Basketbol » Bugün » Oranlar
ABD: NBA - Playofflar
02:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 103:96 [ 1.54 | 2.55 ]04:30Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 114:101 [ 1.27 | 3.90 ]
FRANSA: LNB
17:00Paris - Roanne -:- [ 1.04 | 13.00 ]19:30Gravelines-Dunkerque - Boulogne-Levallois -:- [ 1.08 | 8.50 ]
19:30JL Bourg - Nancy -:- [ 1.20 | 4.75 ]
19:30Nanterre - Dijon -:- [ 2.20 | 1.71 ]
19:30Strasbourg - Ada Blois -:- [ 1.29 | 3.70 ]
21:00Chalon/Saone - Saint Quentin -:- [ 2.10 | 1.77 ]
İSPANYA: ACB
19:00Bilbao - Palencia -:-21:45Obradoiro CAB - MoraBanc Andorra -:-
21:45Valencia - Joventut -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
15:30Manisa - Pınar Karşıyaka -:-15:30Tofaş - Galatasaray -:-
18:00Petkim Spor - Çağdaş Bodrum Spor -:-
AFRİKA: BAL
17:30Monastir - A.P.R. -:-20:30Douanes - Rivers Hoopers -:-
ALMANYA: BBL
19:30Crailsheim Merlins - Bamberg -:- [ 1.91 | 1.91 ]19:30Oldenburg - Tubingen -:- [ 1.04 | 13.50 ]
21:00Hamburg - Chemnitz -:- [ 3.20 | 1.37 ]
21:00Heidelberg - Ulm -:- [ 4.50 | 1.22 ]
ALMANYA: Pro B - Playofflar
19:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-ARJANTİN: Liga A
03:00La Union - Comunicaciones Mercedes 92:80 [ 1.42 | 2.70 ]17:30Instituto de Cordoba - San Martin -:- [ 1.38 | 2.85 ]
AVRUPA: ABA League 2 - Playofflar
20:00Subotica - MZT Skopje -:-AVUSTRALYA: NBL1 East
10:00Manly W. - Central Coast Crusaders 102:8111:00BA CoE - Sydney Comets 95:79
11:00Norths Bears - Inner West Bulls 89:112
12:00Hornsby S. - Sutherland 78:88
12:15Newcastle Falcons - Bankstown Bruins 62:88
12:30Albury-Wodonga Bandits - Maitland M. 89:113
12:30Hills Hornets - Illawarra Hawks 92:69
12:30Penrith P. - Canberra 70:86
AVUSTRALYA: NBL1 East Women
08:00Manly W. K - Central Coast K 82:6809:00BA CoE K - Sydney Comets K 68:75
09:00Norths Bears K - Inner West Bulls K 87:55
10:00Hornsby S. K - Sutherland K 83:94
10:00Newcastle Falcons K - Bankstown Bruins K 73:56
10:30Albury K - Maitland Mustangs K 99:65
10:30Hills Hornets K - Illawarra Hawks K 85:72
10:30Penrith P. K - Canberra K 56:53
AVUSTRALYA: NBL1 North
12:00Ipswich Force - Rockhampton Rockets 100:10512:00North Gold Coast Seahawks - Brisbane Capitals 86:83
12:30Townsville Heat - Darwin Salties 91:109
13:00Logan Thunder - Northside Wizards 104:92
AVUSTRALYA: NBL1 North Women
10:00Ipswich Force K - Rockhampton K 76:9510:00North Gold Coast Seahawks K - Brisbane Capitals K 74:56
10:30Townsville Flames K - Darwin Salties K 94:58
11:00Logan Thunder K - Northside Wizards K 66:91
AVUSTRALYA: NBL1 South
12:00Geelong - Mt Gambier 81:9312:00Sandringham Sabres - Melbourne Tigers 85:71
12:30Nunawading - Diamond Valley 88:91
12:30NW Tasmania - Frankston 76:101
13:00Dandenong - Kilsyth 100:90
13:00Eltham - Ringwood 77:86
13:00Keilor Thunder - Ballarat 83:113
13:00Knox - Casey Cavaliers 107:83
13:30Waverley - Bendigo Braves 110:75
AVUSTRALYA: NBL1 South Women
10:00Geelong K - Mt. Gambier K 81:7910:00Sandringham K - Melbourne Tigers K 79:69
