Hentbol » Dün » Bitmiş
ALMANYA: Bundesliga
19:00Leipzig - Hamburg 39:2720:00Eisenach - Flensburg-H. 28:27
20:00Erlangen - Magdeburg 27:32
20:00Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin 25:28
İSPANYA: Liga ASOBAL
19:00Atl. Valladolid - Ademar 36:3319:00CD Bidasoa Irun - Puerto Sagunto 34:24
19:00La Rioja - BM Sinfin 32:28
19:00Nava - Cuenca 35:32
19:00Puente Genil - Granollers 25:28
19:00Torrelavega - Morrazo Cangas 32:33
20:30Benidorm - Anaitasuna 37:40
TÜRKİYE: Kadınlar Süper Lig - 5.lik-8.lik
16:00Uskudar K - Izmir K 42:3719:00Görele BSK K - Bursa BB K 45:47
TÜRKİYE: Kadınlar Süper Lig - Playofflar
15:00Konyaalti K - Kastamonu K 40:38ALMANYA: 2. Bundesliga
19:00Dormagen - Potsdam 27:3219:00Hamm-Westfalen - Huttenberg 32:36
20:30Dessauer - Coburg 2000 27:30
ALMANYA: 1. Bundesliga Women
17:00Buxtehuder SV K - Halle-Neustadt K 29:2719:00Bensheim-Auerbach K - BVB Dortmund K 29:28
19:00Blomberg-Lippe K - Neckarsulmer K 32:37
19:00Oldenburg K - Zwickau K 30:26
19:30Solingen K - Thuringer K 32:38
20:00Bad Wildungen K - Bietigheim K 24:41
20:30Metzingen K - Leverkusen K 24:19
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
18:30TuS Lintfort K - Fuchse Berlin K 25:3019:00Grobenzell K - Bremen K 35:33
19:00Kirchhof K - HSG Freiburg K 19:22
19:00Leipzig K - Nord Harrislee K 28:26
19:30Regensburg K - Göppingen K 23:25
19:30Rodertal K - Nurtingen K 28:26
20:00Kurpfalz Baren Ketsch K - Waiblingen K 36:29
20:30Mainz K - Rosengarten K 27:31
AVRUPA: European Cup
20:00Valur (Ice) - Olympiacos SFP (Gre) 30:26AVUSTURYA: HLA - Playofflar
19:30Aon Fivers - Linz 30:3521:20Alpla HC Hard - Krems 32:26
BELÇİKA: Division 1 - Kazananlar etabı
21:15Lebbeke - Hubo Handbal 2 27:2921:15Sasja KV - Kraainem 30:26
BOSNA HERSEK: Premijer Liga
18:00Capljina - Maglaj 32:3519:00Gracanica - Vogosca 30:26
19:00Krivaja - Sloga Doboj 37:32
20:00Leotar - Hercegovina 27:33
BULGARİSTAN: A RHG - Playofflar
16:00Lokomotiv Gorna - Shumen 30:2517:00Fregata Burgas - Osam Lovech 30:27
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga - Playofflar
19:00Karvina - Plzen 36:3419:00Koprivnice - Lovosice 35:28
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga Women
18:00Most K - Lazne Kynzvart K 26:2718:00Slavia Prag K - Pisek K 26:21
DANİMARKA: Kvindeligaen Women - Düşme Grubu
15:00Holstebro K - Bjerringbro K 29:35DANİMARKA: Kvindeligaen Women - Playofflar
15:00Odense K - NFH K 28:29FRANSA: Coupe de France Women - Playofflar
20:05Metz K - Dijon K 29:20HOLLANDA: HandbalNL League
20:00Bevo HC - Houten 38:2720:00KRAS/Volendam - Hurry-Up 35:24
20:00Limburg Lions - Aalsmeer 23:30
HOLLANDA: Eredivisie Women - 5.lik-8.lik
20:00Vlug en Lenig K - Kwiek K 29:2520:00Westfriesland SEW K - Quintus K 37:24
HOLLANDA: Eredivisie Women - Playofflar
20:00Veneco Velo K - JuRo Unirek K 27:28İSPANYA: Division de Honor Plata
20:00Agustinos Alicante - Antequera 32:2720:00Barcelona II - Oviedo 28:24
20:00Burgos - Novas 31:29
20:00Caserio Ciudad Real - Alcobendas 24:27
20:00Cisne - Guadalajara 34:30
20:00Malaga - Mallorca 31:25
20:00Villa de Aranda - Eivissa 20:20
20:00Zamora - Horneo Alicante 30:21
İSPANYA: División de Honor Bayanlar - 5.lik-8.lik
21:30Guardes K - Beti-Onak K 31:27İSPANYA: División de Honor Bayanlar - Play out
20:30Gran Canaria K - Elda K 26:2021:00Oviedo K - La Calzada K 25:24
İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Düşme Grubu
18:00Thun K - Stans K 31:14İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Playofflar
18:30Amicitia Zurich K - Bruhl K 27:26İTALYA: Serie A - Playofflar
20:00Conversano - Brixen 36:3320:00Meran - Fasano 23:25
İTALYA: Serie A - Play out
19:00Secchia Rubiera - Cingoli 33:3121:30Trieste - Pressano 16:21
JAPONYA: JHL
06:00Toyama Dreams - Osaki Osol 22:3107:00Ryukyu Corazon - Toyota Motor East Japan 25:31
