La Roche K -:-
GÜNEY KORE: KBL - Playofflar
12:00Suwon KT - KCC Egis -:-HIRVATİSTAN: Premijer liga - Playofflar
18:00Dubrava - Zadar -:-20:00Dubrovnik - Split -:-
HIRVATİSTAN: Premijer Liga Women - Playofflar
18:00Plamen Pozega K - Ragusa Dubrovnik K -:-19:00Tresnjevka 2009 K - Medvescak K -:-
İRAN: Super League - Playofflar
15:30Tabiat - Zob Ahan -:-İSPANYA: LEB Oro
13:00Clavijo - Ourense -:-19:00Leyma Coruna - Castello -:-
19:30Estudiantes - Melilla -:-
İSPANYA: LEB Plata - Terfi Playofflar
14:00Moron - Zornotza ST -:-18:45Prat Joventut - Albacete -:-
İSPANYA: Liga Femenina Women - Playofflar
19:00Perfumerias Avenida K - Uni Girona K -:-19:30Valencia K - Zaragoza K -:-
İTALYA: Serie A2 - Playofflar
19:00Basket Torino - Trieste -:-19:00Cantu - Cividale -:-
19:00Forli - Vigevano -:-
19:00Fortitudo Bologna - Treviglio -:-
19:00Udine - JuVi Cremona -:-
İTALYA: Serie A2 - Play out
19:00Cento - Latina -:-21:30Nardo - Agrigento -:-
İTALYA: Serie A1 Women - Play out
20:00Faenza K - Battipaglia K -:-İTALYA: Serie A2 Women - Gr. A - Playofflar
18:30Costa Masnaga K - Trieste K -:-İTALYA: Serie A2 Women - Gr. A - Play out
19:00Basket Roma K - Ancona K -:-İTALYA: Serie A2 Women - Gr. B - Play out
19:00Rovigo K - Carugate K -:-21:30Vicenza K - Libertas Moncalieri K -:-
İZLANDA: Premier League Women - Playofflar
21:00Keflavik K - Stjarnan K -:-JAPONYA: B.League
07:05Toyama - Nagoya Fighting Eagles -:-07:10Hiroshima D. - Ryukyu -:-
08:05Akita - Chiba -:-
08:05Osaka - Shimane -:-
08:05Saga - Diamond Dolphins -:-
08:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu -:-
08:05Yokohama - Brave Thunders -:-
09:05Gunma - Sendai -:-
09:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex -:-
09:05Kyoto - Nagasaki -:-
09:05SeaHorses Mikawa - NeoPhoenix -:-
KANADA: Super League - Playofflar
02:00London - Sudbury -:-21:00KW Titans - Newfoundland Rogues -:-
KAZAKİSTAN: National League Women - Playofflar
17:00Astana K - Turan K -:-KOLOMBİYA: LBP
00:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-01:35Motilones del Norte - Titanes de Barranquilla -:-
23:05Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-
LİTVANYA: LKL
17:20BC Wolves - Zalgiris Kaunas -:-19:30Siauliai - Neptunas -:-
LÜBNAN: Division 1 - Playofflar
16:45Homenetmen Beirut - Al-Riyadi -:-LÜKSEMBURG: LBBL - Playofflar
18:00Ettelbruck - Amicale Steesel -:-LÜKSEMBURG: LBBL Women - Düşme Grubu
16:00Esch K - Schieren K -:-MEKSİKA: CIBACOPA
04:00Halcones de Obregon - Pioneros de Los Mochis -:-05:00Angeles CDMX - Astros -:-
06:15Caballeros de Culiacan - Venados de Mazatlan -:-
06:15Ostioneros de Guaymas - Zonkeys de Tijuana -:-
06:15Rayos de Hermosillo - Frayles de Guasave -:-
POLONYA: Basket Liga - Playofflar
19:00Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza -:-21:00Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw -:-
POLONYA: 1. Liga - Playofflar
19:00Gornik Walbrzych - Starogard Gdanski -:-21:00Bydgoszcz - GKS Tychy -:-
PORTEKİZ: Proliga - Playofflar
23:15CA Queluz - Galitos Barreiro -:-PORTEKİZ: LFB Women - Playofflar
17:00Uniao Sportiva K - Benfica K -:-PUERTO RİCO: BSN
03:00Gigantes de Carolina - Mets de Guaynabo -:-03:00Indios de Mayaguez - Aguada Santeros -:-
03:00Vaqueros de Bayamon - San German -:-
RUSYA: VTB Promo Kupasi - Playofflar
19:00Zenit Petersburg - CSKA Moscow -:-RUSYA: Super League - Playofflar
18:00Khimki M. - Dynamo Vladivostok -:-ŞİLİ: LNB
02:00Sportiva Italiana - Espanol Osorno -:-02:15Puente Alto - Las Animas -:-
02:30Catolica - Leones Quilpue -:-
02:45Liceo Pablo Neruda - Puerto Montt -:-
03:00Valdivia - CD Puerto Varas -:-
03:15Ancud - Espanol de Talca -:-
03:30Naviera Ulloa - U. De Concepcion -:-
ŞİLİ: LNB 2
01:00Aleman - Luis Matte Larrain -:-01:00Colo Colo - Boston C. C. -:-
02:15Stadio Italiano - Brisas -:-
03:00Truenos De Talca - Arturo Prat San Felipe -:-
03:30Sergio Ceppi - Quilpue Basquetbol -:-
TAYVAN: SBL - Playofflar
12:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-TAYVAN: P. League+
09:30Hsinchu Jko Lioneers - Taoyuan Pauian Pilots -:-12:00Fubon Braves - Formosa Dreamers -:-
TAYVAN: T1 League - Playofflar
09:00Taiwan Beer Leopards - Kaohsiung Aquas -:-TAYVAN: WSBL Women - Playofflar
10:00Cathay Life K - Taiyuan K -:-TÜRKİYE: TB2L - Playofflar
15:30Ayos Spor - CO Basket -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Playofflar
03:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting -:-VENEZUELA: Superliga
00:30Piratas de La Guaira - Diablos -:-00:30Toros de Aragua - Frontinos -:-
01:00Cocodrilos - Marinos -:-
01:00Gaiteros del Zulia - Centauros -:-
01:00ErtelendiPanteras - Guaiqueries -:-
01:00Trotamundos - Pioneros -:-
02:00Llaneros - Brillantes -:-
YENİ ZELANDA: NBL
06:00Otago Nuggets - Nelson Giants -:-09:30Manawatu Jets - Wellington Saints -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.