10:30Launceston K - Frankston K 66:74
10:30Nunawading K - Diamond Valley K 81:74
11:00Dandenong Rangers K - Kilsyth K 94:64
11:00Eltham K - Ringwood K 89:79
11:00Keilor Thunder K - Ballarat K 72:90
11:00Knox K - Casey Cavaliers K 80:62
11:30Waverley K - Bendigo Braves K 60:93
AVUSTRALYA: NBL1 Central
12:00South Adelaide Panthers - Central Districts Lions 97:84 [ 1.12 | 5.75 ]13:45North Adelaide Rockets - Southern Tigers 71:83 [ 1.43 | 2.65 ]
13:45West Adelaide Bearcats - Forestville Eagles 87:95 [ 2.60 | 1.45 ]
13:45Woodville Warriors - Norwood Flames 86:96 [ 1.43 | 2.65 ]
AVUSTRALYA: NBL1 Central Women
12:00North Adelaide Rockets K - Southern Tigers K 87:7112:00West Adelaide Bearcats K - Forestville Eagles K 62:88
12:00Woodville Warriors K - Norwood Flames K 69:99
4. ÇeyrekSouth Adelaide Panthers K - Central Districts Lions K 54:88
AVUSTRALYA: NBL1 West
3. ÇeyrekEast Perth Eagles - Mandurah Magic 62:603. ÇeyrekSouth West Slammers - Perry Lakes Hawks 63:54
4. ÇeyrekWarwick Senators - Geraldton Buccaneers 66:72
3. ÇeyrekWilletton Tigers - Beeliar Boodjar 85:74
1. ÇeyrekGoldfields Giants - Perth Redbacks 26:20
2. ÇeyrekRockingham Flames - Joondalup Wolves 13:18
AVUSTRALYA: NBL1 West Women
12:00East Perth Eagles K - Mandurah Magic K 82:67uz12:00South West Slammers K - Perry Lakes Hawks K 56:91
12:00Willetton Tigers K - Beeliar Boodjar K 86:63
13:00Goldfields Giants K - Perth Redbacks K 61:82
13:00Rockingham Flames K - Joondalup Wolves K 93:63
AVUSTURYA: Superliga - Playofflar
19:00Klosterneuburg - UBSC Graz -:- [ 1.25 | 3.70 ]20:00Traiskirchen - Oberwart -:- [ 1.42 | 2.70 ]
BEYAZ RUSYA: Premier League - 5.lik-8.lik
13:00Minsk 3 - Impuls 77:1043. ÇeyrekGomel - Minsk 2 59:64
BEYAZ RUSYA: Premier League - Playofflar
12:00Borisfen - Grodno 54:73BEYAZ RUSYA: Premier League Women - Playofflar
15:30Olimpia Grodno K - Rguor Minsk K -:-BİRLEŞİK KRALLIK: BBL - Playofflar
20:45Leicester Riders - Sheffield Sharks -:-BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women - Playofflar
16:00BA London Lions K - Nottingham Wildcats K -:-16:45Leicester Riders K - Essex Rebels K -:-
BOLİVYA: Libobasquet
02:00Carl A-Z - Kinwa 103:83BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH - Kazananlar etabı
19:00Igokea - Borac Banja Luka -:-19:00KK Bosna - Sloboda -:-
19:00ErtelendiKK Bosna - Mrkonjic Grad -:-
19:00ErtelendiSiroki Brijeg - Igokea -:-
19:00ErtelendiSloboda - Borac Banja Luka -:-
20:00Mrkonjic Grad - Siroki Brijeg -:-
BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH Women - Playofflar
20:00Orlovi K - Lavovi K -:-BREZİLYA: NBB - Playofflar
01:00Minas - Sao Paulo 84:59 [ 1.17 | 4.50 ]02:00Flamengo - Cearense 79:71 [ 1.11 | 6.00 ]
23:10Vasco - Bauru -:- [ 1.71 | 2.00 ]
BREZİLYA: CBB
01:30Santos Fupes - Blumenau APAB 70:6601:30Sorocabana - Brusque 72:45
23:00Praia Clube - Cruzeiro -:-
BREZİLYA: LBF Women
01:00Catanduva K - Sao Jose K 78:5203:00Campinas K - Corinthians K 64:62