08:00Earth Friends BM - Zeekstar Tokyo 30:35
09:00Fukuoka - Toyota Boshoku Kyushu 25:39
JAPONYA: JHL Women
08:30Prestige International Aranmare K - HC Nagoya K 32:2210:00The Terrace Hotels K - Kagawa Bank K 26:23
11:00Sony Semiconductor Manufacturing K - Omron Yamaga K 20:21
LİTVANYA: Lietuvos Lyga - Playofflar
14:00Dragunas Klaipeda - Sviesa 44:39LÜKSEMBURG: AXA League - Düşme Grubu
19:00Bieles - Museldall 22:2621:15Rumelange - Mersch 43:28
21:15Schifflange - Standard 21:25
LÜKSEMBURG: AXA League - Kazananlar etabı
21:15Berchem - Dudelange 40:4721:15Differdange - Kaerjeng 39:35
21:15Esch - Diekirch 34:27
MACARİSTAN: NB I
19:00PLER - Csurgoi 33:26MACARİSTAN: Hungarian Cup
16:30Szeged - NEKA 39:3319:00Telekom Veszprem - Dabas 38:27
MACARİSTAN: NB I Women
18:00Budaors K - DVSC Schaeffler K 26:3718:00Ferencvaros K - Alba Fehervar K 39:26
19:00Győr K - Vasas K 41:22
19:00Kisvardai KC K - Dunaujvarosi K 18:23
19:00Kozarmisleny K - Bekescsabai K 25:28
19:00Vaci K - Mosonmagyarovar K 24:30
NORVEÇ: REMA 1000-ligaen women - Playofflar
19:15Storhamar K - Sola K 32:26POLONYA: Superliga - Kaybedenler etabı
19:00Wybrzeze Gdansk - Legionowo 38:30POLONYA: Superliga - Playofflar
16:00Chrobry Glogow - Zabrze 21:28POLONYA: Central League
16:00Biala Podlaska - ZPRP Kielce 31:3318:00Zamosc - Stal Gorzow 27:26
19:00Zaglebie Sosnowiec - Lodz 23:36
POLONYA: I Liga
17:00Gryfino - Wejherowo 39:4017:00Nowa Sol - Zielona Gora 29:19
17:00Oborniki - USAR Kwidzyn 33:30
17:00Oborniki Slaskie - Swiebodzin 31:32
17:00Wisla Sandomierz - Konskie 30:37
18:00Gwardia Koszalin - Olsztyn 34:27
18:00Zagiew Dzierzoniow - Lider Swarzedz 48:33
19:00Konin - Nowe Piekuty 25:22
19:00Morag - Bydgoszcz 33:24
20:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce II 32:27
20:00UW Warszawa - Pabianice 42:40
POLONYA: Süper Lig Bayanlar - Düşme Grubu
20:00Zory K - Kalisz K 26:29POLONYA: Süper Lig Bayanlar - Kazananlar etabı
19:00Piotrcovia K - Koszalin K 27:26PORTEKİZ: Andebol 1 - Düşme Grubu
20:00Avanca - Vitoria SC 27:2220:00Gaia - Vitoria 34:29
PORTEKİZ: Andebol 1 - Plaseler
17:00Aguas Santas - Madeira SAD 30:3720:00Povoa - Belenenses 30:32
PORTEKİZ: Andebol 1 - Şampiyona Playoffları
17:00Benfica - Sporting 32:4117:00Porto - ABC Braga 34:25
PORTEKİZ: 1a Divisao Women - Kaybedenler etabı
20:00Gil Eanes K - Barros K 26:26PORTEKİZ: 1a Divisao Women - Kazananlar etabı
20:00CJ Almeida Garrett K - Sao Pedro Sul K 22:3420:30ABC Braga K - Benfica K 25:29
ROMANYA: Ulusal Lig - Bayanlar
11:30Mioveni K - Buzau K 33:4117:30Baia Mare K - Zalau K 30:25
17:30Bistrita K - Stiinta Bucharest K 30:19
17:30Brasov K - Ramnicu Valcea K 38:34
17:30Dunarea Braila K - Targu Jiu K 43:24
17:30Rapid Bucuresti K - Magura Cisnadiei K 32:32
ROMANYA: Romanian Cup
15:00Minaur Baia Mare - CSM Constanta 24:2917:30Dinamo Bucuresti - CSM Bucuresti 38:30
RUSYA: Superleague Women - 5.lik-8.lik
17:00Krasnodar K - Togliatti K 36:26RUSYA: Superleague Women - Playofflar
19:00Rostov K - CSKA Moscow K 26:28SIRBİSTAN: Superliga - Düşme Grubu
18:00Jugovic - Radnicki 36:3618:00Obilic Beograd - Proleter 36:35
18:00RK Ub - Crvena zvezda 29:38
18:00Vranje - Dubocica 30:28
SIRBİSTAN: Superliga - Playofflar
20:30Partizan - Pancevo 31:21SIRBİSTAN: Superliga Women - Playofflar
20:00Zeleznicar K - Crvena zvezda K 32:36SLOVAKYA: Extraliga - 5.lik-8.lik
19:00Zahoraci - Topolcany 34:3220:30SKP Bratislava - Nove Zamky 20:21
SLOVAKYA: Extraliga - Playofflar
18:00Presov - Povazska Bystrica 30:1919:30Bojnice - HK Kosice 26:27
SLOVENYA: 1. NLB Liga
20:00Ivancna Gorica - Koper 32:2620:00Krka - Gradec 31:26
20:00Loka - Dobova 31:24
20:00Skofljica - Ribnica 20:25
20:30Jeruzalem Ormoz - Celje 27:26
SLOVENYA: 1.Liga Bayanlar - Kazananlar etabı
19:00Celje K - ZRD Litija K 26:29Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.