00:00Blumenau K - Santo Andre K -:-
ÇİN: CBA - Playofflar
2. ÇeyrekXinjiang - Zhejiang Chouzhou 38:38 [ 1.12 | 6.25 ]ENDONEZYA: IBL
10:00Satya Wacana - Dewa United 57:9212:00Tangerang Hawks - Rajawali Medan 75:85
4. ÇeyrekKesatria Bengawan Solo - Bali United 73:69
16:00RANS PIK - Prawira Bandung -:-
FİLİPİNLER: Filipinler Kupası
10:00Blackwater Bossing - Phoenix Fuelmasters 102:83 [ 1.56 | 2.30 ]4. ÇeyrekSan Miguel Beermen - Meralco Bolts 84:91 [ 1.36 | 3.00 ]
FİNLANDİYA: Korisliiga - Playofflar
17:00Helsinki Seagulls - Karhu Basket -:-FRANSA: Pro B
21:00Orleans - Boulazac -:-FRANSA: Espoirs U21
Devre ArasıMonaco U21 - Cholet U21 45:3616:00JL Bourg U21 - Nancy U21 -:-
16:00Nanterre U21 - Dijon U21 -:-
16:00Strasbourg U21 - Ada Blois U21 -:-
16:30Lyon-Villeurbanne U21 - Le Portel U21 -:-
17:30Chalon/Saone U21 - Saint Quentin U21 -:-
18:00Le Mans U21 - Limoges U21 -:-
FRANSA: Ligue 2 Women - Playofflar
21:00Avenir Chartres K - Toulouse K -:-HIRVATİSTAN: Premijer liga - Düşme Grubu
20:00Skrljevo - Osijek -:-HOLLANDA: WBL Women - Playofflar
16:00Landslake Lions K - Jolly Jumpers K -:- [ 1.12 | 5.75 ]17:30Grasshoppers K - Triple Threat K -:- [ 1.02 | 11.00 ]
İRAN: Super League - Playofflar
18:00Mahram Tehran - Shahrdari Gorgan -:-İSPANYA: LEB Oro
18:00Hestia Menorca - Real Betis -:- [ 1.83 | 1.83 ]20:00Estela - Tizona Burgos -:- [ 3.70 | 1.25 ]
21:00San Pablo Burgos - Fuenlabrada -:- [ 1.17 | 4.50 ]
İSPANYA: LEB Plata - Terfi Playofflar
20:00Zamora - Ciudad de Huelva -:-21:00Sant Antoni - Basquet L'Horta Godella -:-
İSRAİL: Super League - Kazananlar etabı
21:00Hapoel Holon - Maccabi Tel Aviv -:- [ 2.25 | 1.57 ]İSVİÇRE: SB League - Playofflar
18:30SAM Massagno - Fribourg Olympic -:-İTALYA: Serie A2 - Playofflar
21:30Trapani - Assigeco Piacenza -:- [ 1.11 | 6.00 ]21:30Verona - Urania Milano -:- [ 1.31 | 3.20 ]
22:00Sebastiani Rieti - Rimini -:- [ 1.48 | 2.55 ]
İTALYA: Serie A1 Women - Playofflar
20:30Schio K - Ragusa K -:-22:00Venezia K - Campobasso K -:-
İTALYA: Serie A2 Women - Gr. B - Playofflar
21:30Matelica K - Broni K -:-İZLANDA: Premier League - Playofflar
22:15Keflavik - Grindavik -:-JAPONYA: B.League
08:05Akita - Chiba 72:88 [ 2.75 | 1.40 ]08:05Hiroshima D. - Ryukyu 69:59 [ 2.25 | 1.57 ]
08:05Hokkaido - Alvark 78:85 [ 4.20 | 1.20 ]
08:05Osaka - Shimane 92:73 [ 1.71 | 2.00 ]
09:05Gunma - Sendai 97:85 [ 1.56 | 2.30 ]
09:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex 59:100 [ 6.50 | 1.10 ]
09:05SeaHorses Mikawa - NeoPhoenix 91:74 [ 1.67 | 2.10 ]
09:35Yokohama - Brave Thunders 92:98uz [ 3.75 | 1.24 ]
11:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 94:79 [ 1.12 | 5.75 ]
11:35Toyama - Nagoya Fighting Eagles 70:77 [ 4.40 | 1.18 ]
KANADA: Super League - Playofflar
02:00KW Titans - Newfoundland Rogues 109:86KARADAĞ: Prva A Liga
18:00Kotor - Podgorica -:-KAZAKİSTAN: National League - Playofflar
16:00Irbis Almaty - Aktobe -:-KOLOMBİYA: LBP
03:40Motilones del Norte - Titanes de Barranquilla 62:5700:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-
KOSOVA: Superliga - Playofflar
20:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-KUZEY MAKEDONYA: Prva Liga Women - Playofflar
18:00Kriva Palanka K - Basket Kam K -:-18:00Kumanovo-Grizli K - Vardar K -:-
LETONYA: LBL - Playofflar
20:00Rigas Zelli - Ventspils -:-LİTVANYA: LKL
17:20Juventus - Jonava -:-LÜBNAN: Division 1 - Playofflar
16:45Sagesse Al Hekmeh Beirut - Beirut Club -:-LÜKSEMBURG: LBBL - Düşme Grubu
21:00Schieren - Musel Pikes -:-LÜKSEMBURG: LBBL Women - Playofflar
19:00Dudelange K - Grengewald Hueschtert K -:-MACARİSTAN: NB I. A - 5.lik-8.lik
19:00DEAC - Soproni KC -:-MACARİSTAN: NB I. A - Play out
19:00Atomeromu Paks - Szedeak -:-19:00Kaposvari - OSE Lions -:-
19:00KTE-Duna - Kormend -:-
MACARİSTAN: NB I. A Women - 5.lik-8.lik
17:00Ujbuda BEAC K - TFSE-MTK K -:-19:00Vasas Csata K - PEAC-Pecs K -:-
MACARİSTAN: NB I. A Women - Playofflar
19:00Sopron K - Szekszard K -:-20:30UNI Gyor K - DVTK K -:-
MEKSİKA: CIBACOPA
05:00Ostioneros de Guaymas - Zonkeys de Tijuana 102:95uz06:00Angeles CDMX - Astros 90:95
06:15Halcones de Obregon - Pioneros de Los Mochis 112:97
06:15Rayos de Hermosillo - Frayles de Guasave 96:80
06:15Venados de Mazatlan - Caballeros de Culiacan 89:95
POLONYA: Basket Liga - Playofflar
19:00Szczecin - Legia -:- [ 1.67 | 2.10 ]21:00Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard -:- [ 1.29 | 3.40 ]
POLONYA: 1. Liga - Playofflar
19:00Gornik Walbrzych - Starogard Gdanski -:-21:00Bydgoszcz - GKS Tychy -:-
PORTEKİZ: Proliga - Playofflar
23:15CA Queluz - Galitos Barreiro -:-PORTEKİZ: Taca da Liga - Playofflar
23:30Benfica - Imortal 87:5617:00Oliveirense - FC Porto -:-
20:00Sporting CP - Benfica -:-
PUERTO RİCO: BSN
03:00Leones De Ponce - Indios de Mayaguez 66:7603:00Osos de Manati - Criollos de Caguas 115:94
SIRBİSTAN: Super Ligi - Playofflar
19:00Borac - FMP -:-SLOVAKYA: Extraliga - Playofflar
19:00Levice - BC Komarno -:-20:00Prievidza - Spisski Rytieri -:-
SLOVENYA: Liga Nova KBM - Playofflar
21:00Krka - LTH Castings -:-ŞİLİ: LNB
03:15Naviera Ulloa - Espanol de Talca 75:76uz03:30Ancud - U. De Concepcion 82:85
TAYVAN: SBL - Playofflar
12:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 65:79 [ 1.43 | 2.65 ]TAYVAN: P. League+
09:30Hsinchu Jko Lioneers - New Taipei Kings 88:9812:00Fubon Braves - Kaohsiung Steelers 106:95
TAYVAN: T1 League - Playofflar
09:00New Taipei CTBC DEA - Taipei Taishin Mars 94:95uzTAYVAN: WSBL Women - Playofflar
10:00Taiyuan K - Cathay Life K 70:63URUGUAY: Liga Uruguaya - Playofflar
04:30Trouville - Penarol 64:92VENEZUELA: Superliga
01:30Spartans - Brillantes 89:8302:00Gladiadores - Broncos 93:84
00:30Piratas de La Guaira - Diablos -:-
00:30Toros de Aragua - Frontinos -:-
YENİ ZELANDA: NBL
07:00Taranaki Airs - Franklin Bulls 90:7610:30Auckland Tuatara - Bay Hawks 120:96
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.